Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Çok Güzel Hareketler 2 | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yargı ve Teşkilat artık yıprandı, eskisi gibi iyi alamıyorlar. Zoraki 6-8 arasına takıldılar ve başka rakip yok resmen.

Bu güne kimse neden iddialı bir iş koymuyor. İyi bir drama kesin tutar.

Güzel Günler samimi bir iş ama bu reyting sisteminde en fazla alacağı reytingler bunlar. Şu anki durumu ile ilgili toxic positivity yapmaya gerek yok, düşük gidiyor çünkü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,057
Puanı
1,061
Yargı ve Teşkilat artık yıprandı, eskisi gibi iyi alamıyorlar. Zoraki 6-8 arasına takıldılar ve başka rakip yok resmen.

Bu güne kimse neden iddialı bir iş koymuyor. İyi bir drama kesin tutar.

Güzel Günler samimi bir iş ama bu reyting sisteminde en fazla alacağı reytingler bunlar. Şu anki durumu ile ilgili toxic positivity yapmaya gerek yok, düşük gidiyor çünkü.
Toksik bir pozitiflik değil sadece istikrarlı gittiğini söylüyoruz o da yalan değil. Diğer dizilerin (Teşkilat, Kızılcık Şerbeti, Üç Kız Kardeş bu haftadan örnekler) haftadan haftaya 1 küsür reyting kaybedebildiğini düşünürsek kemik izleyicisini koruması kendi çapında başarıdır. Zaten sen de demişsin bu sistemde bu dizi ancak bu kadar alabilir diye. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Toksik bir pozitiflik değil sadece istikrarlı gittiği söyleniyor o da yalan değil. Diğer dizilerin haftadan haftaya 1 küsür reyting kaybedebildiğini düşünürsek. :)
Haklısın ama durumu aşırı sınırda, o yüzden reytingi ile ilgili gelen iyi yorumlar bence toxic positivity. Zaten çoğu hafta da hafif hafif düşüyor. Bi anda 0.5-0.6 falan düşerse bile final kararı gelebilir.

Dizi kadrosu ve genel havası çok samimi, maalesef bu yeterli değil.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,444
Puanı
1,060
Toksik bir pozitiflik değil sadece istikrarlı gittiğini söylüyoruz o da yalan değil. Diğer dizilerin (Teşkilat, Kızılcık Şerbeti, Üç Kız Kardeş bu haftadan örnekler) haftadan haftaya 1 küsür reyting kaybedebildiğini düşünürsek kemik izleyicisini koruması kendi çapında başarıdır. Zaten sen de demişsin bu sistemde bu dizi ancak bu kadar alabilir diye. :)
İletim gene buhar olup uçtu. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,057
Puanı
1,061
Haklısın ama durumu aşırı sınırda, o yüzden reytingi ile ilgili gelen iyi yorumlar bence toxic positivity. Zaten çoğu hafta da hafif hafif düşüyor. Bi anda 0.5-0.6 falan düşerse bile final kararı gelebilir.

Dizi kadrosu ve genel havası çok samimi, maalesef bu yeterli değil.
Show'un final kararı çıkarması için bir dizinin 2-3 hafta boyunca 1 reyting alması lazım aksi takdirde tolerans eşiği en yüksek kanallardan biri. Zaten bu sezon sonunda biteceğini az çok görebiliyoruz ama bu durumda sürekli bitebilir, final yapabilir diyerek olumsuz şeyler çağırmaya da gerek yok bence.
------

İletim gene buhar olup uçtu. :A
Cevap verecektim ama soru tuhaf geldi niye izlemeyeyim ki. :A

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,444
Puanı
1,060
Show'un final kararı çıkarması için bir dizinin 2-3 hafta boyunca 1 reyting alması lazım aksi takdirde tolerans eşiği en yüksek kanallardan biri. Zaten bu sezon sonunda biteceğini az çok görebiliyoruz ama bu durumda sürekli bitebilir, final yapabilir diyerek olumsuz şeyler çağırmaya da gerek yok bence.
------

Tuhaf soruyu kim soru sordu? :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,444
Puanı
1,060
Güzel Günler için söylenecek ekstra bir şey yok çünkü her hafta istikrarlı sonuçlar almaya devam ediyor. Gerçi dizinin en iyi ve komik bölümünde güzel bir yükseliş fena olmazdı ama özellikle bölüm sonunun etkisiyle gelecek hafta yeşil ok görürüz diyorum. :Z

Dokuz Oğuz tekrarları iyi gitmiş bakalım gelecek hafta çıkış yaparak cumartesi sıkıcılığına derman olabilecek mi. Eğer başarılı olursa diğer kanallar da bu güne dizi koymak için cesaret alır.
Artık geçmişin kapısı tamamen aralandı.Yangının sebebi de belli oldu. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
------

2.3-2.5 alan Sipahinin gelecek hafta final yapacağını diyor, ve susuyorum. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,057
Puanı
1,061
2.3-2.5 alan Sipahinin gelecek hafta final yapacağını diyor, ve susuyorum. :A
AB'si 1'di. :A

FnLdH3KWAA05WUE
FnOB5MFX0AI3LRs

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
118
Puanı
54
Güzel Günler dün akşam en iyi bölümlerinden birini yayınladı. Düşmesine şaşırdım. Teşkilat her üç grupta da epey Reyting kaybetmiş.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Güzel Günler yakında final yapar. Aynı diziyi ısıtıp ısıtıp vermek yerine biraz yaratıcı olsalar o kadroyla tutması kesindi.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,107
Puanı
410
Güzel Günler için söylenecek ekstra bir şey yok çünkü her hafta istikrarlı sonuçlar almaya devam ediyor. Gerçi dizinin en iyi ve komik bölümünde güzel bir yükseliş fena olmazdı ama özellikle bölüm sonunun etkisiyle gelecek hafta yeşil ok görürüz diyorum. :Z
skdjfkdmdkdkjdjdjdndjrjdjenejshshjdjdjdjdjdagshshsj :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F