29 Ocak 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Safir - 22. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Kızıl Goncalara helal olsun valla diyecek birşeyim yok.

Kudüs Fatihi şuanlık iyi bu oranlarını kaybetmez umarım

Geçen sezon birincilik oynayan Ömer yerlerde sezon sonu final yapması ümidiyle

Safir sezon sonu final yapacağı için diyecek lafım yok.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Dün akşam Fenerbahçe maçı olduğu için Kızıl Goncalar'ın düşüşünü ona bağlıyorum yoksa yine çok iyi bir bölümdü. Yerini çoktan sağlamlaştırdığı için böyle iniş çıkışlar artık sorun olmaz ama yine de gelecek hafta çift haneleri görür umarım.

Ömer'in iyice düşmekle kalmayıp ilk kez ağır Total dizisine dönmesi. 😱 Kardeşlerim esintili yeni bölüm fragmanından sonra hiç şaşıramadım. Yapımcıdan torpilli senarist bozuntusu sezon başından beri zirveden inmeyen diziyi bir güzel batırıp karizmasını öyle çizdirdi ki bu saatten sonra eski reytinglerine dönmesi çok zor görünüyor.

Safir yurt dışı satışları nedeniyle sezon sonuna kadar devam edebilirmiş ama hazır 26. bölüm yakınken toparlayıp kapatsınlar macera aramaya gerek yok.

Selahaddin Eyyubi kitlesi Kızıl Goncalar'dan farklı olduğu için etkilenmeden yoluna devam ediyor ama yine de özellikle AB tarafındaki reytingleri hayal kırıklığı.
Dün Galatasaray’ın maçı vardı.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Ömer'in 42. Bölümü kendi adıma, Final bölümü olacak. Ardından Pazartesi günleri için, Kudüs Fatihi Selahattin Eyyubi dizisine geçiş yapacağım. Artık Selahattin Eyyubi saflarındayım..

• Beğendim
Reactions: ahmetbey

Forum İstatistikleri

Konular
171,513
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc