Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,593
Puanı
1,060
Güzel güzel. :A İyi senaryo istiyorsan Kırmızı Oda'ya bekliyoruz yarın akşam tüm Türkiye yıkılacak. :Z
Yetişemiyorum zaten, Alev Alev'i izliyordum şimdi. Son 2 bölümdür felaket ilerliyor. Vıcık vıcık Ömer Rüya aşkını izlemekten ikrah geldi. Cemre sözde asıl kadın ama son bölümleri izleyen sonradan dahil olmuş yardımcı karakter sanacak. Çiçek İskender yüzünden zaten sinirlerimi bozuyor. Senaristin olayları acilen toparlaması lazım...

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yetişemiyorum zaten, Alev Alev'i izliyordum şimdi. Son 2 bölümdür felaket ilerliyor. Vıcık vıcık Ömer Rüya aşkını izlemekten ikrah geldi. Cemre sözde asıl kadın ama son bölümleri izleyen sonradan dahil olmuş yardımcı karakter sanacak. Çiçek İskender yüzünden zaten sinirlerimi bozuyor. Senaristin olayları acilen toparlaması lazım...
Neyse bu haftaki şok düşüşten sonra toparlarlar herhalde. :(

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,593
Puanı
1,060
Benim elimde Demet Evgar ve Zuhal Olcay gibi oyuncular olacak onlar yerine ÖmRü (çifti seviyorum ama bence de bu kadar olmamalı) yazacağım yok öyle dünya. :A
Tatlı tatlı atışmaları ekran karşısında kriz geçirtiriyor resmen. :A Ali-Çiçek veya Cemre-Ozan'ı bunların çeyreği kadar göremiyoruz. Senarist sağolsun, övüyordün birde. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tatlı tatlı atışmaları ekran karşısında kriz geçirtiriyor resmen. :A Ali-Çiçek veya Cemre-Ozan'ı bunların çeyreği kadar göremiyoruz. Senarist sağolsun, övüyordün birde. :A
Bence güzel çift ama son bölümlerde gereğinden fazla sahne yazmaya başladılar dozunda tutulursa sorun yok benim açımdan. :A