'Arka Sokaklar' Bu Hafta İki Bölüm Birden Yayınlanacak! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,383
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20230826_114010-jpg.122817

Kanal D'nin uzun soluklu sevilen dizisi 'Arka Sokaklar'da sürpriz gelişme.

Zafer Ergin, Özgür Ozan, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun başrolünde yer aldığı dizinin 649. bölümü yarın akşam (17 Kasım), 650. bölümü ise pazartesi akşamı (20 Kasım) ekrana gelecek.

Arka Sokaklar, yeni bölümüyle yarın akşam ve pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,331
Puanı
1,060
Aynen net uygun gün arayışı ama Pazartesi de izlenmez zira devri geçti.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Arka Sokaklara gıcığım zaten, bir de Cuma demek Arka Sokaklar demek demiyorlar mı sinir oluyorum.

Çoğu kişi hatırlamaz ama Yalan Dünya Cuma yayınlanırken, Arka Sokaklar Pazartesi O Ses Türkiye ve Karadayı karşısında artık A/B'de 1 reytingi görünce "akıllı" Kanal D Yalan Dünya'yı A/B'de fark atarak birinci olduğu Cuma'dan alıp Pazartesi'ye kaydırmıştı, Arka Sokaklar da Cuma'ya kaymıştı. Artık o gün de bir şey yapamayan Arka Sokaklar final yapmıştı ve Yalan Dünya 3. Sezon tekrar Cuma'ya alınmıştı.
------

Hatta bu da fragmanı

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,559
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Arka Sokaklara gıcığım zaten, bir de Cuma demek Arka Sokaklar demek demiyorlar mı sinir oluyorum.

Çoğu kişi hatırlamaz ama Yalan Dünya Cuma yayınlanırken, Arka Sokaklar Pazartesi O Ses Türkiye ve Karadayı karşısında artık A/B'de 1 reytingi görünce "akıllı" Kanal D Yalan Dünya'yı A/B'de fark atarak birinci olduğu Cuma'dan alıp Pazartesi'ye kaydırmıştı, Arka Sokaklar da Cuma'ya kaymıştı. Artık o gün de bir şey yapamayan Arka Sokaklar final yapmıştı ve Yalan Dünya 3. Sezon tekrar Cuma'ya alınmıştı.
------

Hatta bu da fragmanı
çarşamba pt 23 te final olmamışmıydı o zaman pelin diştaştı
Güzel çirkin pazartesiydi 4.sezondu o zaman ilker ayrığın sunduğu yarışma vardı
Arka sokaklar 376.Bölümde olmuştu 9.sezonda o
@DR

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,920
Puanı
360
Yeni sezon duyurularını "kendi gününde, kendi saatinde" diye yaptılar o yüzden öyle bir değişikliğin olacağını zannetmiyorum. Kokusu çıkar yakında öğreniriz ne olduğunu. :A
Yazamadım işlerim vardı kusura bakma. Yeni sezonda bu reytingleri beklememişlerdir. Bir değişiklik sürpriz olmaz diye düşünüyorum :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,559
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yazamadım işlerim vardı kusura bakma. Yeni sezonda bu reytingleri beklememişlerdir. Bir değişiklik sürpriz olmaz diye düşünüyorum :D
tamda fmilli yasta yayınlanmadıyla dizi tamda kudüs konulu dizi varken trt de galiba
------

Pazartesi TRT'nin günü pek izlenmez bence Arka Sokaklar.
bunu ben milli yastan yayınlanmadı dizi belki bu diziyi beklediler Rtürke cevap vermek için
Arka sokakların başını ikid efa din yaktı selahaddin eyübbi isminden bir 342.bölüm
birde korona aşısı bölümü

irlandanın kovid aşısı bölümünden hafif @Entr

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,383
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu reytingleri beklememişlerdir elbet ama yüksek gitmesini de beklemiyorlardır herhalde. Karşısında yayınlanan 3 dizide potansiyeli olan diziler. Bakalım, belki 650. bölüm olayından bir şeyler olmuş olabilir. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,534
Puanı
860

------

Hatta bu da fragmanı
Ben çok iyi hatırlıyorum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,107
Puanı
1,061

------

Hatta bu da fragmanı
Hayır o sezon Arka Sokaklar cumarteside devam etmişti ve sonraki sezon (Yalan Dünya'nın çarşamba 23.00'e atıldığı zamanlar) yine cumaya dönüp haziranda bitmişti.

• Beğendim
Reactions: Hazem