FF MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
88860.jpg

Sıvacılığın masterini yapmış, SABARİST, sanatseverliliği, kaliteli yorumları ve üşengeçliği ile bilinen sevilen yöneticidir.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
@MEnes 2016 yılından bu yana iletişimim olan, sohbet etmekten keyif aldığım ve birbirimizi tanımadığımız bir zamanda aynı anda favori üye olduğum arkadaşımdır :bhr:

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes 2016 yılından bu yana iletişimim olan, sohbet etmekten keyif aldığım ve birbirimizi tanımadığımız bir zamanda aynı anda favori üye olduğum arkadaşımdır :bhr:
@MEnes in sözlüğü olmaz... MEnes kendisi bir sözlüktür zaten... Diyip "kendini övmeyi çok seven" özelliğini eklemeyi unuttuğun için seni tenzih ederim... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kendisini Çukur konularında daha çok görmekteyim onun dışında pek tanışıklığımız yok maalesef. @Sherlock un en iyi arkadaşlarından diye biliyorum
Evet pek tanışıklığımız yok dediğin gibi, zamanla olur elbet. :D @Sherlock denen insan evladı ile keşke tanışmasaydık, aahh ah kendisi her seferinde kanımı donduran bir de adaşım olan şahıstır... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
@MEnes in sözlüğü olmaz... MEnes kendisi bir sözlüktür zaten... Diyip "kendini övmeyi çok seven" özelliğini eklemeyi unuttuğun için seni tenzih ederim... :A
Bu kısmı çok yazdığım için eklemek istemedim ve başkalarına fırsat verdim yoksa içmden geçen: :
"Forumumuzun sevilen, kaliteli, eğlenceli, her fırsatta kendisini sıvayan ve bunu ustaca yapan artı olumsuz durumlarda sık sık kanı donan üşengeç üyesi ve ayrıca objektif moderatörü @MEnes"

Son kelimene bakmak zorunda kaldım :A
IMG_20201210_110054.jpg

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu kısmı çok yazdığım için eklemek istemedim ve başkalarına fırsat verdim yoksa içmden geçen: :
"Forumumuzun sevilen, kaliteli, eğlenceli, her fırsatta kendisini sıvayan ve bunu ustaca yapan artı olumsuz durumlarda sık sık kanı donan üşengeç üyesi ve ayrıca objektif moderatörü @MEnes"

Son kelimene bakmak zorunda kaldım :A
Ekli dosyayı görüntüle 96065
Evet içinden geçen daha doğru olanıymış ama dediğin gibi çok yazdığın için burada da yazmamakta hak verebilirim sana... :A

Son kelime aslında benim cümleme uyan bir kelime değildi ama bilerek yazdım oraya, maksat kafa karışıklığı olsun... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Evet içinden geçen daha doğru olanıymış ama dediğin gibi çok yazdığın için burada da yazmamakta hak verebilirim sana... :A

Son kelime aslında benim cümleme uyan bir kelime değildi ama bilerek yazdım oraya, maksat kafa karışıklığı olsun... :A
Yeni bir kelime hazinesi ama ben hala tam anlamadım o mesajı :A
Konuyu açtım diye kınandım ve o cümleler yer almadı diye kınandım gibi ama sonunu okuyunca bu (b) modda geçtim :A ve anlamasam daha iyi dedim artık :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yeni bir kelime hazinesi ama ben hala tam anlamadım o mesajı :A
Konuyu açtım diye kınandım ve o cümleler yer almadı diye kınandım gibi ama sonunu okuyunca bu (b) modda geçtim :A ve anlamasam daha iyi dedim artık :A
Dedim ya kafa karışıklığı olsun diye o kelimeyi oraya yerleştirdim... :A Aslında o cümlelerin anlamına o kelime uymuyordu. :A Konuyu açmanı kınamadım aslında, sadece o kelimeler yer almadığı için kınadım. Ama tenzih ederim diyerek ortalığı iyice karıştırdım... :A Bu da MEnes effect olsun işte... :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,377
Puanı
1,060
Allahın Of lusu....İnş. Mühendisi Gezmekten yazmaya vakit bulamayan,yorgun adam :F :F :F

Severim kendisini.:bhr:

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kendisini, kendisi için yazmış olduğum şiir ile tanımlamak istiyorum. Başka söze gerek yok... @MEnes

Atına bindi mi er meydanına sürecek...
Adaşım gibi adam lazım bana...
Haklının yanında olup, zalime karşı duracak...

Adalet namlunun ucunda diyecek...
Şehitlik kefenini giyecek...
Kahpelere dur diyecek...

Dünyaya yeni düzen kuracak...
Vurdu mu mala, sıvasını tam yapacak...
"SABAR" dedi mi akan suları durduracak...

Geçmeyecek muhabbetin köprüsünü...
Kullanmayacak zalimlerin kürsüsünü...
Çağırmayacak el alemin türküsünü...

Kaşıyacak ak saçlarını elleri...
Barıştıracak küskünleri...
Baktı mı görecek geleceği...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet pek tanışıklığımız yok dediğin gibi, zamanla olur elbet. :D @Sherlock denen insan evladı ile keşke tanışmasaydık, aahh ah kendisi her seferinde kanımı donduran bir de adaşım olan şahıstır... :A
Goygoy ve yorumlarını çok sevdiğim, bilgi ve birikimi üst düzey olan elit bir yoldaşım olur kendisi.. :A @MEnes
Vaay be yoldaşım, bu kutlu yolda her daim kadim bir yoldaşımız oldun... :A Sensiz hep bir eksik olurduk zaten... :A
Beni de sıvasanıza ulan hain yoldaşlar...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kendisini, kendisi için yazmış olduğum şiir ile tanımlamak istiyorum. Başka söze gerek yok... @MEnes

Atına bindi mi er meydanına sürecek...
Haklının yanında olup, zalime karşı duracak...

Adalet namlunun ucunda diyecek...
Şehitlik kefenini giyecek...
Kahpelere dur diyecek...

Dünyaya yeni düzen kuracak...
Vurdu mu mala, sıvasını tam yapacak...
"SABAR" dedi mi akan suları durduracak...

Geçmeyecek muhabbetin köprüsünü...
Kullanmayacak zalimlerin kürsüsünü...
Çağırmayacak el alemin türküsünü...

Kaşıyacak ak saçlarını elleri...
Barıştıracak küskünleri...
Baktı mı görecek geleceği...
Tamam lan anladık AT gibi adamım... Her yere şu şiiri atıp dikkat çekme... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock