28 Temmuz 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Cam Tavanlar | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye tüm kategorilerde liderliğini sürdürmeye devam etti.
FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan Sen Çal Kapımı düşüş yaşamasına rağmen günün AB haricinde en çok izlenen dizisi olmaya devam etti.
TRT 1'in yeni dizisi Dünya Hali kanal ortalamasının altında oranlarla açılış yaptı.
Show TV'nin yakında final yapacak olan dizisi Cam Tavanlar kötü gidişatını sürdürüyor.

screenshot-1-5P0H.jpg

4psyps.jpg

------

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Oha her dizi fena düşmüş. :A

S*K PT2'de yayınlanmasa bile 1 alabiliyormuş, yazık onca emeğe süründürmeden bitirseydiniz işte rezil oldu. :F

Dünya Hali pek iç açıcı bir başlangıç yapamamış ama 21.45 ve TRT faktörünü düşünürsek gayet iyi bir başlangıç. Bol tekrarlardan sonra yazı 3 bandında çıkarabilir.

Cam Tavanlar da batmış, az kalsın tüm gruplarda 0 alıyormuş. Bu kadarı da çok az be. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Oha her dizi fena düşmüş. :A

S*K PT2'de yayınlanmasa bile 1 alabiliyormuş, yazık onca emeğe süründürmeden bitirseydiniz işte rezil oldu. :F

Dünya Hali pek iç açıcı bir başlangıç yapamamış ama 21.45 ve TRT faktörünü düşünürsek gayet iyi bir başlangıç. Bol tekrarlardan sonra yazı 3 bandında çıkarabilir.

Cam Tavanlar da batmış, az kalsın tüm gruplarda 0 alıyormuş. Bu kadarı da çok az be. :A
Sonuçlar nerede?Eklenmemiş...

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Dünya Hali AB grubu dışında beklediğim gibi başlamış. Yükselebilir diye düşünüyorum.:D
------

Sonuçlar nerede?Eklenmemiş...

Bu sitede var liste. @mesmeso 'da yeni aktif olmuş. Ekler birazdan tabloyu.:Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Dünya Hali AB grubu dışında beklediğim gibi başlamış. Yükselebilir diye düşünüyorum.:D
------

Bu sitede var liste. @mesmesoh'da yeni aktif olmuş. Ekler birazdan tabloyu.:Z

Teşekkürler istediğim şekil tamda buydu. :Z

• Beğendim
Reactions: cehennet

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye tüm kategorilerde liderliğini sürdürmeye devam etti.
FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşan Sen Çal Kapımı düşüş yaşamasına rağmen günün AB haricinde en çok izlenen dizisi olmaya devam etti.
TRT 1'in yeni dizisi Dünya Hali kanal ortalamasının altında oranlarla açılış yaptı.
Show TV'nin yakında final yapacak olan dizisi Cam Tavanlar kötü gidişatını sürdürüyor.