Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
31 Ocak 2016 ABD Reytingleri

26060

Pazar Gecesinin Reytingleri Belli Oldu!

Grease Live 4.3 reyting ile gecenin lideri oldu!

Madam Secretary 1.1 reyting alırken The Good Wife ise 1.0 reyting aldı. Her iki dizide bu hafta düşüş yaşamış.

Galavant ise 0.6 reyting alabildi.

İşte Pazar Gecesinin Reytingleri;
TimeShowAdults 18-49 Rating/ShareViewers (millions)
7 p.m.Grease Live (FOX) (7-10 p.m.) – S4.3/1312.18
60 Minutes (CBS)1.1/39.36
Dateline (NBC)1.0/35.66
America’s Funniest Home Videos (ABC) – R1.0/34.66
8 p.m.American Ninja Warrior (NBC) (8-11 p.m.) – S1.4/54.53
Madam Secretary (CBS)1.1/310.14
Galavant (ABC) – F0.6/22.17
9 p.m.The Good Wife (CBS)1.0/37.99
Agent Carter (ABC) – R0.3/11.22
10 p.m.CSI: Cyber (CBS)1.0/36.77
Shark Tank (ABC) – R0.6/22.03

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neden her sene illa bir kez muzikal yayınlanıyor? Oranın rtükü böyle şart mı koşuyor? (b)

Neden her sene illa bir kez muzikal yayınlanıyor? Oranın rtükü böyle şart mı koşuyor? (b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

reytinglere bak hele en baboş proğram 4reyting diğerleri 0.3 ila 1 reyting arası gidip gelmiş :) bu kanallar külliyen zarar ediyordur :) episodes dizisi aklıma geldi şimdi ordada reytinglerden bayağı dertliydi patron :)

galavant rekora doğru koşuyor @Çiğdem- in arrow unu yakalayacak nerdeyse :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
reytinglere bak hele en baboş proğram 4reyting diğerleri 0.3 ila 1 reyting arası gidip gelmiş :) bu kanallar külliyen zarar ediyordur :) episodes dizisi aklıma geldi şimdi ordada reytinglerden bayağı dertliydi patron :)

galavant rekora doğru koşuyor @Çiğdem- in arrow unu yakalayacak nerdeyse :)
Şu Galavant'ı duyduğumda heycanlanmıştım ama aralık ayında filan izledim. Hiç beğenemedim. Absürt ve müzikal bir dizi yapıyorsan daha populer şarkılar olsaymış dialogları şarkı gibi söyleyeceklerine:confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şu Galavant'ı duyduğumda heycanlanmıştım ama aralık ayında filan izledim. Hiç beğenemedim. Absürt ve müzikal bir dizi yapıyorsan daha populer şarkılar olsaymış dialogları şarkı gibi söyleyeceklerine:confused:
şarkılar mükemmel ya şarkıların nesini beğenmedin ? ben özellikle şarkılarını seviyorum onun haricinde kafa dağıtmak için birebir özellikle kral richard a hayranım ilk defa bir dizide erkek oyuncuyu beğendim :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende beğenemedim gerçekten ya. :( Tamam farklı bir tarz ve güzel bir düşünce ama yani bir olmamışlık var yani. Bizim Harem dizisi bile daha bir olmuştu. Hatta bizim diziden bile esinlenmiş olabilirler yani. @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende beğenemedim gerçekten ya. :( Tamam farklı bir tarz ve güzel bir düşünce ama yani bir olmamışlık var yani. Bizim Harem dizisi bile daha bir olmuştu. Hatta bizim diziden bile esinlenmiş olabilirler yani. @destere

bizim onlardan etkilenmemiz normalde onların bizden etkilenmesi çok abes kaçar adamların tarihi müzikal filmlerle dizilerle dolu bizde bir iki taneyi geçmez :)
diziyi beğenmemenize diyeceğim bişey yok herkesin zevki ayrı işte nasılki ben arrow flash süperportakal gibi diziler izleyemiyorsam sizde benim sevdiğim dizileri izleyemiyorsunuz :) normal bir durum ? bazen ortak dizilerimiz çakışıyor onun haricinde beğenilerde bayağı çeşitlilik var forumda :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
bizim onlardan etkilenmemiz normalde onların bizden etkilenmesi çok abes kaçar adamların tarihi müzikal filmlerle dizilerle dolu bizde bir iki taneyi geçmez :)
diziyi beğenmemenize diyeceğim bişey yok herkesin zevki ayrı işte nasılki ben arrow flash süperportakal gibi diziler izleyemiyorsam sizde benim sevdiğim dizileri izleyemiyorsunuz :) normal bir durum ? bazen ortak dizilerimiz çakışıyor onun haricinde beğenilerde bayağı çeşitlilik var forumda :)
Aynen. :) Sen The X-Files'e de başla bakalım merak ediyorum yorumunu :)