Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bir Küçük Gün Işığı | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    17

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.117547

screenshot-2-Wdj6.jpg

reyting-son-2-jpg.117891

------

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
YASAK ELMA'MA BAKACAĞIM. Total en az 6.5, AB EN AZ 5.5, ABC1 ise en az 6.70 alırız inşallah. :bhr: @Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ömer çok iyi yükselmiş sevindim tebrikler hak ediyordu. Ama orijinal dizi bittikten sonra ki konuyu nasıl uzatacaklar merak ediyorum.

• Harika
Reactions: Dante

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Ömer çok iyi yükselmiş sevindim tebrikler hak ediyordu. Ama orijinal dizi bittikten sonra ki konuyu nasıl uzatacaklar merak ediyorum.
Orjinal dizi 3 sezon ve orjinaline göre devam edeceklerse Gökçe Bahadır sezon sonu çıkacak.

4. Bölümde olmamıza rağmen orjinalinin 3. Bölümüne paralel oldu bu bölüm.

Tahminim Shtisel'in aksine Ömer - Gamze ilişkisinin mutlu sonuyla tek sezonluk proje olur.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dante and Gizmen

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
#AlparslanBüyükSelçuklu
Total:7.29 (1)
AB: 6.73 (2)
ABC1: 7.40 (1)

#YasakElma
Total: 6.46 (2)
AB: 4.80 (4)
ABC1: 5.64 (4)

#Ömer
Total: 5.31 (6)
AB: 7.69 (1)
ABC1: 6.09 (3)

#BirKüçükGünIşığı
Total: 4.43 (10)
AB: 2.40 (13)
ABC1: 3.56 (11)

#Sipahi Final
Total: 1.56 (29)
AB: 1.22 (25)
ABC1: 1.53 (27)

Kaynak: Dizi Analiz

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Didem Arslan 4,28 - 17,04 (11) @Ahmed
Dün katil cinayeti itiraf etti 2 aydır işlenen bir konu vardı. Tiktokçu kız kocasını aldattığı için kocası öldürmüş kavga esnasında ittirip yere düşmüş kafasına sert darbe almış, sonra da saklamış...

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ve sonunda Ömer zirveyi alır. :oley: Başlamadan önce pazartesinin yeni lideri olur, boşluktan izlenen Elma ciddi rakip gelince düşer dediğimde bana gülenler nerede. :F Ne yalan söyleyeyim ilk bölümden sonra acaba bu nispeten yavaş tempoyla kolay izleyici çekerler mi diye düşünmüştüm ama temponun gittikçe yükselmesi ve hikayenin açılmasıyla birlikte güzel bir etki alanı yarattı. Pazartesi izleyicisi mecburen izlediği işlerden sonra gerçekten kaliteli dizi görünce peşini bırakmamış diye yorumluyorum kocaman tebrikler. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Julia olmadı daha entrigan bir karakter lazım elmama:X🍎🍎🍎🍎🍎

Ömer hızla geri düşer aile bugüne gelirse bizim için sorun teşkil etmiyor :A tek iyi yanı trt nin abıdik gubidik tarih dizisini Ab de 2.sıraya itmesi :A

Bu arada asıl olan küçük gün ışıkçığına olmuş elem kederden herkes elmaya odaklı, onu göremiyorlar :A

• Olmamış
Reactions: Mehmet Can

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ömer diğer 2 grupta ortalama artış yaşarken, AB'de uçmuş. Bu diziyi ilk bölümde bıraktım, temposu çok yavaştı. Amma anladığım kadarıyla senaryo şu an daha iyi gidiyor.
Pazartesi AB kitlesi için güzel alternatif oldu ve ayrıca bunda OGM'in diziyi Youtube üzerinden aşırı PR yapmasının da etkisi vardır.

Samimi olmak gerekirse uzun vadede böyle devam etmesini beklemiyorum, çünki hikayesi kısıtlı ve bi yerden sonra tıkanacak.

Didem Arslan 4,28 - 17,04 (11) @Ahmed

Totalde dünkü olay sonrası 4-4.5 bekliyordum. Çok iyi almış.
Didem bu sezon 2. itirafı aldı. İşlediği konuları çok uzatıyor ama bence bu konuların çözülmesi üzerine Müge kadar başarılı olmaya başladı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Julia olmadı daha entrigan bir karakter lazım elmama:X🍎🍎🍎🍎🍎

Ömer hızla geri düşer aile bugüne gelirse bizim için sorun teşkil etmiyor :A tek iyi yanı trt nin abıdik gubidik tarih dizisini Ab de 2.sıraya itmesi :A

Bu arada asıl olan küçük gün ışıkçığına olmuş elem kederden herkes elmaya odaklı, onu göremiyorlar :A
Bu reytinglerden sonra Aile'nin bugüne gelmesi gibi bir ihtimal kalmadı. :A Ayrıca gelse bile Ömer'den önce etkileyeceği başka diziler var zaten. :A
------

Ömer diğer 2 grupta ortalama artış yaşarken, AB'de uçmuş. Bu diziyi ilk bölümde bıraktım, temposu çok yavaştı. Amma anladığım kadarıyla senaryo şu an daha iyi gidiyor.
Pazartesi AB kitlesi için güzel alternatif oldu ve ayrıca bunda OGM'in diziyi Youtube üzerinden aşırı PR yapmasının da etkisi vardır.

Samimi olmak gerekirse uzun vadede böyle devam etmesini beklemiyorum, çünki hikayesi kısıtlı ve bi yerden sonra tıkanacak.

Totalde dünkü olay sonrası 4-4.5 bekliyordum. Çok iyi almış.
Didem bu sezon 2. itirafı aldı. İşlediği konuları çok uzatıyor ama bence bu konuların çözülmesi üzerine Müge kadar başarılı olmaya başladı.
Yine çok pozitifsin aşko. :A

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
@Ahmed Ömer'in orjinali 3 sezon. Senaryo kısıtlı değil. Yeni gelen kızla ilgili hikaye birkaç bölüm sürer. Orjinalinde yok ama Gamze'nin eski kocası da gelir. Nisa'nın kocası geri dönecek.

Önemli olan:

A- 2. Sezonda partner değişimi yapma cesaret edecekler mi?

B- Gökçe Bahadır'ı aratmayacak genç bir oyuncu bulabilecekler mi?

• Okudum
  • Beğendim
Reactions: Dante and Ahmed

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Bu reytinglerden sonra Aile'nin bugüne gelmesi gibi bir ihtimal kalmadı. :A Ayrıca gelse bile Ömer'den önce etkileyeceği başka diziler var zaten. :A
------

Yine çok pozitifsin aşko. :A
ayol ömer in daha 4. bölümü bakalım 14. bölümde reytingi nolacak bence aile nin çekineceği bir durum yok :X zaten hangi güne giderse gitsin trt nin dizilerinden reyting çalamıyor herhangi bir dizi :A

neyse 5-11 yaşta zirvedeyiz :X çekirdekten yetiştiriyoruz yavru kurt entrikacıları :oley: @mrt-06 @serhatt @Alos @Dosi @Angelica @The_Erinch @Yakamoz-Asi @Sherlock @Zeyno @ozmoturk @Özgür @batuhankaralar

neyse bu da kakneme ve ekürisi @Ahmed e kapak olsun :A

1675154975825.png

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
ayol ömer in daha 4. bölümü bakalım 14. bölümde reytingi nolacak bence aile nin çekineceği bir durum yok :X zaten hangi güne giderse gitsin trt nin dizilerinden reyting çalamıyor herhangi bir dizi :A

neyse 5-11 yaşta zirvedeyiz :X çekirdekten yetiştiriyoruz yavru kurt entrikacıları :oley: @mrt-06 @serhatt @Alos @Dosi @Angelica @The_Erinch @Yakamoz-Asi @Sherlock @Zeyno @ozmoturk @Özgür @batuhankaralar

neyse bu da kakneme ve ekürisi @Ahmed e kapak olsun :A

Ekli dosyayı görüntüle 120241
Ömer'in gelecekteki durumu kendisini ilgilendirir ama şu anki durumda pazartesi dört diziye de ekmek çıkıyor (üstüne Nurgül Yeşilçay'ın dizisi gelecek) yani bomboş salı varken macera aramaya gerek yok. :A

HAHAAHAHAHAH Böylece Elma'nın çocuk zekasına hitap ettiği anlaşılmış oldu paylaştığın için teşekkürler. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam