29 Mart 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
OHH YARRABİ ŞÜKÜR BUGÜN DE @Angelica DAN OLMAMIŞ ALDIK :Z:oley:
dikkat etmek lazım meloş teyzem tehlikelidir , bugün olmamış atar yarın zehirli yemek ya da domdom kurşunu :A :A

tüm dizilerin düşmesi garip olmuş kızılcık dışında , hepsinde bişiler vardı fragmanlarda ilginç :X

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Kızılcık Şerbeti öyle bir yerde bitti ki haftaya özeti bile tüm kategorilerde ikinci olur :A Artık bizi şöyle ucundan da olsa zorlayacak bir rakip arıyoruz böyle keyfi pek çıkmıyor :F

Üçüncülük savaşında Gaddar'ın YÇ'yı haklamasına az kaldı :A İbo etkisi bu bölümde pek belli olmamış ama haftaya seçim işleri falan bitip Ramazan'ın sonuna yaklaşınca bir atak bekliyorum.

Kızılcık Şerbeti öyle bir yerde bitti ki haftaya özeti bile tüm kategorilerde ikinci olur :A Artık bizi şöyle ucundan da olsa zorlayacak bir rakip arıyoruz böyle keyfi pek çıkmıyor :F

Üçüncülük savaşında Gaddar'ın YÇ'yı haklamasına az kaldı :A İbo etkisi bu bölümde pek belli olmamış ama haftaya seçim işleri falan bitip Ramazan'ın sonuna yaklaşınca bir atak bekliyorum.
Haftaya cuma (5 Nisan) Kadir Gecesi ama kayıp yaşamayacağımızı umuyorum bomba bir yerde bitti dediğin gibi :Z:Z:Z:Z:Z

Abla haftaya da şu şekilde bir mesaj atmaya gerek kalmaz umarım; Abla 2.50 altına indi ablaaa. şeklinde. :)
Takılıyorum bu arada ☺️
İnşaallah alınmıyorsundur. Geçen hafta ekran görüntüsü aldırdığın için takılmak istedim biraz. 😊🥰

Yok cnm önemli değil biliyorm takıldığını parayı alan düşünsün valla :A
------

dikkat etmek lazım meloş teyzem tehlikelidir , bugün olmamış atar yarın zehirli yemek ya da domdom kurşunu :A :A

tüm dizilerin düşmesi garip olmuş kızılcık dışında , hepsinde bişiler vardı fragmanlarda ilginç :X

Vışşşş ula @Angelica zehirlicen mi beni ? Beni beni ? Bihterini ?

Canım benim sen bu tombiğe ne bakıyorsun boş konuşuyor işte :A

Kızılcık Şerbeti'ni tebrik ederim. Havalar ısınmasına rağmen ve bu olay tüm rakiplerini etkilemesine rağmen reytinglerini 3 grupta da arttırmış. Özellikle AB'de aldığı reyting ve share çok iyi.

Şöyle grafik olarak görmek şahane bi şey :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z
grafik 29.3.24.PNG

Kızılcık Şerbeti AB : 10.78 reyting

Yalı Çapkını + Gaddar + Kara Ağaç Destanı + Ateş Kuşları + Arka Sokaklar AB reyting toplamı : 10.54 :A

AB grubu o kadar dökülmüş ki Kızılcık arkasından yayınlanan Sandık Kokusu bile 6. olmuş.

Abla haftaya da şu şekilde bir mesaj atmaya gerek kalmaz umarım; Abla 2.50 altına indi ablaaa. şeklinde. :)
Takılıyorum bu arada ☺️
İnşaallah alınmıyorsundur. Geçen hafta ekran görüntüsü aldırdığın için takılmak istedim biraz. 😊🥰

Haftaya cuma (5 Nisan) Kadir Gecesi ama kayıp yaşamayacağımızı umuyorum bomba bir yerde bitti dediğin gibi :Z:Z:Z:Z:Z

Vışşşş ula @Angelica zehirlicen mi beni ? Beni beni ? Bihterini ?

Yok cnm önemli değil biliyorm takıldığını parayı alan düşünsün valla :A
------

Canım benim sen bu tombiğe ne bakıyorsun boş konuşuyor işte :A

Avrupa’da Fenerbahçe’nin grafiği. :Z
Meloş teyze yalışkanı savunurken size de böyle yapıyor :A