YS Halkın Polisi 12.Sezonuna Yeni Adıyla Girecek

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 12. Sezonuna Yeni Adı Olan Aşkın Tuzağı ismiyle girecek bir gizli görev kimsenin haberi yok
Üniversitenin içine sızdırılan bir polis Bir aşktan kaynaklı gizli görev sıkıntıya düşüyor Ali Komiser ve bundan bir tek Hande komiserin haberi var
Bu gizli görevi veren Simge Amir Bütçe şubeden Rıza ve ekibinin başına başka dert açıyor
Halkın Polisinin 12.Sezonundaki Yeni Adıyla Aşkın Tuzağı Cuma Günü Yenisuda
@Çiğdem @Harunnn60 @kerem @serhatt @Dosi @vadikızı @mrt-06 @MasacRE

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
Halkın Polisi 12. Sezonuna Yeni Adı Olan Aşkın Tuzağı ismiyle girecek bir gizli görev kimsenin haberi yok
Üniversitenin içine sızdırılan bir polis Bir aşktan kaynaklı gizli görev sıkıntıya düşüyor Ali Komiser ve bundan bir tek Hande komiserin haberi var
Bu gizli görevi veren Simge Amir Bütçe şubeden Rıza ve ekibinin başına başka dert açıyor
Halkın Polisinin 12.Sezonundaki Yeni Adıyla Aşkın Tuzağı Cuma Günü Yenisuda
@Çiğdem @Harunnn60 @kerem @serhatt @Dosi @vadikızı @mrt-06 @MasacRE

Merakla bekliyorum bölüm Ozancım Aşkın tuzağı olarakda zevkle okuyacağım şimdiden emeğine sağlık:D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE bir mesaj attı Sen bilmiyorsun Bu isim Bir siyasi kitabın ismi ömer seyfettin Halkın Polisi diye bir kitap yazmış 80 den öncesi @Harunnn60 oyuzden değişti ismi
@MasacRE Lafını dinleyen yeryüzünde ki tek insan olabilirsin :A:A @Çiğdem
@MasacRE Ortalığı karıştırmış sanırım @pompy bişiler diyorda henüz anlamadım :F
Ben de diyorum niye benim yüzümden ismini değiştirdi dizinin :A Siyasi mesajlar yasaklandı ya, onunla ilgili bir durum güncellemesi yapmıştım. pompy reis fazla ciddiye almış beni :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de diyorum niye benim yüzümden ismini değiştirdi dizinin :A Siyasi mesajlar yasaklandı ya, onunla ilgili bir durum güncellemesi yapmıştım. pompy reis fazla ciddiye almış beni :A
Evet karıştırdı siyasi bir mesaj yazdı Siyasi bir mesaj attı yasak geldi bütün senaryo isimlerim Siyasiymiş @Çiğdem
Kütük beye bak ayoll @pompy yakında seni köküne bomba koyar kardeşlerin 3 kalacak @dreamy @Sherlock @Maskeli Fedai :F :F :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ee sen senaryolarını siyasetten nasıl arındıracaksın :A Çok göndermeli senaryoların var sennin :A
Aşkın Tuzağı polisler Aşk denklemi çözmeye çalışacak
Mezuniyet balosunda eski sevgilisine aşık bir erkek var aldatıyor ama bu mezuniyet balosunda önce
Mezuniyet balosunda kızı kaçırmak
Ama onun babası kim olsun diye düşünüyorum 2008 de olan olay
Bodrum Özel Şube engelliyor
@Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60