Arnavutluk - Türkiye | EURO 2020 Elemeleri - 1. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
65981

Türkiye ile Arnavutluk, 2020 Avrupa Şampiyonası'nda bugün karşı karşıya gelecek. EURO 2020 Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında Şenol Güneş yönetimindeki Milli Takım, kazanmak için sahada olacak.

Arnavutluk XI: Berisha, Veseli, Ismajli, Xhimshiti, Hysaj, Abrashi, Xhaka, Balliu, Memushaj, Balaj, Uzuni.

Türkiye XI: Mert, Gökhan Gönül, Merih, Kaan, Hasan Ali, Mahmut, Emre B. Okay, Hakan, Burak, Cenk.

Stadyum: Loro Borici Stadı
Saat: 22:45
Hakem: Tobias Stieler
Yayın: TRT 1

Arnavutluk - Türkiye maçı ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Milli takım maçları prime time'dan kaldırılmış şaka maka. Gece 1'de biten maç mı olur? :A

Yaz saati uygulamasının kaldırılmasıyla alakalı diye biliyorum bu saat durumu, Şampiyonlar Ligi maçları da bu yüzden çok geç başlayıp geç bitiyordu diye biliyorum. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben bugün maç seyretmiyorum Fenerden sonra maç seyrediceğim keyfim kalmadı ama başakşehir iyi lanetlenmiş popodan gol yiyerek ben dedim umarım öyle komik gol yersiniz demiştim başakşehire ve yedi dikatli olunda feneri yenmeyinde yoksa öyle bir yerden gol yersiniz tarihe geçersiniz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yaz saati uygulamasının kaldırılmasıyla alakalı diye biliyorum bu saat durumu, Şampiyonlar Ligi maçları da bu yüzden çok geç başlayıp geç bitiyordu diye biliyorum. :A
ŞL'de tamam uymak zorundayız da bu milli maç ya erken yapılanı yok mu bunların :D

Yaz saati uygulamasının kaldırılması ülkede futbolu bitirecek resmen. :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok önemli olmadığı sürece milli maçları izlemeyi sevmiyorum ama eğer 70’ten sonra izlerim büyük ihtimalle. Türkiye’nin oranının 1.90 olduğunu ve tek maç olduğunu görünce gözüm döndü, kalan son 40 liramın 20 lirasını Türkiye’ye bastım. Kazanırsak hem 40 lirayı 58 lira yapmış olmanın verdiği bir keyif olacak, lahmacun parası çıkacak hem de güzide milli takımımızla gurur duymuş olacağız. Kaybedersek simit ayran yaparken Şenol Güneş hakkında pek iyi şeyler düşünmüyor olacağım. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok önemli olmadığı sürece milli maçları izlemeyi sevmiyorum ama eğer 70’ten sonra izlerim büyük ihtimalle. Türkiye’nin oranının 1.90 olduğunu ve tek maç olduğunu görünce gözüm döndü, kalan son 40 liramın 20 lirasını Türkiye’ye bastım. Kazanırsak hem 40 lirayı 58 lira yapmış olmanın verdiği bir keyif olacak, lahmacun parası çıkacak hem de güzide milli takımımızla gurur duymuş olacağız. Kaybedersek simit ayran yaparken Şenol Güneş hakkında pek iyi şeyler düşünmüyor olacağım. :D

Lobiler bugün sen o lahmacunu yeme diye çaba sarf edecek. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
ŞL'de tamam uymak zorundayız da bu milli maç ya erken yapılanı yok mu bunların :D

Yaz saati uygulamasının kaldırılması ülkede futbolu bitirecek resmen. :(

Yaz saati uygulaması kesinlikle geri gelmeli ya, Avrupa o uygulamayı baz alarak maç saatlerini ona göre ayarlıyor. Öyle olunca da bizde maç saatleri aşırı geçe kalıyor, kötü bir durum gerçekten. :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Sherlock kadrolar belli oldu, yapıştır konuya :A Merih kimdi ya, hatırlamadım böyle bir vatandaş :A

ARNAVUTLUK: Berisha, Hysaj, Djimshiti, Veseli , Aliji, Xhaka, Abrashi, Memushaj, Uzuni, Grezda, Sadiku
TEKNİK DİREKTÖR: Christian Panucci

TÜRKİYE: Mert, Gökhan Gönül, Merih, Kaan, Hasan Ali, Mahmut, Emre Belözoğlu, Okay, Hakan, Cenk, Burak.
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Sherlock kadrolar belli oldu, yapıştır konuya :A Merih kimdi ya, hatırlamadım böyle bir vatandaş :A

ARNAVUTLUK: Berisha, Hysaj, Djimshiti, Veseli , Aliji, Xhaka, Abrashi, Memushaj, Uzuni, Grezda, Sadiku

TÜRKİYE: Mert, Gökhan Gönül, Merih, Kaan, Hasan Ali, Mahmut, Emre Belözoğlu, Okay, Hakan, Cenk, Burak.
merih demiral Alanyada oynuyordu eskiden bir de fenerbahçede oynadı Aziz yıldırım döneminde

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Alanya'dan doğru Sassuolo'ya gitmişti. İyi stoper, Ozan'la birlikte geleceğimiz. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dolar/Euro/Sterlin kurlarını takip etmek daha heyecanlı ve ülkemiz için daha önemli. :A

Şenol Güneş'in başarılı olacağını düşünüyorum ben ya, ilk maç için rakibi de güzel. Güzel bir futbolla galibiyet gelirse yeniden sevdirir insanlara milli takımı. Ben heyecanlandım açıkçası bu maç için, umutluyum. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şenol Güneş'in gelmesi bir heyecan getirdi bana açıkçası, Lucescu' nun rezalet performansından sonra iyice soğumuştum çünkü :A
Şenol Güneş 3-0'dan 3-3 puan veren takımın teknik direktörü değil mi ya. :A :F @Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şenol Güneş sayesinde bahsedilen takımın iki yıllık bir tarihi olmuş oldu, Şampiyonlar Ligi'nde kendileri adına zirveyi gördüler. :A
Şenol Güneş sayesinde bahsedilen takımın iki yıllık bir tarihi olmuş oldu, Şampiyonlar Ligi'nde kendileri adına zirveyi gördüler. :A
Niye adını anmıyorsun? :mad: "Kendileri adına" mı? :mad: Hadsizlik üstüne hadsizlik yapıyorsun. :A

• Güldürdün