MF Yapım'ın 'Innocent Defendant’ Uyarlaması Yeniden Gündemde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (20).jpeg

MF Yapım'dan 'Innocent Defendant' uyarlaması için tekrardan hazırlıklara başladı!

Bugüne kadar ülkemize uyarladığı diziler ile adından söz ettiren ve şu sıralar halen daha devam eden 'Mucize Doktor' dizisinin yapımcılığını üstlenen MF Yapım, 'Innocent Defendant’ dizisinin ülkemize uyarlamayı hazırlanıyor.

Temmuz ayında çekimlerine başlanması planlanan dizi; büyük bir davanın üzerine çalışırken bir gün uyandığında kendini hapishanede bulan ve geçici hafıza kaybı yaşayan bir cesur savcının hikayesini konu alıyor.

Yayına 'Savcı' ya da 'Mahkum' adıyla çıkması planlanan 'Innocent Defendant' uyarlaması yeni sezonda FOX'ta yayınlancak!

Kaynak: Sina Koloğlu / Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,634
Puanı
860
Konu sağlama benziyor. MF Yapım bu sene eski gücünde değildi. Gelecek sezona bu dizi için özel bir çalışma yapmasını bekliyorum. Güzel bir ekip ve prodüksiyon ile yeni sezonun en iddialı işi olabilir.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dizinin konusu sağlam. Tutar bence. Benim de ilgimi çekti orijinalini bulursam izlemeye çalışacağım.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Adamlar daha savaşçıyı yayına sokamıyolar hala yeni dizi alıyolar bir de şöyle bir şey duymuştum mf yapım foxa dijital için dizi çekecekmiş.Bu iki diziden biri belki dijitalde olabilir
------

Mucize Doktor'u bitirip bunu koymaları o kadar olası oldu
Mucize Doktor'u bitirip bunu koymaları o kadar olası oldu ki.
Foxu yasak elmayla sırtlayan diziyi mi bitirecekler:A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğru seçim olmuş da FOX bu doluluğun içinde yeniden dizi alıyor ya. :A
Adamlar daha savaşçıyı yayına sokamıyolar hala yeni dizi alıyolar bir de şöyle bir şey duymuştum mf yapım foxa dijital için dizi çekecekmiş.Bu iki diziden biri belki dijitalde olabilir
Yaptıkları cidden çok saçma. Yasak Elma, Mucize Doktor, Son Yaz yeni sezonda devam edecek deniliyor. MF'in iki dizisi var,. yayına daha koyamadığı Savaşçı var, bundan başka Kanunsuz Topraklar, Uzak Şehrin Masalı var. Bir de yaz dizisi olursa oradan kalacak(lar) var. Ne yapacak cidden merak ediyorum yeni sezonda da. :D

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Yaptıkları cidden çok saçma. Yasak Elma, Mucize Doktor, Son Yaz yeni sezonda devam edecek deniliyor. MF'in iki dizisi var,. yayına daha koyamadığı Savaşçı var, bundan başka Kanunsuz Topraklar, Uzak Şehrin Masalı var. Bir de yaz dizisi olursa oradan kalacak(lar) var. Ne yapacak cidden merak ediyorum yeni sezonda da. :D
Dediğim gibi dijital olayı olabilir ya da gelecek sezon değil ondan sonraki sezonda olabilir

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy