2022 En Favori Üye 2022 | Çeyrek Final | 12.Adam vs Aserat

Hangi üye yarı finale yükselsin?

• 12.Adam

Oy: 30 88.2%
  • Aserat

Oy: 4 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2022, çeyrek final oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
------

@12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Araf @Aserat @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Doğan @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @eskici @Felon @Fks14 @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso @Mr.At @mrt-06 @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @cokiyitvci @Sanalbellek @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @serhatt @seyfullXh @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @781Ens @Zortlu Fistan ......

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bunca yılda ilk kez çeyrek finale çıkmışım vay be. :A Zaten bu açıdan başarı sağladığım için bana müsaade diyerek @12.Adam

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
oy kullanamayip skor merak etmek ne kadar zormus :A artik tecrübe etmem :A iyi sabrettim diger tur yinede :A
Bu kadar rahat son 4 e kalacağımı hiç düşünmemiştim.Katar 2022 Dünya Kupasın'daki Fas gibi hissediyorum.😂

• Güldürdün
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@Aserat Aslında forumda çok ciddi çalışan biri, özellikle konu kalitesi tartışılmaz, bir önceki tur nasıl okadar zorlandın onuda anlamadım ama @12.Adam tüm yıl herkesle sohbeti dikkatimi çekti... Aktif bir yıl geçirdi O nedenle oyumu @12.Adam dan yana kullanıyorum.

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
@Aserat diyorum.

12.Adam forum için neler yaptı çok bir bilgim yok. Ama oy verdiğim vatandaş biraz tuhaf biri ama olsun oyum Aserata. :pala:
Oyunu kullandığın için gönül rahatlığıyla dile getirebilirim.Ufak tefek pek yenilikte denemez genellikle futbol ile alakalı olan şeyler. :D

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...