eTV Parlak Takımı - 5. Bölüm

Sizce hangisi daha parlak?

• Justin Hartley

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
doğu.png

* ÖLÜMSÜZ ÜYE *
Sevgi ve rahmetle...

pt-sponsor-2-jpg.69012

PARLAK-TAKIMI.jpg

1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm | 4. Bölüm
Aserat: Parlak Takımı'nın yeni bölümünden herkese merhaba! :Z Bomba gibi başladığımız yeni sezon maceramızda yola tam gaz devam ediyoruz. Seçkin jürimiz bu hafta xemrexxx'in önümüze sunduğu 3 ismi yorumlayacak ama önceden düşüncelerini alalım kısaca. :A
xemrexxx: En iyisini ben seçeceğim yine. Okuyanlar genel puanlara değil benim pointlere baksınlar. :A
Çiğdem: Bu hafta geçen haftadan daha heyecanlıyım, Emre'nin ne çıkaracağı belli olmayacak gibi karşımıza. :A
xBUGRAx: Ömrümü tüketen programın 2. bölümünde bakalım Emre neler çıkaracak karşımıza. :A
Çiğdem: xemrexxx ile alakalı hep aynı düşünüyoruz. :F
xemrexxx: Hayatım ben erotik film yıldızlarından bir üçlü hazırlamıştım, Aserat kabul etmedi. Çok sansürcü bir yapımcı.ss
Çiğdem: Zaten kapalı kapılar ardındayız bir şeyler karıştırıyor sanarlar bizi, adımızı çıkarma ayol. :A
Yiğitt: Emre aşkıma güveniyorum, iyi seçimler yapıyor. Foruma da birçok tatlışı tanıtan isim oldu, umarım güvenimi boşa çıkarmaz. Gelsin bakalım. :Z
Aserat: O zaman ilk parlağımız geliyor. :Z

Şu sıralar 'This Is Us' dizisinde rol alan 1977 doğumlu oyuncu JUSTIN HARTLEY!
jus-1.jpg

xBUGRAx: Bu adamın vücudu iyiydi ilk 2 bölümü izlemiştim. :A Yüzünü beğenmiyorum. Bizim Birkan Sokullu bin basar buna. :A
Yiğitt: Boydan foto isteriz, istediğimi bulamadım henüz...
Çiğdem: Sonda ne çıkar umuduyla ilk puanları çok yüksek dağıtamıyorum oradan biraz kusura bakmasın bu herif. :A
xemrexxx: Son isim sana büyük sürpriz olacak. :A
Aserat: Vakit kaybetmeden ikinci resmi de görelim. :Z

jus-2.jpg

Çiğdem: Aaa ben bu adamı biliyorum. :F Bu dizinin konusunu açmıştım, sen de Harun'un egoist suratı deyip bu fotoyu paylaşmıştın, ne dediğini 40 akıllı anlamamıştık. :F @xemrexxx
xemrexxx: Azıcık memesine bakaydın. :A
Yiğitt: Bacaklar görünmüyor ki... El ve parmaklar görünüyor en azından. :bhr:
xemrexxx: Adamların parmaklarını napacaksın acaba. :A
Yiğitt: Sana ne, benim özel düşüncelerim var. :A
Aserat: Şu parmak takıntını bir anlayabilsek. :A
Yiğitt: Parmakların uzun olması önemli. :Z
xBUGRAx: Zaten puanı vücuduna vereceğim. :A Koldaki damar detayını beğendim. :A Göğüsler de yeterli şişirilmiş. Puanım 7. :A
Yiğitt: Ben pek beğenemedim, sarışınlara fazla düşemiyorum. Esmersen güzelsindir şarkısını Emre'ye armağan ediyorum... Yine de 7 veriyorum. :bhr:
Çiğdem: 8 veriyorum ben iyi başlangıç bence. Diğerlerine de bakalım. :A
xBUGRAx: Bence fiyasko başladık. :A :A
Çiğdem: Sonra gelecekleri bilemiyorum işte beğenirsem ondan yukarıya çıkarmalıyım, beğenmezsen aşağıya. :A Ona göre ölçülü bir puanla başlayayım ama xBUGRAx gibi hayal kırıklığı olmayacak gibi. O tek işe yarayanı başa koyup gerisini sallamıştı. :F
Aserat: Yine başladık alt üst diye. :A
Çiğdem: Şimdi bu geleni beğenirsem bu adamın üstüne koyacağım, beğenmezsem altına. O yüzden 8 verdim ki o dengeyi ayarlamak için. :F
xemrexxx: Ayol bunun yaşındakilerin çoğu totoyu göbeği salmış oluyor, sizin beğeninizi destere öpsün.ss 9 diyorum. :X
Çiğdem: Ben aynı puanı vermeyeceğim, o yüzden sıralama için şey ediyorum. :F

