3 Mayıs 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mevtayı bile bu kadar çok dürtersen yellenir belli ki Elma'nın da elinde oyuncu çıkara çıkara reyting kalmayacak. :A Neyse ellerinde reytingler hala iyiyken final yapma fırsatı vardı ama para hırsı ve inat yüzünden kaçırdılar artık gelecek sezonun ortasında final yaptığında görüşürüz. Nesrin Cavadzade'nin arkasındayız. :A

Kağıt Ev'den iş çıkmayacağı belliydi. Bu sezonki performanstan sonra Star'ın el değiştirdiği haberini duyarsak şaşırmam maalesef. :(

Maraşlı'nın bu kadar çökmesi gerçekten ilginç. Tims Ethem Özışık'ı iki projede birden kullanıyor ama birine ağırlık verirken diğeri boşlanıyor herhalde.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Yasak Elma yükseliş yaşamamış. İnsanlar Şahika'nın cenaze kısmına bakıp ekrandan ayrılmışlar gibi.
Haftaya daha da düşecektir sağlam bir fragman gelmezse. Umarım kan kaybetmeye devam eder ve final olur. Bence final kararından vazgeçilmesinin sebebi Nesrin'e inat içindi. 'Şahika karakteri öldü diye dizinin tadı kalmadı ve final oldu' düşüncelerini yok etmek için ama dizi böyle düşmeye devam ederse yeniden final kararı gelebilir. Yada inada devam edip 3 reyting ile sezon finali yapılır. @Özgür @serhatt
Haftaya sezon finali zaten. Ben Şahika'nın olmayışını yadırgadım, dizi için büyük kayıp. Reytinglere de yansımış işte, çok uzun zamandır 5'in altına düşmüyordu dizi. Final yapmalıydı alnının akıyla, yeni sezonda erken final yapacak bu çok belli. Senaryo bekleneni vermiyordu zaten, şimdi Şahika'nın gidişiyle iyice zevk vermemeye başladı.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haftaya sezon finali zaten. Ben Şahika'nın olmayışını yadırgadım, dizi için büyük kayıp. Reytinglere de yansımış işte, çok uzun zamandır 5'in altına düşmüyordu dizi. Final yapmalıydı alnının akıyla, yeni sezonda erken final yapacak bu çok belli. Senaryo bekleneni vermiyordu zaten, şimdi Şahika'nın gidişiyle iyice zevk vermemeye başladı.
Ha ben sezon finali detayını bilmiyordum. Fazla kan kaybetmeme adına doğru adım ama keşke final olunsaydı. Umarım yeni sezonda yine küllerinden doğma durumu olmaz :A artık fazla uzadı dizi

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Ha ben sezon finali detayını bilmiyordum. Fazla kan kaybetmeme adına doğru adım ama keşke final olunsaydı. Umarım yeni sezonda yine küllerinden doğma durumu olmaz :A artık fazla uzadı dizi
Doğamaz artık, çok doğdu. :A Seyirci hep aynı şeyleri izlemeye sıkıldı. Halit ile uğraşıyorlardı eskiden, şimdi ise Hasan Ali'yle uğraşıyorlar. 110 bölüm olmuş zaten ve en önemli karakterlerinden birini diziden çıkarmışsın neyin kafasıyla sezon finali yapıyorsun anlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğamaz artık, çok doğdu. :A Seyirci hep aynı şeyleri izlemeye sıkıldı. Halit ile uğraşıyorlardı eskiden, şimdi ise Hasan Ali'yle uğraşıyorlar. 110 bölüm olmuş zaten ve en önemli karakterlerinden birini diziden çıkarmışsın neyin kafasıyla sezon finali yapıyorsun anlamadım. :A
Ender'in kız kardeşi Leyla'yı (orjinalini) getirirler :A artı bomba transferler olursa belki bir nevi ama evet cidden artık sıkıcı oldu. Bir arkadaşlar, sonra kuyu kazıyorlar sonra yine arkadaşlar :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Şahika öldü diye bakayım dedim uzun zaman sonra TV'de yayınlandığı zaman Yasak Elma'ya, zahmet edip öldüğü anı bile göstermemişler. Arada söylenmese Yıldız'ın vurulacağını da bilemeyeceğiz. Feriha'nın 2. sezon finali gibi kansız ayrılıklardan vazgeçememiş Medyapım :A

Kağıt Ev'e bakmayı düşünüyordum ama bu oranlarla gidemeyeceği açık.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Ender'in kız kardeşi Leyla'yı (orjinalini) getirirler :A artı bomba transferler olursa belki bir nevi ama evet cidden artık sıkıcı oldu. Bir arkadaşlar, sonra kuyu kazıyorlar sonra yine arkadaşlar :A
O karakter kesin gelecek zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çukur dün akşamki o harika bölüm ve oyunculuklar ile daha fazlasını hak ediyordu. Son dört bölümde artık vites full ileri olacağı için ben liderliği alıp final yapacaklarını düşünüyorum.

