'Arka Sokaklar' Sezon Finali Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20230826_114010-jpg.122817

Kanal D'nin D Media imzalı uzun soluklu sevilen dizisi 'Arka Sokaklar' sezon finali yapıyor.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Özlem Çınar, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu'nun başrolünü paylaştığı dizi, 21 Haziran Cuma günü yayınlanacak 680. bölümüyle 18. sezonunu noktalamaya hazırlanıyor.

Arka Sokaklar, yeni bölümüyle cuma 20.00'de Kanal D'de!

GPtOoL2WwAAL_0R

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,958
Puanı
410
19. Son Sezon olur artık ya da 20. Sezon'da kendine yakışır şekilde kısa bölümler yapıp bitmeli :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,490
Puanı
1,061
Dizinin bitmez bir konusu var zaten. İlk sezonlarından görünüyordu bu. Fantastik diziye dönüştüler, o kötü oldu. Ara sıra denk geliyorum. Karakterler yaş aldıkça değişmiş gibi. Çok absurt konular işleniyor. Sabit izleyici zaten yılllardır izliyor. Yine izlenir.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,845
Puanı
1,060
Dizinin bitmez bir konusu var zaten. İlk sezonlarından görünüyordu bu. Fantastik diziye dönüştüler, o kötü oldu. Ara sıra denk geliyorum. Karakterler yaş aldıkça değişmiş gibi. Çok absurt konular işleniyor. Sabit izleyici zaten yılllardır izliyor. Yine izlenir.
Fantastik dizi mi ? (b) Hangi konuların absürt olduğunu düşünüyorsun ?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,490
Puanı
1,061
Fantastik dizi mi ? (b) Hangi konuların absürt olduğunu düşünüyorsun ?
İstanbul`un bütün suçlarına aynı ekip bakıyor. İntihara da onlar gidiyor, Terör, narkotik farketmiyor. :X Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil. Ekiptekilerin bir insanın başına ne kadar olay gelebilirse bir kaç katı daha fazla olay geldi aynı anda hepsinin başına. Bunlar gerçeklikten uzaklaştırıyor maalesef. Eski bölümlerini hala ben açıp izleyebiliyorum. Akıcı bir senaryosu var. Zaten yılllardır bu yüzden izleniyor bence.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,682
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İstanbul`un bütün suçlarına aynı ekip bakıyor. İntihara da onlar gidiyor, Terör, narkotik farketmiyor. :X Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil. Ekiptekilerin bir insanın başına ne kadar olay gelebilirse bir kaç katı daha fazla olay geldi aynı anda hepsinin başına. Bunlar gerçeklikten uzaklaştırıyor maalesef. Eski bölümlerini hala ben açıp izleyebiliyorum. Akıcı bir senaryosu var. Zaten yılllardır bu yüzden izleniyor bence.
Seyirci kitlesi değiştiği için şu anda baktıkları olay fuhuş çetesi ve şantaj

@S.G.A.T.