Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Oranları kimse bilmiyor galiba. :D
IMG_1295.jpg
IMG_1296.jpg

• Güldürdün
Reactions: Hazem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Twitter'da birisi oranlar gelmedi bugün diye yazmıştı, aynı yerden bakıldığı için bunlarını oranı görmesi saçma. Adolf'un haberleri gibi reytinglerine de inanmıyorum. :A
Saygı duyuyorum. :A
------

Twitter'da birisi oranlar gelmedi bugün diye yazmıştı, aynı yerden bakıldığı için bunlarını oranı görmesi saçma. Adolf'un haberleri gibi reytinglerine de inanmıyorum. :A
Kim yazmıştı?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'O Ses Türkiye' herkes evde olmasına rağmen geçen yıl ki oranlarına ulaşamamış, aşağısında kalmış geçen yıla göre. Epey olumsuz yorumlar gördüm zaten, Exxen tanıtımı olumsuz yansımış sanırım. Ben dün izledim biraz ama sanırım sezonun tek bölümü olduğu için jüriler de donuktu, haliyle alışamamış gibilerdi. Ya da yılın yorgunluğu onlara da yansımıştı. Konuklar iyiydi ama dediğim gibi fazla da enerji yakalayamadı sanırım. Yine de üç grubun lideri olmuş, kocaman tebrikler. İyi ki bu özel bölümü yayınlamışlar bu arada. :X

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
ÇGH nasıl bu kadar düşük aldı inanamadım.

O Ses beklenen ilgiyi göremedi bence. Tepkiler de çok iyi değildi.

İbo Show resmen şov yapmış.

Güldür Güldür beklentilerin üstünde oranlar almış.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Acun hikayesinde O Ses Türkiye'nin reytinglerini paylaşmış. Total'de 9.59 AB'de 11.30 ABC1'de ise 11.18 reyting elde etmiş. Böylelikle bu oranların sallamasyon olduğu ortaya çıktı. Diğer programların da reytingleri daha düşüktür.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
'O Ses Türkiye' herkes evde olmasına rağmen geçen yıl ki oranlarına ulaşamamış, aşağısında kalmış geçen yıla göre. Epey olumsuz yorumlar gördüm zaten, Exxen tanıtımı olumsuz yansımış sanırım. Ben dün izledim biraz ama sanırım sezonun tek bölümü olduğu için jüriler de donuktu, haliyle alışamamış gibilerdi. Ya da yılın yorgunluğu onlara da yansımıştı. Konuklar iyiydi ama dediğim gibi fazla da enerji yakalayamadı sanırım. Yine de üç grubun lideri olmuş, kocaman tebrikler. İyi ki bu özel bölümü yayınlamışlar bu arada. :X

Reklamdan program izleyemedik ki Yiğit gene iyi en çok izlenen olmuş valla :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Yıllarca çift hanelerden aşağı inmeyen O Ses bile ortalama 9-10 civarı alabildiyse Acun'un takkeyi önüne koyup düşünmesi gerek. Tam izlemedim ama yorumlardan anladığım kadarıyla vasat konuklar, donuk jüri ve bitmeyen reklamlarla anca bu kadar oluyor demek ki.

Adolftay'ın reyting oranları yanlış olabilir ama İbo Show'un bu kadar izlendiğine gerçekten inanırım. Zaten cumartesi bile 5-6 alırken yılbaşında coşması normal. Star'ın son yıllardaki en yüksek yılbaşı reytingleri herhalde.

BKM programları da hem hangimiz daha az komik olalım yarışında hem de reyting yarışında başa baş gitmişler. Bu seneki yılbaşı ekranı gerçekten çok sıkıcıydı umarım 2022 areferinde daha iyi ve üzerine düşünülmüş projeler görebiliriz.

FOX'un filmlerle yeri süpürmesine de sevindim özensizliğin cezası. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Yıllarca çift hanelerden aşağı inmeyen O Ses bile ortalama 9-10 civarı alabildiyse Acun'un takkeyi önüne koyup düşünmesi gerek. Tam izlemedim ama yorumlardan anladığım kadarıyla vasat konuklar, donuk jüri ve bitmeyen reklamlarla anca bu kadar oluyor demek ki.

Adolftay'ın reyting oranları yanlış olabilir ama İbo Show'un bu kadar izlendiğine gerçekten inanırım. Zaten cumartesi bile 5-6 alırken yılbaşında coşması normal. Star'ın son yıllardaki en yüksek yılbaşı reytingleri herhalde.

BKM programları da hem hangimiz daha az komik olalım yarışında hem de reyting yarışında başa baş gitmişler. Bu seneki yılbaşı ekranı gerçekten çok sıkıcıydı umarım 2022 areferinde daha iyi ve üzerine düşünülmüş projeler görebiliriz.

Sorun konuklarda değildi aslında. Çok sık reklamlara girdi rekor herhalde bir akşam için, başlar başlamaz yine reklam verdi, fragman saatler öncesinde verildi ve 01.20'de falan bitti.

• Beğendim
Reactions: Aserat

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

Adolf zaten başlı başına bir yalan makinesi gibi herşeyi kafadan atıyor 😂

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem