Doğum Günün Kutlu Olsun Kerem!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
8rROZu.jpg

?☺?????

Evet bugün @kerem yeni yaşına giriyor. :bhr:

Umarım gönlünde ki her şey çok ama çok güzel olur.
O temiz kalbin bu dünyada ki en güzel şeyleri çok hak ediyor. ??

İşte bugüne özel sana hazırladığım doğum günü videosu! Nice mutlu senelere. :Z

?????

Ekli dosyalar

• 4b8b9d0c-86a0-417a-951a-45f6851d4759.jpg
    4b8b9d0c-86a0-417a-951a-45f6851d4759.jpg
    90.5 KB · Hit: 179

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
@kerem doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara diliyorum kardeşim yeni yaşında başta sağlık olmak üzere ailenle sevdiklerinle mutlu huzurlu bir ömür diliyorum iyiki doğdun kerem :D

şarkı armağan etmek istedim ne etsem diye düşünürken son zamanlarda çok sık dinlediğim
bu şarkıyı armağan etmek istedim nice yaşlara kerem :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: kerem and Harunnn60

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@kerem doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara diliyorum kardeşim yeni yaşında başta sağlık olmak üzere ailenle sevdiklerinle mutlu huzurlu bir ömür diliyorum iyiki doğdun kerem :D

şarkı armağan etmek istedim ne etsem diye düşünürken son zamanlarda çok sık dinlediğim
bu şarkıyı armağan etmek istedim nice yaşlara kerem :D
Çok teşekkür ederim ablacım, bu aralar pek iyi olmasamda idare ediyoruz. Ne diyelim, hayırlısı. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
8rROZu.jpg

?☺?????

Evet bugün @kerem yeni yaşına giriyor. :bhr:

Umarım gönlünde ki her şey çok ama çok güzel olur.
O temiz kalbin bu dünyada ki en güzel şeyleri çok hak ediyor. ??

İşte bugüne özel sana hazırladığım doğum günü videosu! Nice mutlu senelere. :Z

?????

Hem yorgunum hem moralim bozuk. Bugün berbat bir gündü benim için. Aslında bu aralar bazı şeyler üst üste falan geliyor gibi, onun usanmışlığı var biraz.

Gerçekten çok iyi bir insansın. Arkadaşlarına değer veriyorsun, olması gereken de bu zaten ama bu devirde zor işte. Moralim daha iyi oldu, hatta uçtum. :A Çok çok çok çok çok çok çok çok teşekkür ederim. Es freut mich dass du auf der Welt gibst. :Z:bhr:

• Harika
Reactions: Harunnn60

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! @kerem :Z
Ailenle, sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu ve huzurlu senelere :bhr:
Geçen beni okadar mutlu ettinki ne söylesem o sözlerin altında kalacakmış gibi.
Ben tanışma konularına pek yazmam ama iyikide senin konuna yorum yazmışım çünkü güzel sohbetlerimiz oldu artı eğlenceli ve kaliteli bulduğum bir üyesin. Senin bir huyunuda çok takdir ediyorum, o da kendi doğrularında ilerlemen (geçenki sohbette deyindiğim mesele). Hani sen bana hiç değişme demiştinya, sende değişme ? Yaşın kaç oldu bilmiyorum ama olgun birisin (tavır olarak)
galiba 21 oldun? unutmuşum o kısmı :A
Herneyse, sohbetinden keyif aldığım birisin ve seninle daha nice nice sohbetlere :Z
Gelelim hediyelerime. Geçen HM'den giyindiğini söylemiştin ama biraz kalitesine burun kıvırmıştın. Bende parama kıyıp gidip sana en popüler ve kaliteli ürünler satan spor magazamızdan birşeyler aldım :A
Sana Stadium ve Intersport'an aldım bu hediyeleri :A Güle güle kullan :A ( o sayfalara girip indirdim fotoları yani sipariş ettim :A )
271961_101_PUMA_M ESS FZ HOODY.png

137125305000_10.jpg

144451701000_10.jpg

müziksiz olmaz :A
Sana küçüklüğümden beri dinlediğim ve sevdiğim şarkılardan birini hediye edeyim :Z

Acayip uykuluyum ama konuyu görünce yazayım dedim. Gece halimle ancak bukadar oldu @kerem

• Harika
Reactions: kerem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sevdiğimi demiştim zaten:A Dark'tan kariyerli hem:A
O değil de ilkkez bir kutlama haberin bu kadar sade mi diyeyim yoksa özensiz mi diyim:F @kerem bu yaa senin en yakının :A Hiç yakıştıramadım:F
Hahah duymamış olayım beni bilirsin her zaman sürprizin bol bol yaparım :A Sadece burası değil diyeyim anla :A @kerem

• Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash