31 Mart 2016 Perşembe ABD Reytingleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Kanal yeni dizi yapmayacak seneye Allah'tan ama ellerinde hatırladiğim bir dizi daha var. Onu da bakarım seversem devam ederim:X

zaten yeni dizi yapsada eskilerin ek dizisi olur:) adamların yenilik diye verdikleri pilli çocuğun yan dizilerinden oluşuyor orjinal bişey çıkarmayacakları kesin :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,332
Puanı
1,061
en son 1.2 ye falan düşmüştü iyiki bitmiş yoksa sonu CW dizilerine dönecekti :)
bir kere HTGAWM da memeli oğlanlar yoktu @Çiğdem- ikunçun kunçun ettiren .ss bir şu vardı onu da çiğdem sevmedi demek ki topik değil :A
giphy.gif

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Reytinglerde ırkçılık vardı bu yıl. Seneye düzelir yine.:Z

tam tersi :) milleti o kadar bezdirdilerki ırkçılık yapıyorsunuz diye ? sırf ırkçı gözükmemek için üç dört puan yukardan başlattılar diziyi :) asıl gerçek reytinglerine dönüş oldu o yüzdendi bu düşüş :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Bi kere ben hibe ettim sana diyip bardak fırlatirmişim:F

Ahahaha doğru dedin tutanlar hep spin-off:F
The 100 reing bakire kız orjinaller ama batıklar:X

aklıma getirdin şimdi spinkof deyince :) harunun un twd sinin bir çakması vardı hanı bir ara başlayacağım diyordun bende başlama yakma kendini demiştim :) onu naptın izledinmi noldu ondan haber alamadık :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aklıma getirdin şimdi spinkof deyince :) harunun un twd sinin bir çakması vardı hanı bir ara başlayacağım diyordun bende başlama yakma kendini demiştim :) onu naptın izledinmi noldu ondan haber alamadık :)
6 bölüm diye onu aksatmadan göturdum :X şu sıralar başlıcaktı yanılmıyorsam @Harunnn60 eğer başlarsa yaza atarım yada ben de izlemem. Başrol vatandaş bir twd Rick değil, olamaz olamayacak. İşte zombie gibi ortalıkta dolaşan cocuk ve onun arkasını toplayan acıların kızı modunda dolaşan kız haricinde kimseyi tutmadım. Yazın boşlugunda izleniyordu ama :X