Kağıt Ev muhtemelen sezon sonunda final yapacak.

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Çukur’um tebrikler :bhr:👏🏻
Sizce diziler 10 mayıs ptesi bayram arası verecek mi ne dersiniz?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pandemi nedeni ile yapılsa iyi olur. Final yapacak diziler var zaten ve diğer dizilerde de yapacaklar olur ama hepsi yapmaz belki. Bazıları zaten ara ara 1 hafta ara vermek zorunda kaldı ve daha fazla istemez. İnsanlarda evde olacağı için fırsatı tepmek istemezler.

• Beğendim
Reactions: offensive

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Uyanış böyle gitmeye devam edecek,hikaye 2 sezonda daha enteresan olacaktır Haşhaşiler çok can alacak.

Çukur son düzlükte olduğu için diğer diziler gibi düşmemiş.

Yasak Elma son zamanlarda kadın izleyiciye hitap eden güçlü bir rakip olmasa bile yine düşüşte,bakalım kanal ne yapacak.

Maraşlı çok düşmeye başladı seyirci hikayeyi sevmedi,atv yeni sezona taşıyabilir ama yeni bir dizi almalı pazartesi için çünkü ben maraşlıdan büyük bir çıkış beklemiyorum.

Kağıt Ev haziranda final yapar bu reytinglerle ve star berbat sezonunu berbat bir şekilde bitirecektir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Normalde olsa bile çakıştığı için perşembe-cuma-cumartesi-pazar dizileri ara verirdi yani bugünkü diziler normal düzende devam ederdi. Ama bu şartlarda bayram haftasında da tüm diziler devam gibi görünüyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
Maraşlı için her hafta şaşırıyorum. Nasıl bu denli sert düşüşler yaşayabiliyor. Çok ilginç bir dizi oldu oranları sebebiyle. Neden senaryo da değişime gitmek yerine düşüşü izlemeyi seçiyorlar acaba. İzlemesem de Burak için devam etmesini isterim. Bu hafta çok kötü düşmüş ilk kez 3'ü görmüş. :(

Kağıt Ev yine düşmüş fakat bu haliyle bile kanalın en çok izlenen dizisi, şaka gibi. Keşke 4'e sabitleyip devam edebilseydi Nur Fettahoğlu için üzüldüm. Kadın yanlış proje kurbanı oluyor bu kadar acele etmez artık bu diziden sonra. Yüzünü dinlendirmeli.

Yasak Elma için ne denir bilmiyorum. Dizinin demirbaşlarından birisi öldü ve öyle rezil bir cenaze sahnesi yapıldı ve ardından hayat hemen normale döndü ki Şahika hiç olmamış gibi yapıldı. Çok uzun zaman sonra 4'lere düşmüş, bu hiç hayra alamet değil, gelecek hafta sezon finali yapılıyor apar topar, kesin tatmin edici bir sezon finali olmaz ve yeni sezonda da pek dayanmaz. Her şey güzel giderken bir hafta da her şeyin böyle tepe taklak oluşu beni diziden soğuttu.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yasak Elma tek Total'de yükselmiş ki onu da beklemezdim, bölüm Şahika'nın geçiştirilmiş cenazesiyle başladı ki orada seyirci kaçmıştır. Ben de gidecektim ama bölümün geri kalanı komedi yönünden çok iyiydi, yavan bir bölüm izlemedik. Bu arada bu düşüş devam edecektir ki diziyi Kuyucu ailesi gibi bomba bir değişiklik belki kurtarır, eğer işe yaramazsa sezon ortalarında sürüne sürüne final yapacak. Keşke riske atmak yerine bitirselerdi.

Maraşlı bu sefer de AB'de 3'lere düşmüş. Halbuki cidden çok iyi bir diziyken ki yüksek de oranlar alıyordu, birden böyle çakılıp hiçbir grupta 5 alamamasına şaşırdım. Düşüş devam ederse fişi çekilebilir diyeceğim de
çok yüksek maliyetli Akıncı bile neredeyse 1 sezon gitmişken final yapmaz.

Kağıt Ev erimeye devam ediyor yalnız bu oranlarla sezon finali derlerse şaşırmam çünkü kanalın en çok izlenen dizisi ve en çok izlenen 2. yapımı. Aslında çok iddialı bir işti ama Star'ın hem gündüz kuşağı hem de PT'si çok kötü olduğu için ne kadar tanıtım yapılırsa yapılsın beklentinin altında kalacağı belliydi. Keşke O3 bunu başka kanalda deneseydi çünkü cidden bol tanıtım ve tekrarla tutma ihtimali yüksek olan farklı bir işti.