Aserat: Puan durumuna geçmeden önce soralım, sizce orijinali mi yerlisi mi? :A
bah-1-png.69190

xBUGRAx: HER ZAMAN YERLİ VE MİLLİ TERCİHİMDİR. :A
Yiğitt: Tabii ki yerlisi. :A
xemrexxx: Ay bununki de meme mi be sıska şey.ss
Çiğdem: xemrexxx de cıvılttı ayol. :F Yine 10'luk adam ilk sırada olmasından dolayı 8 aldı benden ama diğerlerinin böyle geleceğini nereden bileyim. :eek:
xBUGRAx: Yok be bunu seçmedi. :F Seçtiği adamı Türkiye'de bu oynuyor. :A
xemrexxx: Kız bu yarışmada yok, kaknem Eray öylesine soruyor. :F
Aserat: Zaten Emre seçmiş olsaydı adıyla sanıyla takdim ederdim niye böyle sorayım. :A
Çiğdem: Elimi ovuştururken bu veleti görünce şok geçirdim. :A
xemrexxx: Senin yaşına göre velet tabisi de. :A
xBUGRAx: Ne veledi be. :A Millet ağzının tadını biliyor. :A
Birkan-Sokullu-eski-e%C5%9Fi-Asl%C4%B1-Enver.jpg

xemrexxx: Hangi kem gözlü yılan aşüftenin nazarı değdi acaba.ss
Çiğdem: Pörsümüş Aslı mı o, benim gözüm mü yanlış görüyor? :eek:
xemrexxx: aynaya bak sen.ss
xBUGRAx: Evet evlendiler ama uzun sürmedi. :A Murat Boz'a düştü sonra yazık. :A
Çiğdem: İşte bu Bozdan dolayı şaşırdım benzettim sandım ama yenisini bulmus olabilir de dedim, bunlara fark etmiyor :A Oğlanı yeni gördüm, ceketi çekmesine rağmen Aslı onun annesi gibi. :F
xemrexxx: Gözlük tak kör.ss
Çiğdem: Parlak programında da ecünnü kalaylayabildim. :Z
Aserat: Çiğdem sevinedururken biz puan durumunu görelim. :A

ÇiğdemYiğittxemrexxxxBUGRAxORTALAMA
87977.75

Aserat: İkinci ismimiz geliyor. :Z

'Star' dizisinde rol alan 1980 doğumlu oyuncu ve eski model WILLIAM LEVY!
will-1.jpg

xBUGRAx: Dudak dışında hiçbir gideri yok. :A
xemrexxx: Ay defol git Zuhal Topal'ın programına yorumcu ol sen. Bu ne bunak teyzeler gibi her şeye bir eleştiri.ss
xBUGRAx: Onun izdivaçında daha iyi damat adayları vardı be seçtiklerinden. :A
xemrexxx: İyiden kastın İç Anadolu bölgesinde oturması, evi ve arabası olması sanırım. :A
Çiğdem: Yaa beni bu tatmin etmedi, ikinciyi göreyim. Acaba ilk adama 9 mu verseydim? :A
xemrexxx: Kız tatmin etmesi için adamla bir şeyler yaşaman lazım, resme bakarak nasıl tatmin oluyorsun? :eek: Bu konuyu Faruk Abi'ne sorayım. :A
Çiğdem: Sor da koca kafanı kırsın. :A
Yiğitt: Dudaklar yeter, görmüyor musun kaç dönüm arsa çıkar o dudaklardan. :bhr:
xBUGRAx: Bir o var zaten. Var mı öpüşme sahnesi? :F
Aserat: Buyrun. :A
xemrexxx: Sen de az değilsin adamları araştırıyorsun demek. :A
Aserat: Yok be 'William Levy kiss' diye Youtube'da arattınca ilk bu çıktı. :A
xemrexxx: İyi bari xBUGRAx şu an 'William Levy popo' diye aratıyordur herhalde. :A Eee Maskeli'yi göre göre erkekler hakkındaki fikirleri gerilemişti. :A
Çiğdem: Normalde araştırman lazım yoksa şeyden heriflerini getirir. :F
Aserat: 2. resmi getirelim de gözleriniz bayram etsin. :A

will-2.jpg

Yiğitt: Yakışıklı adam vallahi, ben beğendim. :bhr: :Z
xBUGRAx: Bacaklar güzelmiş. :A
Çiğdem: Ya burada güzel işte. :A İlk resimde Iron Man'e benziyordu. :F
xemrexxx: Meme gördü yine kudurdu. :A
Çiğdem: Alakası yok, yüzü burada genç adam. :A İlkinde yaşlıydı zaten, şu takımlı fotoları yasaklasak iyi olacak. :F
Aserat: Ben hanzo dersin diye bekliyordum. :A
Çiğdem: İlk fotoda oraya doğru kayıyordum da ikinci foto bambaşka çıktı. :A
xemrexxx: Hanzolar kovalasın seni.ss Ay neyse ben buna da 9 diyorum, düşük puanı sona saklayayım. Nasılsa sen sonuncuya yüksek vereceksin. :A
xBUGRAx: Dudağını ve bacaklarını beğendim. Puanım 8. :A
Çiğdem: 9-10 verebilirim diye ilkini 8'de tuttuğum için ilk fotodan üzülmüştüm ama bu adam 9 eder. :A Sonuncu ya 10 alacak ya 7. :F
xemrexxx: Sonuncuyla ilgili çok hayal kurmuştun, hepsi çöp olmuştu. :A Umarım hatırlarsın da depresyona girersin. :A
Çiğdem: Aaa hadi bakalım, beklentiye soktun. 10 puanı sakladım. :A
Yiğitt: Ben beğendim, adamın yüzü de epey güzel. 9.5 puan veriyorum. :bhr:
Çiğdem: Bacak bacak deyip duruyordun, alıp gider daha da gelmezsin. :A
Yiğitt: Düştüm kaldım zaten. :bhr:
xemrexxx: Evet hepimiz gördük bayıldığını. :A
Aserat: 0.5 puan nereden gitti. :A
Çiğdem: Sinir oluyorum şu buçuklu puanlara. :F
Yiğitt: 10 puan verirsem Barış Arduç'a ihanet etmiş olurum, kıyamam. :(
Aserat: Allah başka dert vermesin. :A
Yiğitt: Amin aşkım. :bhr:
Aserat: Neyse sinirler daha fazla bozulmadan puanları görelim. :A

99.5988.87

Aserat: Son isme gelmeden önce heyecan doruğa çıktı. Tahminlerinizi alalım bakalım. :Z
Çiğdem: Özel arşivindendir. :A
xBUGRAx: Ecnebi dizilerinden biridir yine tahminim yok. :A
Çiğdem: İnşallah troll çıkmaz da şu 10 puanı veririm artık. Buğra troll yapmıştı son seçimde. :A
xemrexxx: Buğra bilmiş. :A
Yiğitt: Şeker sultanı getirmemişsindir umarım. :T:
Çiğdem: Sülüman :eek: Kendal Bey'den de beter sakallı sakallı. :eek:
Yiğitt: Ay o kadar da değil, Emre getirir mi öyle tip? Yine 3-5 kg baklavalı biri bulmuştur. :bhr:
Aserat: Buyrun gelsin. :Z

'Shadowhunters' dizisinde rol alan 1987 doğumlu oyuncu MATTHEW DADDARIO!
matt-1.jpg

Çiğdem: Ooooo bu Alec'ti sanırım, benim oklu oğlan. :Z
Yiğitt: Türk isim mi kalmamış da hepsini yabancı bulmuş? :T:
xemrexxx: Hayatım benim seçimim, sana ne. :A
Aserat: Buraya da yabancı sınırı getirmek lazım futboldaki gibi. :A
Yiğitt: Hayatım diyen duduşlarını yerim, bir daha söyle. :bhr:
xemrexxx: Ay hoşt.ss
Çiğdem: Oğlanlardan hızını alamadın herhalde. :F
Aserat: Herkesin duduşunu yiyorsun sen de. MasacRE karşılık verdi diye sıvacı takımının hedefi oldu zaten. :A
Çiğdem: Seni bu sefer biz de kurtaramayız valla. :F
xemrexxx: Aaa ne ara oldu gıııı? MasacRE de meyilliydi ama ben Maskeli'ye falan şettirir diyordum, Yiğit'e mi şetmiş? :eek:
Yiğitt: Herhalde bana şeetçek, sana mı düşecekti? :A
Aserat: Yiğit benim programın konusunda 'duduşlarını yerim' yazdı, o da ben de seninkini tarzı bir şey dedi ve sonra linç edildi. :A
Yiğitt: Utkuş benim, sıvacı denilen grup çatlasın, patlasın. Maskeli de benim aslında, o takımı da ele geçirmek üzereyim. :bhr: :A 'Parlak Takımı' vesilesiyle tekrardan kendisine selamlarımı yolluyorum, karşılıklı aşkımız hiç bitmeyecek. :love1:
xBUGRAx: Şu fotosu daha iyi. :A
Untitled-design-5.png

Çiğdem: Her hali iyi onun. :Z 40 yılın başı turnayı gözünden vurdun ama Yiğitt için bacaklı bir ikinci foto bulmussundur umarım, düşük vermesin :A @xemrexxx
xBUGRAx: Ben beğendim, tatlı yüzü var. :A Göz rengi hoş. Bunun da dudaklar iyi. :A Kirli sakalı da güzel. :A
xemrexxx: Kimi hatırlattı sana? :A
xBUGRAx: Bilmem, benzeri mi varmış bizdekilerden. :A
xemrexxx: Vasfiye Teyze gibi hatırlatırdım sana: Gençliğinde haşna fişne yaptığın birine benzetmiş olma sakın. :A
xBUGRAx: Haha elime erkek eli değmedi benim. :A
Aserat: İlk izlenimler olumlu görünüyor, bakalım 2. resimden sonra neler olacak? :A

matt-2.jpg

Yiğitt: Ben yine beğenemedim, beni vuracak kısmı bulup çıkaramıyorsun bir türlü. :(
xemrexxx: Ayol oğlanın elleri büyük işte, ok atıyor koca elleriyle. :A
xBUGRAx: Üstsüz fotosu yok mu? :A
xemrexxx: Al bak. :A
Aserat: Bunlardan birini niye koymadın, saf mısın. :A
xemrexxx: Çiğdem'e oyun oynadım, entrikalarıma karışma. :A
Çiğdem: Ben zaten biliyorum, Yiğitt ve xBUGRAx'den saklamış olduk. :A
Yiğitt: El yok, ayak yok, hiçbir şey yok... :T
xemrexxx: Al sana el. :A
Aserat: Emre'nin geçen hafta Buğra'nın paylaştığı resme 'Manastırda mıyız niye üstünü kapatıyorsun' dedikten sonra bu adamın iki resmini de kapalı paylaşmasına ne diyorsunuz peki? :A
xBUGRAx: İlahi adalet. :A
Çiğdem: 1. olamazsa ona sorarım. :(
xemrexxx: Ayol Çiğdem'in herifi bu. Giyinik paylaşayım ki Buğra'yla Yiğit düşük versin, Çiğdem'in favorisi sonuncu olsun neyini anlamadın. :A Gerçi senin aklın bu oyunlara basmaz. :A
Çiğdem:
7284a0a65da.jpeg

Aserat: Sus yoksa elimden kaza çıkacak.ss Puanları alalım. :A
xBUGRAx: Ben özel araştırmalarım sonucu daha iyi fotolarını bulduğum içün puanım 9. :A
Çiğdem: Yıldızlı 10 veriyorum xemrexxx'e inat. :Z
Yiğitt: Ben beğenemedim, dediğim gibi üstü kapalı, tarzım olmayan fotoğrafları yollamış. :( 7.5 puan veriyorum, kusura bakmasın Parlak Takımı...
xemrexxx: 8 diyorum ben. :A
Çiğdem: 10 vermen lazım. :eek:
xemrexxx: Mal o kadar kaliteli değil bence. :A
Çiğdem: Bu Emre'yi kov gitsin. :A Hanzo Burak'ın intikamını almaya gelmiş resmen. :F @Aserat
xemrexxx: Bende oyunlar bitmez. :A
Aserat: Oyunlar bitmez ama programın bitmesi lazım o yüzden puan durumunu görelim. :A

10 *7.5898.62

Aserat: Şimdi hep beraber birinciyi öğrenme zamanı. :Z Ve birincimiz... 8.87 ortalamayla William Levy olurken Matthew Daddario 8.62 ile 2, Justin Hartley ise 7.75 ile 3. sırada yer alarak haftayı tamamlıyor!
Yiğitt:
Onlar kim? :(
xemrexxx: 1. duduşlarını beğendiğin, 2. işe yaramaz deyip 7.5 verdiğin, 3. ilki yani memeli olan. Ayol sen çayın yanında ne aldın? :A
Yiğitt: Yabancı isimlere tepki veriyorum, yerli kalmamış gibi...
xemrexxx: Yerli malını herkes biliyor. :A
Çiğdem: Ben de yabancı ağırlık gideceğim ama sana özel bir yerlim olacak, hatta hepinize özel. :A
xBUGRAx: Gönlümüzün kazananı Matthew Daddario.. :A Bu şaibeli birinciliği tanımıyorum. :A
Çiğdem: Ohh olsun Emre benim oğlana tuzak kurarken kendisinin ilk kaslı herifi sonuncu olmuş. :A
xBUGRAx: Keşke 10 verseydim. :A
Çiğdem: Emre'nin de favorisi ama bilerek 8 verdi, kovulsun. :A
xemrexxx: Ayol amaç zaten seninkini birinci yapmamaktı, amaca ulaştım :A Hem benim de favorim William Levy'di. :A
Aserat: Entrikalar, oyunlar derken Parlak Takımı'nda bir bölümün daha sonuna geldik. Gelecek hafta Çiğdem'in seçeceği 3 isimle yeniden karşınızda olacağız. O zamana kadar esen kalın efendim. :Z

ÖNEMLİ NOT | Geçtiğimiz bölümdeki halk anketinde Furkan Andıç oyların %71.4'ünü toplayarak geçtiğimiz haftanın en parlak ismi seçilirken geri kalan %28.6'lık kısım ise Burak Deniz ve Burak Sevinç arasında eşit olarak paylaşıldı!
anket.png

#ParlakTakımı yeni bölümüyle 8 Temmuz Pazartesi 22.00'de eTV'de!

pt-sponsor-3-jpg.69013

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben okudum siz okumayın sayın üyeler:A

Özet: Fetiş kaynıyor yorumlar:A

@MasacRE 'de masumiyetini kaybetmiş artık. Masumiyetini çalan kişi @Yiğitt miş:A

Bacım resimlere bakarak tatmin olabiliyor yoksa @destere ile gecelerce burada oynaşmalarına izin verirmiydim:A Temas yok. Herkes için en iyisi bu yöntem:F @xemrexxx @Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ben okudum siz okumayın sayın üyeler:A

Özet: Fetiş kaynıyor yorumlar:A

@MasacRE 'de masumiyetini kaybetmiş artık. Masumiyetini çalan kişi @Yiğitt miş:A

Bacım resimlere bakarak tatmin olabiliyor yoksa @destere ile gecelerce burada oynaşmalarına izin verirmiydim:A Temas yok. Herkes için en iyisi bu yöntem:F @xemrexxx @Çiğdem
Olsun yine de beğeni falan at. :A Valla bizim programı eleştirenler oluyor ama bizimkiler niyeti çoktan bozmuş yani burayla ilgisi yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061