3 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
Oha! Unutma Beni, Esra Erol'la, Deniz Yıldızı 4 er reyting!!! :eek:

Bir Aşk Hikayesi Kaçak'tan etkilenmiş. A/B'de 0,2 artmış. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O ses Türkiye süper gitmiş ama Pazartesi günü kadar iyi gidemiyor Salı.:T:Zirveyi açık ara alsada düşmesi kötü.

Benim İçin Üzülme sağukların artışıyla oran arttırmış.:DGüzel ilerliyor dizi.Show'un paçasını kurtarıyor.Umarım gün falan değiştirmez.

Kaçak Ab'de vasat gitmiş.Dizi Total'dede düşmüş galiba.Sonu Ustura Kemal gibi olmaz umarım.:D

Çalıkuşu aynı oranlarla sıralama olarak düşmüş.Hatta oranı artmış bile denir ab'de.Ama totali vasat.Kanal D daha fazla dayanmaz Ocak'tai değişiklikten nasibini alır bu dizi.:T:

Bir Aşk Hikayesi 20'lerde dolanıyor.Bitirsinler artık diziyi ya.:T:

Çocuklar duymasın ilk 50'ye zormu girmiş.:FTekrarları daha yüksek gider gündüz tekrar versin Fox.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
O Ses iki grupta da yine çok iyi giderek rahat bir şekilde zirvede yer almayı başarmış. :)

Maç iyi oranlar almış ama ab'sini daha yüksek beklerdim.

Kaçak düşmüş..

Benim İçin Üzülme çok iyi bir yükseliş yakalamış.

Çalıkuşu ab'de hep böyle alırsa bitmesi söz konusu olmaz.

Seksenler uçmuş..

Beni Affet resmen şov yapmış, as tekrarı da yeni bölümle aynı oranı almış..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
açık seçik bütün günlük diziler uçmuş sesksenlerin ab reytingi artmış. demekki denek sistemi ağırlıklı olarak günlük dizi izleyenlere kaymış.. mazbut ev kadınlarının evine reyting Ölçer alet konulmuş. kaliteli dizilerin artık tutma şansı kalmamıştır. mesela her hafta birinin intihar edip öbür dünyadan geri geldiği benim için uzulmeyi izleyen bir kitle var. kanallar artık pt1 ve pt 2 yi günlük diliyle doldurabilir hatta biz Türk dizileri dünyaya satarken biz de brezilya dizileri iş yapabilir. ey musrif kanal yöneticileri kaldirin ise yaramaz her programa aynı doktorların geldiği programları alın beleş brezilya dizileri koyun onlar kadar reyting alacaktır

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Benim için üzülme Coşmuş coşmuş. Totalde muthis veriler yakalmis. Ab de ise geçen haftanın sonucuna bakmak lazım. Ama farkettigim bir show dizi si totall lik bir dizi anlık larda yüksek aldı mı ab si düşüyor.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
ATV maclardan iyi Reytingler kazaniyor ama yayinladigi maclar dizilerini kötü etkiliyor! (kacak)

Seksenler ve Benim icin üzülme bu hafta cok ciddi bir sekilde yükselmis... Sebebi milletin artik iki gün üst üse o ses den bikmasi! Ilk yayinlandigi güne göre 2-3 Reyting birden kaybediyor...

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Çalıkuşu yükselmiş, totel 6, ab 7 üstü olsaydı keşke. Sonuçta bi dramın heleki böyle emek verilen bi dramın bu denli az oran alması şaka gibi..
Kaçak'ın düşeceğini söylemiştim.. :)
Seksenlere tns'nin sihirli deyneği deymiş. :)
O ses türkiye pazartesi oranlarından uzak. Bu da demek oluyor ki pazartesi o kadar da zor bi gün değil. :) salı daha çekişmeli.

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Millet ben benim için üzülme izlemeyecegim diyor ama daha çok izliyorlar ama dizi bu kadar saçmalığa rağmen ki bende izliyorum hala ama mesela dün buke nasıl yetişti hapishaneye ve nereden biliyordu niyazinin hapiste olduğunu vsvs çok sacmaliyo ama idare ediyor. Ilk sezon harika idi vazgeçilmezim arasindaydi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
biü coşmuş helal :X ama buke yine ölmemiş diyorlar :F
çalıkuşunda kıpırdanma var daha da artmalı :X
kaçak maça rağmen düşmüş
bazıları acunun pazartesi ka iyi gitmemesine şaşırmış şaşıracak ne var pazartesi gibi boş günde herkes iyi gider :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Benim İçin Üzülme hem TOTAL Kategori'si nde hem AB Kategori'si nde çok iyi gitmiş tebrikler. :) .

Gülben , Kelime Oyunu , Her Şey Dahil , Unutulmaz Replikler AB Kategori'si nde uçmuşlar tebrikler. :) .

Çalıkuşu TOTAL Kategori'si nde pek iyi olmasa da AB Kategori'si nde iyi gitmiş tebrikler. :) .

Unutma Beni'm yine harikalar yaratmış tebrikler. :) .

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
beyler kaçak dışındaki dizilerin artması maçtan dolayı dizi izleyen kitle diğer dizilere kaymış haftaya düşer merak etmeyin)))

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Waow :eek: dün reytinglere ne olmuş öyle dizilerin bazıları uçmuş
Benim için üzülme yakında 7`yi bile geçer :Z Show süper :love1:
Çalıkuşu AB`de 6`ya yaklaşmiş :eek:
Seksenler AB`de yeniden 6`yı geçmiş

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hafta içi reytinglerinde en çok merak ettiğim sonuç Aşkın Bedeli'nin. Dizinin oranları çok yavaştanda olsa hep yükseliş içinde. Umarım yakında 2 reytingi geçer.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Ben demiştim düşer diye Atv maç yayınlayacağı zaman dizilerini yayınlamamalı bugün Doksanlar da düşecek :)
Seksenler yükselmiş Ergun gitti ondandır

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
TOTAL - AB geçen haftaki sonuçlarla farklar
O Ses Türkiye -0.78 | +0.18
Benim için Üzülme +0.80 | +0.93
Çalıkuşu +0.56 | +1.23
Seksenler +0.05 | +1.49