Ediz Hun 'Savaşçı' Kadrosunda! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
unnamed-jpg.85161

Ediz Hun da 'Savaşçı' dizisi kadrosunda!

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, hikayesi Süleyman Çobanoğluna ait olan ve başrollerini Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı ve Erkan Meriç'in paylaştığı dizinin kadrosuna Ediz Hun dahil oldu.

Hun dizide uzun süre askeri istihbaratta görev almış, emekli albay Gündüz Göktürk karakterine hayat verecek.

'Savaşçı' yeni bölümleriyle yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Ediz Hun sevdiğim bir oyuncudur. Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Ediz Hun gibi efsane isimleri TV'de yeniden görmek güzel. :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu ara ve kadrodaki önemli değişikliklerden sonra garanti olacağını pek sanmıyorum nesli de tükendi zaten bu türünün son örneği olarak kaldı. :A
Kadroda önemli değişiklikler oldu, ama yerlerine çok iyi isimler geldi. Ayrıca nesli tükenmekten olan türün son örneği olduğu için yine şansı olduğunu düşünüyorum. :A

Eğer Cumartesi - Pazar olursa en çok izlenen dizi olma ihtimali var bence. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncunun karakter afişi yayınlanmış. :)

Ayrıca Tamer Karadağlı'nın babasını canlandıracak.
Bir diziyle ekranlara dönmesine şaşırdım.
Ediz Hun sevdiğim bir oyuncudur. Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Ediz Hun gibi efsane isimleri TV'de yeniden görmek güzel. :)
Ne güzel uzun zaman sonra dizide rol olacak :D
Keşke ucu daha garantili bir dizide yer alsaymış neyse ekranlara dönmesi güzel olmuş.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Diziden ayrılanların yerine çok iyi takviyeler yaptılar. Dizi yine iyi reytingler alacak gibi ama hangi gün yayınlanacağı da önemli tabii.