Hangi Üye, Bulun! - 2. Bölüm - Tahmininizi Konuya Yazın

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
m6c51zk.jpg

Konuk @phoebebuffay oldu, ona sordum 10 soru bu gizli üye hakkında. Sizler de tahmin etmeye çalışacaksınız.
Cevap yani gizli üye kim cuma 18.00'de açıklanacak! :D
5ea3069155428010fc7475da.jpg

1- Bu üye çok aktif mi?
phoebebuffay: Eskiden aktifti fakat bu aralar pek aktif değil.
20210325134905906119.jpg

2- Müziği mi film izlemeyi mi seçer?
phoebebuffay: İkisini de sever ama müziği filme tercih eder.
230520221435131234843.PNG

3- Samimi biri mi?
phoebebuffay: Evet samimi.
soru-isareti(1).jpg

4- Kullanıcı adının bir anlamı var mı biliyor musun?
phoebebuffay: Kulağa hoş gelen bir kullanıcı adı var, bundan dolayı seçmiştir diye düşünüyorum. :A
question-mark-2318030_960_720.jpg

5- Yerli dizi izliyor mu?
phoebebuffay: İzlediği eski diziler var ama güncel yerli dizi izlemiyor diye biliyorum. :A
stock-photo-cropped-view-woman-holding-speech

6- Yaşı genç mi?
phoebebuffay: Evet, genç.

soru-isareti-nedir-soru-isaretinin-13620332_9658_amp.jpg

7- Spotify sever mi?
phoebebuffay: Evet, sever.

stock-photo-selective-focus-black-question-marks

8- Bu üye duygusal mı?
phoebebuffay: Duygusal bence. :A

takasuu200600142.jpg

9- Bu üye yazı mı kışı mı daha çok seviyor?
phoebebuffay: Hangi mevsimi daha çok sevdiğini bilmiyorum ama bana daha çok yazı seviyormuş gibi bir izlenim veriyor. :A

stock-photo-to-many-question-marks

10- Friends hayranı mı?

phoebebuffay: Evet, o da benim gibi sıkı bir Friends izleyicisi. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Dışarıdan bir gözle baktım da zor olmuş sanki biraz, daha fazla ipucu verebilirmişim. :A

Kimseyle bir problemi olmayan, son dönemde yoğunluğundan dolayı forumda pek görünmeyen, kendisi gibi sevimli bir kullanıcı adı olan üye. :A

İlk bulana tebrikler. :A

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Dışarıdan bir gözle baktım da zor olmuş sanki biraz, daha fazla ipucu verebilirmişim. :A

Kimseyle bir problemi olmayan, son dönemde yoğunluğundan dolayı forumda pek görünmeyen, kendisi gibi sevimli bir kullanıcı adı olan üye. :A

Aynen ilk bulana ve diğer bulanlara da tebrikler. :D

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mantıklı bir tahmin. :A

Ama bazı kısımlarda ironi de yapmış olabilirim. Kullanıcı adı gibi sevimli derken ne kendisi ne de kullanıcı adı hiç de sevimli olmayan @Maskeli Fedai gibi. :A
Bu formatta ironi değil gerçekler yazılacak denmişti ve ondan dolayı tek aklıma gelen isim :A
Senin kimlerle arkadaş olduğun belli, Friends detayı, müzik ve pek aktif olmama durumunda tahminim o yönde. Hepsi artı “sevimlilik” olarak diğerleri devre dışı oluyor :A
Friends kısmında ironi yapmış gibisin ama dediğim gibi burada şaşırtmaca olmayacaktı :A

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu formatta ironi değil gerçekler yazılacak denmişti ve ondan dolayı tek aklıma gelen isim :A
Senin kimlerle arkadaş olduğun belli, Friends detayı, müzik ve pek aktif olmama durumunda tahminim o yönde. Hepsi artı “sevimlilik” olarak diğerleri devre dışı oluyor :A
Formatta evet gerçekleri yazın dedim. :D Gerisi konuklara kalmış. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Friends kısmında ironi yapmış gibisin ama dediğim gibi burada şaşırtmaca olmayacaktı :A
Tatlılık, sevimlilik gibi şeyler kişiden kişiye değişen öznel şeyler olduğu için şakayla karışık cevap vermiş olabilirim -belki de vermemişimdir :A- ama Friends vs ironi değil, net bir cevabı var sonuçta. :A

10 sezon Friends izleyip aramızda olmayan birçok üye var, bazılarıyla zamanında çok tartışırdım. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and cokiyitvci

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Tatlılık, sevimlilik gibi şeyler kişiden kişiye değişen öznel şeyler olduğu için şakayla karışık cevap vermiş olabilirim -belki de vermemişimdir :A- ama Friends vs ironi değil, net bir cevabı var sonuçta. :A

10 sezon Friends izleyip aramızda olmayan birçok üye var, bazılarıyla zamanında çok tartışırdım. :A
Dosi emin misin çok @dreamy olduğuna? :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bu aralar pek aktif değil yazısı, arada uğruyor anlamına geliyor verdiğin cevaba göre :A Konularda hiç yorum yapmayıp ama aktif olanları görebiliyorum malum :A Uzun süredir aktif olmayanları direk eledim :A
Sevimlilik kısmını yorum kısmına atmışsın zaten, o ek bilgiydi :A

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu aralar pek aktif değil yazısı, arada uğruyor anlamına geliyor verdiğin cevaba göre :A Konularda hiç yorum yapmayıp ama aktif olanları görebiliyorum malum :A Uzun süredir aktif olmayanları direk eledim :A
Sevimlilik kısmını yorum kısmına atmışsın zaten, o ek bilgiydi :A
Bunu da bilirsen sen ermişsin. :eek:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Sen bile zor diyorsun biz nasıl bilecez :A