3 Kasım 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Ada Masalı (Yeni Gün) | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Dünya Hali | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çarşamba iki sezondur iki dizinin paydaşında ilerliyor, kanallardan biri bir an önce yeni dizisini çarşamba yayınlamalı. İlgi çekici bir iş olsa çok rahat ilk üçe oynar hatta AB grubunu bile alabilir. Bakalım hangi kanaldan gelecek ilk atılım?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çarşamba iki sezondur iki dizinin paydaşında ilerliyor, kanallardan biri bir an önce yeni dizisini çarşamba yayınlamalı. İlgi çekici bir iş olsa çok rahat ilk üçe oynar hatta AB grubunu bile alabilir. Bakalım hangi kanaldan gelecek ilk atılım?
FOX'tan geldi ama olmadı :A
Star yaklaştı sonra gün değiştirdi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX'tan geldi ama olmadı :A
Star yaklaştı sonra gün değiştirdi.
FOX geçen sezon da iki kere denedi, yine başarısız oldu. FOX yeni dizilerinden birini oynar buraya, benim aklıma Mahkum dizisi geliyordu ama MedYapım olduğu için aynı güne gelmez gibi Sadakatsiz'le. Star 'Annemizi Saklarken'i çarşambaya koyabilir. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
FOX geçen sezon da iki kere denedi, yine başarısız oldu. FOX yeni dizilerinden birini oynar buraya, benim aklıma Mahkum dizisi geliyordu ama MedYapım olduğu için aynı güne gelmez gibi Sadakatsiz'le. Star 'Annemizi Saklarken'i çarşambaya koyabilir. :D
Yeni dizilerden Misafir ve Destan'a hakimim sadece. Diğer dizilerin adlarına bile hakim değilim :A Kasım bitecek daha yeni diziler yolda. Bu da çok fazla ard arda plansız dizi başlatıp bitirdiklerini gösteriyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni dizilerden Misafir ve Destan'a hakimim sadece. Diğer dizilerin adlarına bile hakim değilim :A Kasım bitecek daha yeni diziler yolda. Bu da çok fazla ard arda plansız dizi başlatıp bitirdiklerini gösteriyor.
Misafir haftaya bugün başlıyor, Destan da iki haftaya yayına çıkar. Diğer dizilerin daha çekimleri başlamadı, büyük ihtimalle Ocak ayında yayına çıkacaklardır. FOX bu sezon art arda çok dizi başlattı ve dizileri de tutmadı. Bir dönem Kanal D'nin yaptığıydı bu...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sadakatsiz KT-dan kaçan izleyiciyi kapmış. Ama çok boş irelliyor hikayesi. Bu sezon Osman da zaten geçen yılki reytinglerinden düşük gidiyor. Akıllı bir kanal iyi bir hamleyle bu günün kazananı olabilir.
Zaten Sadakatsizden ben dahil en az 3-4 reytinglik kitle hızla koşup uzaklaşmaya hazır. :A Show ve ya Star mutlaka hamle yapmalı bu güne.

Gelinim Mutfakta dün Mehmet Ali Erbil programın ilk kısmından sonra yoktu, kaynana-gelinler kendileri sundu ve yarıştı. Baya amatör gözüküyordu ve reytingleri de baya düşmüş. Annem bakıyor diye ben de haberdar oluyorum olaylardan. :A Memhmet Ali yukarıda dinleniyordum dedi ve sadece en sonda programı kapamaya çıktı. Sağlık durumu bu tempoya dayanamadı galiba.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kadrosu, görüntüleri, oyunculuklarıyla çok daha iyi oranları hak ediyordu. Bu hafta da kötü düşüş yaşamış...
Bölümleri izledin mi bilmiyorum çünkü saydığın her şeyin tam tersini düşünüyorum ilk bölümü zorla bitirdim ikinciyi yarıda bıraktım Uğur Güneş dışında kadro çop sanki zorla oynuyorlar, hikaye çok zayıf o kadar olaylar yaşanıyor yine hiçbir karaktere bağlanamıyorsun tabi bu benim izlenimin ama genel anlamda seyirci de aynı düşünüyor.

• Beğendim
Reactions: cookies and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümleri izledin mi bilmiyorum çünkü saydığın her şeyin tam tersini düşünüyorum ilk bölümü zorla bitirdim ikinciyi yarıda bıraktım Uğur Güneş dışında kadro çop sanki zorla oynuyorlar, hikaye çok zayıf o kadar olaylar yaşanıyor yine hiçbir karaktere bağlanamıyorsun tabi bu benim izlenimin ama genel anlamda seyirci de aynı düşünüyor.
Hayır izlemedim diziyi, bazı videolarına baktım öyle. Yönetmenlik ve görüntülerini beğendim, senaryoyu tam bilmiyorum ama fragmanlardan sürükleyici bir işe benziyor. Tabi izleyen biri olarak sen daha iyi biliyorsundur, umarım senaryo biraz daha hızlanır ve sürükleyicilik katılır...

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Hayır izlemedim diziyi, bazı videolarına baktım öyle. Yönetmenlik ve görüntülerini beğendim, senaryoyu tam bilmiyorum ama fragmanlardan sürükleyici bir işe benziyor. Tabi izleyen biri olarak sen daha iyi biliyorsundur, umarım senaryo biraz daha hızlanır ve sürükleyicilik katılır...
Artık izlemiyorum 2 bölümde bıraktım bölümler nasıl gidiyor bilmiyorum

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Ben ilk bölümden beridir izliyorum gayet iyi gidiyordu ama diziyi bitiren kesinlikle Ali Gelik karakteri seyircinin tepkisi ona

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
KT kötü düşmüş 13'ü bile göremezse şaşırmam. Böyle giderse yeni yılda Mahkum veya (anlaşma yapıldıysa) Ay Yapım'ın yeni dizisi çarşambaya gelir. FOX ve Gold bir türlü çarşamba uğursuzluğunu üzerlerinden atamadı.

Ada Masalı ve Dünya Hali çok izlenmek için değil az izlenmek için yarışmış resmen. :A

Kuruluş ve Sadakatsiz'in über sıkıcı yarışı nedeniyle yorum yapasım gelmiyor o yüzden yeni dizi koyacak cesarete sahip kanalları sahneye bekliyoruz. :A