Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

• Tuzak | TV8

• Yıldız De Bana (Yeni Program) | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    11

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,175
Puanı
460
Yıldız De Bana meraktan bile izlenmemiş, Türkiye'nin Yıldızları dışında bu tarz tutan iş yokken bu kaçıncı deneme ve yine karavana...

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Herkes layığını bulmuş, ergenler bi tarafa hadi yallah :Z :Z :Z :Z :Z :Z

20230401_105025.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti yine şovunu yapıp RTÜK'ü zortlatmış. :Z Zaten ceza almasının bir diğer nedeni de bu kadar çok izlenmeye başlamış olması. Yoksa hali hazırda da muhafazakarların duyar kasacağı çok fazla şey vardı ama 5-6 reyting alırken değil şimdi gözlerine battı. Eğer ceza onaylanır da dizi 5 hafta araya giderse dönüşü 15 reytingle falan olur benden söylemesi. :)

Yalı Çapkını son çırpınışlarını yaşıyor. Rakibi olmazsa diğer iki grupta da boşluktan zirveyi almasıyla falan övünülecek o kadar komiğime gidiyor ki. :F

Barbaros'un o berbat reytinglerle hala devam ettiğini görünce TRT'nin düştüğü içler acısı durum beni daha çok sinirlendiriyor.

Yıldız De Bana'nın 2. bölümü olmaz artık geçmiş olsun. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Rezillik Şerbeti yükselişini sürdürmüş 2,3 sezon bu beter diziyi görücez anlaşılan :T:

Yalı rezili ne oldu da yükselişe geçti ne güzel düşüyordu :A

Ateş Kuşları düşüşe geçmiş sonu ne olucak bakalım.

Survivor iki çöp dizinin karşısında berbat gitmiş :A

Barbaros Hayreddin rezalet gidiyor ısrarla devam etmesi sinirimi bozuyor.

Yıldız De Bana'ya yayından kaldırıldı diyeceğiz bence :A :A

Tuzak az daha N/A görücekmiş :A :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Rezillik Şerbeti yükselişini sürdürmüş 2,3 sezon bu beter diziyi görücez anlaşılan :T:

Yalı rezili ne oldu da yükselişe geçti ne güzel düşüyordu :A

Ateş Kuşları düşüşe geçmiş sonu ne olucak bakalım.

Survivor iki çöp dizinin karşısında berbat gitmiş :A

Barbaros Hayreddin rezalet gidiyor ısrarla devam etmesi sinirimi bozuyor.

Yıldız De Bana'ya yayından kaldırıldı diyeceğiz bence :A :A

Tuzak az daha N/A görücekmiş :A :A
Kelime dağarcığın rezil / rezalet sözlerinden mi oluşuyor sadece? :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dün Yıldız De Bana'ya biraz göz attım da aşırı amatör bir program olmuş. Bir kere yazılan skeçler rezaletti, aynı zamanda seçilen kişilerde bir o kadar kötüydü. Zafer Algöz ve Büşra Pekin haftaya düzelir diyerek durumu toparlamaya çalıştılar ama Hülya Avşar hem Hamdi Alkan'a, hem skeç yazarlarına, hem de arkadaki oyuncu koçlarına fena giydirdi ilk bölümden.
------

Ekli dosyayı görüntüle 120856

Anlatsana sultanım… İlk bölümlerinde başrolü dahi olmadığın diziyi Nisan ayında nasıl 13 reytinglere çıkardın… RTÜK denen kuruluşu nasıl kudurttun… Anlat sultanım, anlat…
Dönme dolap bile bu kadar hızlı dönmüyor be. :eek:

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Dün Yıldız De Bana'ya biraz göz attım da aşırı amatör bir program olmuş. Bir kere yazılan skeçler rezaletti, aynı zamanda seçilen kişilerde bir o kadar kötüydü. Zafer Algöz ve Büşra Pekin haftaya düzelir diyerek durumu toparlamaya çalıştılar ama Hülya Avşar hem Hamdi Alkan'a, hem skeç yazarlarına, hem de arkadaki oyuncu koçlarına fena giydirdi ilk bölümden.
------

Kraliçe bile diziyi izliyorken sen de aramıza katılsan fena olmaz. :A

FsFCpgdXgAAEwUE
FsFCpzbXwAM2vK8

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kraliçe bile diziyi izliyorken sen de aramıza katılsan fena olmaz. :A

FsFCpgdXgAAEwUE
FsFCpzbXwAM2vK8
Dizinin üzerindeki baskılardan dolayı destek beğenisidir o, izlediğini düşünmüyorum. :A
Geldi haset, çatlayın bakalım yakamoz'la 13 reytingimize :bhr::bhr::bhr::bhr::Z:Z:Z:Z:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Dediğinin olması için benim Cuma günü rakip dizilerden birini izlemem lazım ki bu dizinin reytingleri ile ilgileneyim. :A Reytingi beni çok alakadar etmiyor yani, daha yükseklerini de alsın benlik bir durum yok. Dizinin kendisini sevmiyorum ben. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Dizinin üzerindeki baskılardan dolayı destek beğenisidir o, izlediğini düşünmüyorum. :A

Dediğinin olması için benim Cuma günü rakip dizilerden birini izlemem lazım ki bu dizinin reytingleri ile ilgileneyim. :A Reytingi beni çok alakadar etmiyor yani, daha yükseklerini de alsın benlik bir durum yok. Dizinin kendisini sevmiyorum ben. :A
Yo illa rakip diziyi izlemek şart değil, kendin söyledin sadece bir diziyi sevmemek yeterli :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061

Show TV'nin dün diziyle ilgili yaptığı tüm paylaşımlara fav atmış ama sen bilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,439
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Haftaya Hülya yayından kalkar :A
Kizilcik serbetinin din konusun isleyip
Yükselmesi sinirimi bozuyor
Arka sokaklar imam ve cemaati covid vaccine a karsi diye isledi basina bela aldi
Dogru söyleyeni Dokuz köyden kovarlar
Kanal d farkinda Neden kaynaklandigini
Sagolsun Erler filmden yapim hakkini aldi Arka sokaklarin

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
------

Goygoy da mı yapmayalım. :A