30 Mart - 5 Nisan 2020 | Fav10 Haftanın Trendleri

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Haftanın En Çok Görüntülenen Konuları

Haftanın En Çok Mesaj Yazılan Konuları

Haftanın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Admin yıllar sonra ipleri eline almış. :A @bazinga
Geçen haftanın enlerindeki mesajlar uçmuş alıntı yapamıyorum ama ben orada @MasacRE 'ye haftaya admini ilk 20 dışına atalım dedim ve anlaştık ama admin ardından hemen o 10.000 konusunu açarak bize darbe yaptı :A bir sürü konu açtı geçen hafta, üyeliğim zamani hiç görmemiştim böyle :A damga vurdu her yere :S
@bazinga bu listeyi beklediği için silmemiştir konuyu. Artık yakında uçar konu :A
Bu haftayı kabul etmiyorum :A
ps. demek ki kutlama konulardaki mesajlarımız da sayaca işlememesine rağmen bu enler listesine sayılıyor.Yeni forum haliylede öyle olduğu olduğu ispatlandı)
20200406_204038.png
@Tolstoyevski @MEnes @Araf @Turkuazz @Yiğitt @Özgür @serhatt @Emre Ozansoy @vadikızı @Maskeli Fedai @eskici @alperuz @The_Erinch @mrt-06 @Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen haftanın enlerindeki mesajlar uçmuş alıntı yapamıyorum ama ben orada @MasacRE 'ye haftaya admini ilk 20 dışına atalım dedim ve anlaştık ama admin ardından hemen o 10.000 konusunu açarak bize darbe yaptı :A bir sürü konu açtı geçen hafta, üyeliğim zamani hiç görmemiştim böyle :A damga vurdu her yere :S
@bazinga bu listeyi beklediği için silmemiştir konuyu. Artık yakında uçar konu :A
Bu haftayı kabul etmiyorum :A
ps. demek ki kutlama konulardaki mesajlarımız da sayaca işlememesine rağmen bu enler listesine sayılıyor.Yeni forum haliylede öyle olduğu olduğu ispatlandı)
Ekli dosyayı görüntüle 77825
@Tolstoyevski @MEnes @Araf @Turkuazz @Yiğitt @Özgür @serhatt @Emre Ozansoy @vadikızı @Maskeli Fedai @eskici @alperuz @The_Erinch @mrt-06 @Aserat
O konuyu sildirelim, hiç hoş değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarışma hakettiģi değeri görmüş. Umarım daha fazlası olur.:A