27 Mayıs 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
@Angelica teyzem terbiyesizleri şikayet etme nöbetinde yanlız dikkat edin :A
Yoo ben bu yakışıklının nöbetindeyim :A
Opera Anlık Görüntü_2024-05-27_203844_x.com.png

------

Sen bakma @xemrexxx yer cücesine :A

Al birini vur ötekine zaten :)
------

Sen boş yapma da sesini kesmim :F Bu forumda herkes senin nasıl biri olduğunu henüz çözmedi
Boş konuşan sensin. Her hafta 1. Sen oluyorsun :) Benim sesimi hiç kimse kesemez !
dediğim gibi 4-5 hesabım daha var benim.
Rahat ol 😉
Çözemezsiniz de zaten :) Hele sen o küçücük aklınla 1000 yıl da yaşasan nafile :) üzülüyorum senin için :'(
------

Kör le yatan :) 🐎 🐎 ın :) üzüm üzüm e baka baka :)
------

Çok boş yapıyor be canımı sıkmaya başladı :F Yönetim bir yorumunu silmişti onun, ama halen daha aklımda @serhatt da biliyor. Eğer rezil etmemi istemiyorsa sussun

@AhmetBayram etiketleyerek söylüyorum bir daha bulaşma
Sen var ya o kadar iki yüzlü bir insansın ki ama bunu yaşına veriyorum daha önceden de söylediğim gibi karakterin daha oturmamış olgunlaşmamış bu nedenle seni mazur görebiliyorum çünkü sen sevdiğin izlediğin dizilere güzel yorum yapanları baş tacı ediyorsun ama en ufak bir olumsuz eleştiride hemen suçlayıp yerin dibine batırmaya çalışıyorsun, hakaret ediyorsun !
Bunu yapma.
Sana bir tavsiyem yapmamalısın.
Ha beni dinlemeyip yaparsan da cevabını alırsın !!
Benim için sorun değil. Ben senin gibi kaç kişiyi gömdüm :)
------

Çok boş yapıyor be canımı sıkmaya başladı :F Yönetim bir yorumunu silmişti onun, ama halen daha aklımda @serhatt da biliyor. Eğer rezil etmemi istemiyorsa sussun

Senin asıl canını sıkan ben değilim.
Okuyup beğenmediğim yorumlarına olmamış ve beğenmedim atmam. Oysa ben senin yorumlarına harika da atıyorum beğendiğim de atıyorum aynen de atıyorum ama sen bunları görmezden gelip sadece diğerlerine odaklanıyorsun sırf bundan dolayı !
Dediğim gibi yaşın küçük abisi :)

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Carpe Diem

Beni, sen rezil mi edicen ? :)
hadi buyur et bakalım nasıl edeceksin merak ettim ha :)
sana 1 saat süre veriyorum.
Beni rezil etmen için. Ama beni rezil etmezsen de bütün küfürlere hazırlıklı ol !!!!!! Bekliyorum.
Süren başladı..
------

Yok hacı valla senle kavga ettiğimizde seviye oluyordu yemin ederim bununla seviye bile yok be :F
Demek ki çoğunlukla kavga eden, kavgacı birisin :)
izlediğin dizilerden anlaşılıyor bu durum zaten :)
benimle kavga etmek isteyen kişinin seviyesine indiğim için haklısın, seviye yerlerde :)

Al birini vur ötekine zaten :)
------

Boş konuşan sensin. Her hafta 1. Sen oluyorsun :) Benim sesimi hiç kimse kesemez !
dediğim gibi 4-5 hesabım daha var benim.
Rahat ol 😉
Çözemezsiniz de zaten :) Hele sen o küçücük aklınla 1000 yıl da yaşasan nafile :) üzülüyorum senin için :'(
------

Kör le yatan :) 🐎 🐎 ın :) üzüm üzüm e baka baka :)
------

Sen var ya o kadar iki yüzlü bir insansın ki ama bunu yaşına veriyorum daha önceden de söylediğim gibi karakterin daha oturmamış olgunlaşmamış bu nedenle seni mazur görebiliyorum çünkü sen sevdiğin izlediğin dizilere güzel yorum yapanları baş tacı ediyorsun ama en ufak bir olumsuz eleştiride hemen suçlayıp yerin dibine batırmaya çalışıyorsun, hakaret ediyorsun !
Bunu yapma.
Sana bir tavsiyem yapmamalısın.
Ha beni dinlemeyip yaparsan da cevabını alırsın !!
Benim için sorun değil. Ben senin gibi kaç kişiyi gömdüm :)
------

Senin asıl canını sıkan ben değilim.
Okuyup beğenmediğim yorumlarına olmamış ve beğenmedim atmam. Oysa ben senin yorumlarına harika da atıyorum beğendiğim de atıyorum aynen de atıyorum ama sen bunları görmezden gelip sadece diğerlerine odaklanıyorsun sırf bundan dolayı !
Dediğim gibi yaşın küçük abisi :)
Ya senin olmamışın olmuşun olsa kaç yazar la ? 😂😂😂

1 saat doldu hadi başla küfürlere, madem 4-5 hesabın daha var, bu yöneticilerde IP adresinden çözemicek kadar salak zannediyon ya hadi başla la 😂

Gelipte buraya gey muhabbeti yapmadın mı ? Zorla yöneticiler silmedi mi mesajını ? @serhatt da biliyor. Hadi yalanla bakalım, iftiracı :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove