Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aziz | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yalnız Kurt beni çok şaşırttı ilk bölümden bu oranları alıp zirveye geçeceğini düşünmemiştim haftaya daha da artar.

Aziz düşüşten nasibini alan yapımlardan birisi olmuş bu oranlarda gidip gelir artık :D

Aşk Mantık İntikam için yolun sonu görünüyor haftaya da düşerse biletini keserler :A

Arka Sokaklar AB grubunda 5 reyting almış olması şaşırttı :A

Kaderimin Oyunu yeni rakibinden çok az etiketlenmiş ama reytingleri Star için bayram havası :A

Kırmızı Oda 1 aylık aradan iyi dönmüş ama Sadi'nin gelmesi hiçbir işe yaramamış adamı boşuna çağırdınız :A :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
28 Ocak 2022 Cuma Reytingleri

#YalnızKurt ilk bölüm reyting sonuçları..

Total | (1) | 8,08
AB | (1) | 6,47
ABC1 | (1) | 7,83

#AşkMantıkİntikam reyting sonuçları..

Total | (13) | 3,50
AB | (13) | 2,51
ABC1 | (9) | 3,57

#Aziz reyting sonuçları..

Total | (6) | 5,77
AB | (4) | 4,52
ABC1 | (4) | 5,81

#KaderiminOyunu reyting sonuçları..

Total | (7) | 4,91
AB | (7) | 4,01
ABC1 | (7) | 4,10

#ArkaSokaklar reyting sonuçları..

Total | (2) | 7,83
AB | (3) | 5,05
ABC1 | (3) | 5,93

#KırmızıOda reyting sonuçları..

Total | (12) | 3,55
AB | (8) | 3,82
ABC1 | (8) | 4,05

#KıbrısZafereDoğru reyting sonuçları..

Total | (20) | 2,58
AB | (15) | 2,32
ABC1 | (16) | 2,82

#Emanet reyting sonuçları..

Total | (16) | 3,02
AB | (53) | 0,97
ABC1 | (24) | 1,82

Kaynak: Deniz Tural Twitter
Reyting sonuçları eklendi.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yalnız Kurt erkek seyirciyi almış gibi duruyor ama Cuma günü sıkıntı olabilir. Bu hafta maç yok diye erkekler bakmıştır da haftaya ligler başlayınca aynı oranları korursa başarı olur. Yoksa internetten daha fazla ilgi göreceğini düşünüyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yalnız Kurt baya beğenilmiş Twitter’daki yorumlardan gördüğüm kadarıyla, şaşırtıcı değil o yüzden bu sonuçlar. Salı günü olsa EDHO’nun da gazıyla çift hanelerle falan başlayabilirdi bence…

Onun dışında Acun beyciğim şu an Kırmızı Oda’yı sorunsuzca nasıl bitirebilirim diye düşünüyordur. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Yalnız Kurt baya beğenilmiş Twitter’daki yorumlardan gördüğüm kadarıyla, şaşırtıcı değil o yüzden bu sonuçlar. Salı günü olsa EDHO’nun da gazıyla çift hanelerle falan başlayabilirdi bence…

Onun dışında Acun beyciğim şu an Kırmızı Oda’yı sorunsuzca nasıl bitirebilirim diye düşünüyordur. :A
Final bölümüne kendisi konuk olup sorunlarını anlatsın :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Atv ve Trt nin ölçümlerindeki sonuçlar inanılır gibi değil...
Diziyi izlemedim, hiçbir fikrim yok konusunda.. Ama 7 dizi içinde gelip 8 oran alıp nasıl birinci çıkmış.. Adeta kapı arkasında saklanıp, bu diziyi bekleyen bir kitle var demek ki.. İyi düşüneyim bari.
Zamanında abdulhamid dizisi için trt reyting cihazı olan evlere gidip para karşılığında diziyi izlemelerini talep etmiş. Bizzat ben duydum. Bu da o mantık olabilir ama sadece tahmin yürütebiliriz

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Trt ve atv dizisi yüksek reyting alır -----> reytingler şüpheli
İzledikleri dizi trt ve atv'de yayınlanır -----> reytingler şüpheli değil

Hep diyorum öyle bir şey varsa TRT bunu son sezonlarda çok yüksek bütçeli olan Barbaroslar ve Kıbrıs Zafere Doğru için yapardı, atv Akıncı için yapardı.

Bu arada Yalnız Kurt için sadece Osman Sınav ismi 5-6 reyting demek Kurtlar Vadisi benzetmelerini de ekle 7-8, gün olarak da müsait bir gün K.Oda çökmüş,AMİ final yolunda K.Oyunu ve Aziz aynı kitlelere hitap etmiyor bir de bu 1 bölüm reytingi 2 bölüm düşebilir ama sevildiyse de yükselebilir sizin izlemediğiniz ve sevmediğiniz bir diziyi diğer insanlar izlemeyecek diye bir kural yok.
Ama artık bilerek yaptığınızı biliyorum sadece bu objektif bir bakış açısı değil bence.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Arka Sokaklar TOTAL'de 1.36 düşerken AB'de 1.04 yükselmesi çok ilginç. Umarım reyting cihazları artırılır artık, AB grubundaki bu oynamalar çok sinir bozucu.

Kaderimin Oyunu düşmeye devam etmiş.

Yalnız Kurt beklediğim gibi başlamış. ATV okadar tanıtımını yaptı ki, bütün yapımlarının YouTube kanallarına fragmanları yüklemeyi bırak, bütün yapımlarının neredeyse YouTube'da kısa videolarının sonuna bile alakasız bir şekilde fragmanları koymuştu. Dün BZÇ'da Saniye'nin ölüm sahnesini izlerken pat diye videonun sonuna doğru fragman başladı.

Kırmızı Oda maalesef yükselememiş. Belki haftaya bir tık daha iyi gider ama bu oranlarda dolaşacağı belli oldu bence.

• Güldürdün
Reactions: cookies

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Normalde reytinglerle oynanıyor tarzı yorumlara ifrit olurum ama malum dizinin bu kadar yüksek başlaması kıllandırıyor maalesef. Zaten Kuruluş ve Çukurova'nın da bu hafta 1 reytingten fazla yükseldiğini düşünürsek denekler üzerinde "küçük" bir değişiklik yapılmış gibi hissediyorum. Tamam cuma günü yeni bir yapımın tutmasına müsait olabilir ama bu 8 reytinglik kitle daha bugüne kadar neredeydi de bir anda ortaya çıkıp propaganda işini zirveye taşıdı mantıklı bir cevap arıyorum. Yersen A.Ş. gururla sundu. :) :)

Sadi etkisiyle Kırmızı Oda pek reyting kaybetmeden dönmüş. Tam 4 haftayı boş geçince insanlar diziyi unutmaya başladı o yüzden bu yerinde sayma durumunu doğal karşılıyorum. Yine de Sadi'nin gelişinin ve dizinin dönüşünün yayılmasıyla biraz daha yükselir ama yeni hikayeler de şart.

Haftalardır AB'de 2-3 alan Arka Sokaklar'ın bir anda 5'e fırlaması da yine oldukça şüpheli bir durum yaratıyor. Gerçek AB izleyicisinin kendilerine daha çok hitap eden o kadar iş varken bir anda bu diziyi izlemeye karar verdiğini hiç sanmıyorum. :)

Aşk Mantık İntikam için final çanları çalıyor. FOX 3 reytinge az çok tamah ediyor ama 2 küsürleri gördü mü hemen final kararı çıkarıyor yani bugün yarın bile haberini alabiliriz.

Kaderimin Oyunu hızlı başlamıştı ama havası çabuk söndü. E tabii birkaç fan dışında Akın Akınözü'nün 2 saat böğürmesini izlemek isteyecek insan yok sonuçta. :A Normalde tutan dizinin yeriyle oynamak riskli ama bu kadar kalabalığın arasından kurtarıp daha boş olan çarşambaya almak riskli ama dizi adına daha iyi bir hamle olabilir.

Aziz de daha iki hafta önce zirveye oynuyordu ama yine düşmüş. Çalıntı olsa bile en azından propaganda dizisi yerine Atatürk'ün adının geçtiği bir yapımın 1. olmasını tercih ederim umarım toparlanır.

Kıbrıs: Zafere Doğru yine yokları oynamış. Neyse ki gelecek hafta bitiyor çünkü cumanın bu sezonda da 7 diziyi kaldıramayacağı ortada.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: cookies and Gizmen

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat @The_Erinch
Salı günü herkes artış yaşamış ve yine önceki haftlarda da benzer reytingler alan diziler yine aynı kıvamda giderken yeni olan Survivor 7-8ler almış. Yani 'hayalet izleyiciler'
Mahkum dizisi de çoşunca diğer rakiplerde belirgin düşüşler olmadı yani Hayalet izleyiciler ozamanda hortladı. Bir önceki gün tüm yapımlar çok iyi oranlar alırken, cuma günleri zaten dengesiz reyting alıp bariz bir şekilde sıyrılan dizi yokken genelde hep iyi açılış yapan Osman Sınav dizilerinden merakla beklenen bu dizi neden iyi başlamasın? Benim tarzım olmayan bir dizi ve izlememde ama bu tarz dizilerin ilgi gördüğü bir gerçek.

Pazar günleride bir kaç yapımın çok iyi reytingler aldığını unutmayalım.

@Aserat Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 2 tane önemli karakter öldü, cenaze sahneleri yayınlandı,yükselmesi gayet normal.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Trt ve atv dizisi yüksek reyting alır -----> reytingler şüpheli
İzledikleri dizi trt ve atv'de yayınlanır -----> reytingler şüpheli değil

Hep diyorum öyle bir şey varsa TRT bunu son sezonlarda çok yüksek bütçeli olan Barbaroslar ve Kıbrıs Zafere Doğru için yapardı, atv Akıncı için yapardı.

Bu arada Yalnız Kurt için sadece Osman Sınav ismi 5-6 reyting demek Kurtlar Vadisi benzetmelerini de ekle 7-8, gün olarak da müsait bir gün K.Oda çökmüş,AMİ final yolunda K.Oyunu ve Aziz aynı kitlelere hitap etmiyor bir de bu 1 bölüm reytingi 2 bölüm düşebilir ama sevildiyse de yükselebilir sizin izlemediğiniz ve sevmediğiniz bir diziyi diğer insanlar izlemeyecek diye bir kural yok.
Ama artık bilerek yaptığınızı biliyorum sadece bu objektif bir bakış açısı değil bence.
ATV en sevmediğim kanal. TRT'nin tarzını da sevmiyorum. Dizi formatları falan hiç bana göre değil. Bu kanaldan sadece Masumlar Apartmanını izledim son 5 sezonda.
Amma yine de bu tarz yorumlar beni de sinir ediyor.

İşlerine gelmeyince 2 kanal da şike yapıyor diye yorum yapan kitle var. Eğer öyle birşey olsa neden sen dediğin gibi büyük bütçeli dizileri falan çöküyor.
Masumlar bile 13'lerden 6-a düştü. Teşkilat Yargı karşısında eridi, Barbaroslar max 7 alıyor, Kıbrıs 3 alıyor falan. atv'de de benzer durumlar var.
Bunlar göz ardı ediliyor amma iki kanalın da bir iki dizisi iyi aldı mı direkt şike. :F O zaman FOX, Kanal D'deki 10 alan diziler de şike mi yapıyor nalaka? Tüm kanalların iyi, ortalama ve kötü giden bir sürü dizisi var. Taraflı yorumları asla sevmem.

Bu Yalnız Kurt Osman Sınav işi ve erkek izleyicinin seveceği tarz bir dizi. Hangi kanalda olsaydı da en az 5-6 ile başlardı. Mahkum 6 reyting ile iyi başlayınca kimse sesini çıkarmamışdı oysaki.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Ve sonunda bugün günlerden K A D I N :Z @kerem

FKLildUXoAEqhr5
16573627-01.jpg

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu arada günün ilginç detayı olarak Cihan Ünal kızı Yağmur Ünal'ı (Aşk Mantık İntikam'ın yapımcısı) alt etmiş oldu. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Reytinglerin genel anlamda artmasında havaların ciddi anlamda soğuması da etkili olmuştur, es geçmemek gerek. İstanbul’da evlerinde ve iş yerlerinde mahsur kalan insanlar oldu, bu tarz bir soğumadan bahsediyoruz. :A

Arka Sokaklar ise reytingleri yayınladığı bölümlerin içeriği ile birebir doğru orantılı bir dizi. Hem Mesut evlenmiş sanırım hem de Rıza Babacığım ekibinin başına haftalar sonra geri dönmüş. Şimdi artmasın da ne zaman artsın bu dizinin reytingleri… :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam