'O Ses Türkiye'de Jüri Değişikliği!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
o-ses-turkiye-yilbasi-konuklar%C4%B1.jpg

TV8'in sevilen yarışma programlarından biri olan 'O Ses Türkiye'de jüri değişikliği mi yaşanacak?

Jüri üyeliğini Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın üstlendiği, yapımcılığını ve sunucluğunu ise başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği sevilen yarışma programı 'O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda jüri kadrosunda değişiklik yaşanacağı ortaya çıktı.

Kral FM'de Mehmet'in Gezegeni'nde programına konuk olan Ilıcalı, yeni sezonun Eylül ayında başlayacağını ve jüri kadrosunda değişiklik yapılacağını belirtti. Ayrıca Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında programın bu sezon seyircisiz çekilme ihtimali olduğunu da söyledi.

Hangi jüri üyesinin programdan ayrılacağı, ayrılacak jüri üyesinin yerine gelecek isim ise henüz belli değil.

'O Ses Türkiye' yeni sezonuyla Eylül'de TV8'de!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence en azından bir sezon ara verilmesi gerekiyordu, eskisi kadar ilgi çekmiyor program.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence en azından bir sezon ara verilmesi gerekiyordu, eskisi kadar ilgi çekmiyor program.

Programa asla vermez ara Acun. :A Programa ara verirse nasıl para kazanacak? :F

Hem Survivor, hem bu, hem de Master Chef bir sezon ara verse daha iyi ilgi çeker. Ama Acun her sene daha da batırıyor.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hadise gitti diyelim, yerine kim gelir sence. :A

Bilmiyorum aklıma direkt biri gelmedi ama medyatik biri olsun. Keşke Gökhan ile araları bozulmasaydı. Gökhan iyi olurdu Murat'ın yerine. Ama Hadise gidersin yine bir kadın gelir ve genç bi kadın gelir. Gülşen gelse keşke. Aslında Ajda için O ses düşünüyorlar denmişti Ajda'da olabilir.:X

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bilmiyorum aklıma direkt biri gelmedi ama medyatik biri olsun. Keşke Gökhan ile araları bozulmasaydı. Gökhan iyi olurdu Murat'ın yerine. Ama Hadise gidersin yine bir kadın gelir ve genç bi kadın gelir. Gülşen gelse keşke. Aslında Ajda için O ses düşünüyorlar denmişti Ajda'da olabilir.:X

Gökhan olsaydı fena olmazdı, ama dediğin gibi araları bozuk. Gülşen değil de Ajda olursa da güzel olur. :A

Twitter'da Yıldız Tilbe veya Ebru Gündeş geri gelsin yazmışlardı. :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Programa asla vermez ara Acun. :A Programa ara verirse nasıl para kazanacak? :F

Hem Survivor, hem bu, hem de Master Chef bir sezon ara verse daha iyi ilgi çeker. Ama Acun her sene daha da batırıyor.

Bir tane dizi yayınlıyor zaten, onun dışında MasterChef Türkiye yayınlanıyor. Survivor'ın başladığı döneme kadar idare eder her türlü, en azından bir sezon ara verme lüksü var bence. Bu programın sonu Yetenek Sizsiniz gibi olacak zaten, kaçarı yok böyle aralıksız devam ederse.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben öyle birşey dediğini hatırlamıyorum. :A

Ben uydurdum zaten şuan canım. :A
Sezon sonunda çok büyük bi sürpriz olacak demişti. Ayrılacağı işte belki Acun sonradan ikna etmiştir:A

Gökhan olsaydı fena olmazdı, ama dediğin gibi araları bozuk. Gülşen değil de Ajda olursa da güzel olur. :A

Twitter'da Yıldız Tilbe veya Ebru Gündeş geri gelsin yazmışlardı. :X

Yıldız ile Yıldızı barışmadı Acun'un. İdare edemiyordu çılgınlıklarini. Ebru'da yine siyasi olaylardan dolayı izlenmez artık.:A
Ajda belki olur. Ziyaret etmişti temelli gelmek için ön izleme olabilir :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben uydurdum zaten şuan canım. :A
Sezon sonunda çok büyük bi sürpriz olacak demişti. Ayrılacağı işte belki Acun sonradan ikna etmiştir:A

Yıldız ile Yıldızı barışmadı Acun'un. İdare edemiyordu çılgınlıklarini. Ebru'da yine siyasi olaylardan dolayı izlenmez artık.:A
Ajda belki olur. Ziyaret etmişti temelli gelmek için ön izleme olabilir :Z

Yıldız ve Ajda ikilisinden biri olsun. :Z