31 Ekim 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İntikam tekrar özetli yayına geçmeli. Daha önce de söyledim. Bir ara 6'ya yükselmesinin nedeni bölümlerdi. O zaman özetli olsaydı 7'yi de geçerdi. Ama şimdi özetli olursa yine 6'yı geçer.

Birden bire başlıyor. Bu çok tehlikeli dizi için. Artık özetsiz yayının yaradığı dizi yok neredeyse.

Galip de eski saatinde yayınlanmalı o da A/B'de 6'yı devirir. Totalde de 4'ü geçer.

Vadi iki grupta da zirvede yer almış. Tebrikler.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu arada bu hafta komedi dizilerinin hepsi yükseldi. Olur da Yalan Dünya yükselmezse TNS'nin benden çekeceği var.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
atv Kurtlar Vadisi Pusu çok iyi gitmiş 13e çok yaklaşmış
TRT1 ve Star Zengin kız fakir oğlan a\b`de 5i geçmiş Aramızda kalsın totalde 5i görmüş diziler beraber gidiyor
Benim hala umudum var düşük gidiyor yazın izliyordum güzeldi ama artık izlemiyorum

Kanal D İntikam çok düşük gidiyor
Galip derviş geçen sezona çok uzak yeniden pt2`ye geçmeli

FOX Umutsuz ev kadınları iyi gitmiyor bence final yapmalı ve ya tek gün olmalı

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi Pusu 2 gruptada 1'inci olarak çok iyi gitmiş Totalde 13 reytinge yaklaşmış özeti ise 6 reyting almış Ab'de sabit her hafta aynı nerdeyse küçük oynamalar dışında 9 rayting özeti 5 raytin almış Ab'de özeti nerdeyse 2'inci olucakmış.​

İntikam Bu hafta Totalde biraz yükselmiş sıralama olarak 8'de kalmış hala düşük Total oranları Ab'de ise 5 almış hala istenilen seviyede değil Ab'si 2'inci olmaısna karşın.​

Galip Derviş Totalde iyi gitmemiş pek Ab'de 4 rayting alarak fena gitmemiş dizinin acil eski saatine alınması lazım eski saatinde olsa çok yüksek oranlar alıcağından eminim güzelim diziye yazık ediyor kanal d​

Aramızda Kalsın Totalde 5 Ab'de ise5 reytinge dayanmış iyi oranlar almaya devam ediyor dizi.​

ZKFO son haftalara düşüş yaşasada hala iyi durumda

BHUV düşüş yaşasada fena sayılmayan oranlar almaya devam etmiş.​

İki Dünya ARASINDA Totalde iyi oranlar almaya devam etmiş. Beni Affet 2 gruptada çok iyi oranlar almış.​

Son düzenleme:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
kvp geçen haftaki gbi almış reytingi
intikam sbt anlıklarına göre değişik bir onuç almış :F
aramızda kalsın ab de nasıl düşüyor anlamak müün değil
esra erol ve beni affet formunda unutma beni de hikmet in çapkınlıkları olumsuz etki etmiş :F @mrt-06 @xBUGRAx

sihirli değnek değdi zaar :)

tuba büyüküstün rrolünü cansu deereye kaptırdı haberleri var ama @Yakamoz-Asi nin gazabından korkuyom haberi açamıyom :(

Reyting olarak yükselişte ama sıralama olarak yakışmıyor UB'ye. :(

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Galip dervis dunki bolum cok guzerldi intikm fragman iyiydi izlicektim ama uykum geldi yattim :D

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Aramızda Kalsın özellikle totalde gayet iyi oranlar almış . Dizi kesin olarak tuttu :) İntikam yükselişte . Ab'de güzel oranlar almış sevindim .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kvp 1 saat reklamsız gitmesine rağmen düşmüş, yükselir diyodum..:)))
diğer diziler 5 saatte reklamsız gitse 3 alırlar değişen bişey olmaz :))) ama vadi reklama girdi her zamanki gibi 15 dk sandık 2 dk sonra başladı ve o anlık 7 aldı yani reklama girseydi bugün 13 alabilirdik

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
diğer diziler 5 saatte reklamsız gitse 3 alırlar değişen bişey olmaz :))) ama vadi reklama girdi her zamanki gibi 15 dk sandık 2 dk sonra başladı ve o anlık 7 aldı yani reklama girseydi bugün 13 alabilirdik
Diğer diziler ne yaparda ne olur değil konumuz, vadi 1 saat reklamsız gitti ve her zaman ki süresinde bitti, yine yükselemedi. :))))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Diğer diziler ne yaparda ne olur değil konumuz, vadi 1 saat reklamsız gitti ve her zaman ki süresinde bitti, yine yükselemedi. :))))))
reklamsız reklamlı yarı reklamlı yarı reklamsız her şekilde özetimizin yanına yaklaşamıyolar gerisi teferruattır :))))

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
İntikam bu hafta yükselir demişken Total grubunda yine düşük çıkmış :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Vadi'yi dün izlemedim ama yayın politikasından şikayetçiydi agalarım neyse tebrikler. :)

İntikam artık miyadını doldurdu. :)

Adını Kalbime Yazdım'ın tekrarları fena değil aslında orta gibi umarım yükselir güzelim dizi harcanmaz. :(

Okan 11 Share'a çıkmış , Simge ise 15 Share tebrikler. :eek: @Yakamoz-Asi