Sol Yanım - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
resize-dscf9752-1-By3m.jpg

Star TV'nin yeni dizisi 'Sol Yanım'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını BKM Film'in, senaristliğini Melis Civelek'in, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği dizinin kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesinin konu alındığı 'Sol Yanım' yakında Star TV'de başlıyor!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Sektörün devlerinden biri olan şirketin dizi tutturmak için vasat başrolü ve düşük bütçeli günlük dizi ayarında iş yapması korkunç. Cumartesi olsa tutabilir aslında ama hafta içi diğer işlerden izleyici çalacak kadar güçlü görünmüyor.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Tanıtımda herkes çok güzel duruyor heyecanla bekliyorum... Özge Yağız ve Tolga Mendi çok yakışmışlar..

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Böyle bir tanıtım ve içerik beklemiyordum. Gün seçimi doğru olursa genç kitleyi arkalarına alıp iyi reyting alır bu dizi. İlk bölümünü netten izlemeye çalışacağım.

• Beğendim
Reactions: STAR

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayal kırıklığı yarattı fragman bende, günlük dizi fragmanı gibi olmuş ciddi ciddi. Böyle bir kadro ve gençlik/drama tarzıyla çok daha ilgi çekici bir tanıtım hazırlanabilirmiş. Kişiler bazında güzel duruyor ama genel hatlarıyla beğenmedim. Yeni tanıtımları görmek lazım...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
resize-dscf9752-1-By3m.jpg

Star TV'nin yeni dizisi 'Sol Yanım'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını BKM Film'in, senaristliğini Melis Civelek'in, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği dizinin kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesinin konu alındığı 'Sol Yanım' yakında Star TV'de başlıyor!

Tanıtıma bayıldım bu dizi çok sevilecek bence :D

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Benim hatırladığım kadarıyla Adını Feriha Koydum'da ilk bölümden kızın fakir olduğu öğrenilmemişti... Bazı kısımları benziyor olabilir ama günümüzdeki dizilerin konuları birbirine benzemeyen mi var..(b)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Benim hatırladığım kadarıyla Adını Feriha Koydum'da ilk bölümden kızın fakir olduğu öğrenilmemişti... Bazı kısımları benziyor olabilir ama günümüzdeki dizilerin konuları birbirine benzemeyen mi var..(b)

Ben benzediğini düşünmüyorum izleyince daha net anlaşılacak bu :D

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Tanıtım genel olarak fena değil ama diğer tanıtımları beklemek gerek, yorumlar 2. 3. tanıtıma göre yapılınca daha doğru oluyor.

Aynen Feriha fakir olduğunu epeyce bir süre gizlemişti.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
seratab erenerin şarkısını almışlar hangi şarkı o

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın ilk tanıtımı Müge Anlı'ya rakip program kalitesindeydi :F Yani boş yapmıyorum diğer tanıtımları görelim :D
Kırmızı Oda'nın ilk paylaşımı teaserdi, kadrodan sadece Binnur Kaya vardı ve birkaç söz söyleyip olay kapanmıştı. Bu dizininki bildiğimiz olaylı, tüm kadroyu gördüğümüz uzunca bir tanıtım olmuş. Aynı kefeye nasıl koyabildin ikisini merak ettim doğrusu? :A

• Harika
Reactions: Aserat