30 Ocak 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• İbo Show | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | atv

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonunda bu hafta reytinglerin yükseldiği bir gün. :A

'Sen Çal Kapımı' yükselmiş tüm gruplarda, umarım yükselişini sürdürür ve sezonu tamamlayabilir. Kanalın yeni iki dizisi olduğu için risk var.

'Gönül Dağı' açık ara zirvede yer almış yine, sezon boyu zirveyi bırakmaz artık. Kocaman tebrikler. :X

'İbo Show' gayet güzel oranlar alıyor, kanala ilaç gibi geliyordur bu oranlar. Konuklar iyi oldukça oranları da iyi geliyor.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Gönül Dağı yine çok iyi gitmiş.

Sen Çal Kapımı güzel yükselmiş. Büyük ihtimalle Hercai fanlarıyla yaptığı ortaklık sebebiyle yükseldi.

Kuzey Yıldızı Total'de çok iyi gidiyor ama AB'si çok kötü.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
AB deki kavimler göçü devam ediyor..Günün en parlak dizisi GD bile AB de rating kaybetmiş.

GD Cumartesi gününün yıkılmaz kalesi olduğunu kanıtladı. Diğerleri kendi arasında top koşturmaya devam...

İbo Show ve Survivor Cmrt günü için 2 farklı alternatif olarak +5 üstü rating ile pastadan yeterli dilimleri almaya devam etmiş.

KYA Totalde 2. olup. AB de nerede olduğu belli olmamasıda çok ilginç.
İşte bazı diziler AB de 4-5 alarak yaşıyor,başarılı diye lanse ediliyor; bazılarıda Totalde 4-6 alarak başarılı diye lanse ediliyor. Kimin ekmeğine nasıl gelirse.

SÇK içinse aynı düşüncemi savunuyorum...4-5 arasına sıkışıp kalmış. Fun lar için sürdürülüyor.

Cumartesi günü en az 2 tane sağlam dizi kaldırır. Bakalım fırına sürebilecek kanal olacak mı?