28 Mayıs 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    27
Kaynak Deniz TURAL mı o adamı hiç sevemedim.

Reactions: cookies
Kırmızı Oda'ya puuhahahahahahahaha diyorum tek.

Şuan ki çöküşünü yeni sezonda da görmek için sabırsızlanıyorum
bomboş günde çökmeyen de ne biliyim bu bir başarıdır
Sen Kırmızı Oda'ya laf etmeden önce kendi 1 reyting bile alamayan torpilli dizine mi baksan canım
Senin dizini Cuma gününde ezmişti, bu kadar kin duyman bu yüzden galiba

Sen Kırmızı Oda'ya laf etmeden önce kendi 1 reyting bile alamayan torpilli dizine mi baksan canım
Millete bulaşmayın artık. Söz söylemeye yüzünüz kalmadı, şöyle şahane böyle harika, en muhteşem G.B işi dediğiniz diziniz malamat oldu.

Reactions: Carpe Diem
Sen de işine mi baksan acaba canım
. En azından her hafta 1,2 reyting düşüp durmadı
. Senin de kin'in doğruları söyledim diye galiba

Reactions: Cervantes
Millete bulaşmayın artık. Söz söylemeye yüzünüz kalmadı, şöyle şahane böyle harika, en muhteşem G.B işi dediğiniz diziniz malamat oldu.
Ne o, siz istediğinizi söyleyeceksiniz, ben cevap verince millete bulaşma artık
Cidden komedisiniz. Allah'a şükür ben senin gibi dizi fanlığı ile kafaya bozmadım, sevdiğim diziyi keyifle izlerim, herkese sen gibi laf yetiştirmem. Aldığı reytinglere gelince gayet iyi reytingler.

Sen de işine mi baksan acaba canım
. En azından her hafta 1,2 reyting düşüp durmadı
. Senin de kin'in doğruları söyledim diye galiba
Her hafta 1-2 reyting düşemez senin izlediğin dizi zaten mantık olarak. 1-2 reyting alamıyor ki o kadar düşsün

atv'de baya bi düşük dizi iyidi gene

Her hafta 1-2 reyting düşemez senin izlediğin dizi zaten mantık olarak. 1-2 reyting alamıyor ki o kadar düşsün
Ben Kırmızı Oda'dan bahsediyorum 1,2 düşüyor diye lafı istediğin yerden anlıyorsun
yalan mı söylüyorum? en azından o dizi kendi gününde çökmedi
. Tamam tamam bak işine

Ben Kırmızı Oda'dan bahsediyorum 1,2 düşüyor diye lafı istediğin yerden anlıyorsun
yalan mı söylüyorum? en azından o dizi bu kadar da çökmemişti Cuma gününde. Tamam tamam bak işine
Bence sen kendi yazdığın cümleyi idrak edemiyorsun. Bana diyorsun ki benim dizim en azından her hafta 1-2 reyting düşüp durmadı
Bende sana diyorum ki senin dizinin 1-2 reyting düşmesi mantık kurallarına aykırı, çünkü o zaman yok oluyor dizin
- değerlere iniyor

Cuma gününü kast ederek konuştum
.

Kırmızı Oda hala güzel reytingler alıyorken bir an önce eldeki olayları kapatıp sezon finaline girmeli çünkü insanlar 1001 Gece ekibi ve Sadi'den gerçekten sıkılmaya başladı. Zaten 2. sezona yeni vakalar ve oyuncularla başlanacağı için ilgi çekici fikirler şimdiden düşünülüyordur ama bu süreçten önce eldeki izleyici kaçmadan önce acil bir önlem alınmalı. Yoksa istenmeyen reytinglerle elalemin ağzına laf vermeye (bazı Son Yaz fanları dalga geçmiş ama bu dizi 12 reyting alırken kendilerinin anca 3-4 aldığı zamanları da biliyoruz) devam edebilir.ss Acun Survivor'ı 7 gün yapmak için neyi bekliyor çözemiyorum.

Bozkır Arslanı geçen haftaki iddiasını (özellikle Total'de) devam ettirememiş. Zaten yurt dışında yapıldığı için herhangi bir maliyeti vs. yoktur ATV'yi idare eder bu reytingler.

Son Yaz geçen haftaki düşüşün ardından toparlanmış. Hatta Total'de sıra olarak iddialı bir çıkış yapmış çünkü daha birkaç hafta öncesine kadar ilk 10'da girmeyi dahi başaramıyordu. Tabii gelecek sezon FOX'un yeni dizileri başladığında ne olur bilmiyorum çünkü hala ilk gözden çıkarılabilecek işlerden olabileceğini düşünüyorum.

Ay bırak Allah aşkına o arkadaşın karın ağrısı Kırmızı Oda falan değil.
En iyisi hiç muhattap olma yoksa bir bakmışsın insanlığın bile sorgulanabilir.

------

Patlamalara doyamadı hala milletin dizilerine laf atıp kusur buluyor utanmaz.

Reactions: kerem and Cervantes
Ya ya çok iyi

Hiç fanlıkla işim olmaz, bir tane eli yüzü düzgün iş var bu sezon, elbet ki yersiz ve haksız eleştirilere izleyicisi olarak cevap vereceğim.

Var bitanem, kafanı kuma gömsen bile senin de haberin var ve bunu hazmedemiyorsunuz 😎
Kırmızı Oda için de demiyorum ha Sadakatsiz, Son Yaz, Gönül Dağı gibi bu sezonun diğer yeni işlerine de haksızlık etmiş oluyorsun.

Bir de fanlıkla işim olmaz diyorsun ama diziyle ilgili her mesajda "canım dizimmm ❤️" havasında takılan da sensin yani görüyoruz.

Hiçbiri MA kadar düzgün değil şimdi bunu bildiğin halde burda masal anlatma kimseye, görüntüler, yönetmenlik, senaryo, cast, oyunculuklar, müzikler, ana hikaye en iyisi bu iş, inkara ne gerek var durduk yerde.

Dizi fanlığı diziyi izleyip, sevip, canım dizim demek değil, saçmasapan ileri boyutta hayatının merkezine koymak.
Çiftlerle kafayı bozmak falan, efyam safnac falan o tayfa fan.