5 Ekim 2024 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Gönül Dağı - 147. Bölüm | TRT 1

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Yalan - 18. Bölüm | Kanal D

• Yabani - 40. Bölüm | NOW

• Kör Nokta - 3. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,180
Puanı
860
1716051820145-png.126951

1716051839253-png.126952

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Gönül Dağı tebrikler 5. Sezon 8 reyting, bunu en son başaran örnekleri sayarsak Kurtlar Vadisi, EDHO, Diriliş, Kuruluş, Arka Sokaklar tarzı diziler idi.

Uzun zaman sonra böyle dizilerin tutup da 5. Sezonunda bile izlenmesi umut vaad ediyor. Türünün en iyi dizilerinden. Bu gidişle 6. Sezon onayını da alabilir.

• Aynen
Şu boş günde böyle oranları olan Yabani devam Cuma günü kaosunda 3 oran alan Kötü Kan final. NOW komedisi devam ediyor.
Kaldı ki neredeyse 2 erkek işi daha var.
Asıl Yabani Cuma olmalıydı zaten bitmeden 2 reytingi boylamıştı. Kötü Kan Cumartesi olsaydı erkek işi olarak en az 4 alma potansiyeli var'dı ...

• Aynen
Kaldı ki neredeyse 2 erkek işi daha var.
Asıl Yabani Cuma olmalıydı zaten bitmeden 2 reytingi boylamıştı. Kötü Kan Cumartesi olsaydı erkek işi olarak en az 4 alma potansiyeli var'dı ...
Cumartesi gününe geçtiğinde de tek erkek işi Son Yaz'dı ama izlenmemişti. Kötü Kan da bir olmamışlık var, Ertan Saban & Damla Sönmez sırıtıyor. Yan kadro taşıyor diziyi. Kısacası hangi gün olursa oldum izlenmez.

• Aynen
Cumartesi gününe geçtiğinde de tek erkek işi Son Yaz'dı ama izlenmemişti. Kötü Kan da bir olmamışlık var, Ertan Saban & Damla Sönmez sırıtıyor. Yan kadro taşıyor diziyi. Kısacası hangi gün olursa oldum izlenmez.
Son Yaz'ı sen erkek işi olarak mı görüyorsun ? Ben onu asla görmüyorum.

Mesela Çırak dizisini bekliyorum ama orada Damla'dan dolayı endişelerim var

• Aynen
Son Yaz'ı sen erkek işi olarak mı görüyorsun ? Ben onu asla görmüyorum.

Mesela Çırak dizisini bekliyorum ama orada Damla'dan dolayı endişelerim var
Hitap ettiği kitle daha çok erkek izleyiciydi bence rakiplerine göre (Gönül Dağı, Kardeşlerim).

Damla Sönmez'i ilk kez Aziz'de izledim son kez de Çırak'ta izleyeceğim muhtemelen. Oyunculuğu geçmeyen ve ekrana yakışmadığını düşündüğüm bir isim.