3.Tur | En Özlenilen Dizi - 2.Grup

Hangi 2 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
kNGYiu.jpg

Ankette yer alan hangi 2 dizi bir üst tura yükselsin?

Geniş Aile
Adanalı
1 Kadın 1 Erkek
Gönülçelen

Kısaca kurallar:

Bu turda 2 dizinin eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adanalı dizisinin tamamını seyredebildin mi?Başlarda ben merakla seyrediyordum.Sonra dizi rayından çıktı.Bir diğer faktör Arka sokaklar'ın yayın gününde başlamıştı.
Ben ortasından başlamıştım, sonra ilk bölümleri de tekrarlardan yakalamıştım galiba. Belli bir noktaya kadar hiç fena değildi, hem eğlenceli hem de Türk dizileri içinde az çok kaliteli diyebileceğimiz bir senaryosu vardı. Fakat sonradan çok bozduğunu hatırlıyorum. Bıraktım mı ya da ne noktada bıraktığımı hatırlamıyorum. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Ben ortasından başlamıştım, sonra ilk bölümleri de tekrarlardan yakalamıştım galiba. Belli bir noktaya kadar hiç fena değildi, hem eğlenceli hem de Türk dizileri içinde az çok kaliteli diyebileceğimiz bir senaryosu vardı. Fakat sonradan çok bozduğunu hatırlıyorum. Bıraktım mı ya da ne noktada bıraktığımı hatırlamıyorum. :A
Kalite derken? Diziden bir örnek verebilir msn?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...