27 Mayıs 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Genel olarak tüm yapımların düşüş yaşadığı bu günde ekranlara veda eden Mucize Doktor ve Alev Alev diziside düşüş yaşayan yapımlar oldu.

Total grubunda Bir Zamanlar Çukurova, Ab ve ABC1 grubunda ise Camdaki Kız zirvede yer aldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @xdragxx @Gerekli24 @AteşBöceği @Ahmed @Staran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @DR @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @Walter White ve ilgili herkes

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytingler düşmeye devam ediyor, 1 Haziran sonrası normalleşme kararıyla daha da düşer reytingler. Yapımlar sezona yavaştan veda etmeli artık...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Diziler Haziran'a kalmakla hata yapıyor. Bundan sonra diziler fazla yükseliş yaşamaz. Hepsi sezon finallerine kadar kademeli olarak düşüşe devam eder.

Kanal ve yapımcı Akrep'ten ne kadar zarar etti çok merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies and 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Akrep bir şekilde gitmiş de artık AB'de de 1+ alsın. :A Fragman da ilk bölümlerin kalitesini andırıyor. :Z

Alev Alev düşerek final yapmış de ilk kez bir grupta 1'li oranları görerek kapatmış.

Mucize Doktor da düşerek bitirmiş. 4'lü oranlara kadar düşmüş ama bir final için gayet iyi gitmiş.

Camdaki Kız eriyor. :A Daha nice düşüşlere. :Z

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haftaya oranlar bakalım nasıl olacak.

En büyük tebrik Bir Zamanlar Çukurova'ya. 98 bölüm olmasına rağmen hâlâ zirve.
100. Bölümde sezon finali yapar gibi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hafta boyunca üç grupta da şöyle hatırı sayılır derecede reytingleri artan bir dizi görmedik anlaşılan bundan sonra diziler böyle devam edecek. 2 reyting alamayan işler bile ilk 15'e girmiş ki bu da yazın iyice kendini hissetirdiğini gösteriyor.

Mucize Doktor'dan daha yüksek oranlar beklerdim 4 küsüre düşmesi şaşırttı. Fanlar 3. sezon isteğinin ne kadar hatalı olduğunu umarım bir nebze anlamıştır çünkü sezon sonunda 4 küsüre düşen bir işin gelecek sezon hiç şansı olmazdı.

Alev Alev de son bölümde 1'i görmüş. Bu dizinin Total'de daha çok izlenmesi beni hep şaşırtmıştır ama zamanla öyle başta o sözde "aşk" olmak üzere öyle saçmalıklara imza attılar ki AB'nin dayanamamasını normal karşılıyorum.

Camdaki Kız hala zirvede olsa da havası çok çabuk söndü maalesef şaşıramıyorum. Artık bir an önce Nalan ve Sedat'ı evlendirip Feride'nin dozunu kıssınlar yoksa bu yavaşlıkla eldeki izleyici de kaçacak.

Akrep belki salı veya çarşamba yayınlansa rakiplerin gidişinden kaynaklı boşlukla biraz yükselebilirdi ama perşembenin ağır topları en az 2-3 hafta daha devam edecek o yüzden böyle 0'lı reytinglerle finale gider artık.

Bir Zamanlar Kıbrıs ne uzamış ne kısalmış. Başlamadan önce hepimiz çift haneli reytingler alır diye düşünüp uçtuk ama yükseldiği hızla çakıldı resmen.

Haftaya oranlar bakalım nasıl olacak.

En büyük tebrik Bir Zamanlar Çukurova'ya. 98 bölüm olmasına rağmen hâlâ zirve.
100. Bölümde sezon finali yapar gibi.
Zaten 100'de bitiyor haber çıkmıştı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Diziler Haziran'a kalmakla hata yapıyor. Bundan sonra diziler fazla yükseliş yaşamaz. Hepsi sezon finallerine kadar kademeli olarak düşüşe devam eder.

Kanal ve yapımcı Akrep'ten ne kadar zarar etti çok merak ediyorum.
Ben başından beri söylüyorum ama kendi düşen ağlamaz.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Camdaki Kız hala zirvede olsa da havası çok çabuk söndü maalesef şaşıramıyorum. Artık bir an önce Nalan ve Sedat'ı evlendirip Feride'nin dozunu kıssınlar yoksa bu yavaşlıkla eldeki izleyici de kaçacak.
Senin cam tuzla buz olmuş, herkes hak ettiği yerde :A:A:cool:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Mucize Doktor harika bir kapanış yapmış gerçekten. Zamanında balon haliyle @Aserat öve öve bitiremiyordu. Neyse ki yine yanılmadım, uyarlama olduğu için zaten hazin bir sonla tarihin tozlu sayfalarına karışacağı belliydi. Finale özel 4 reytinge düşmeleri de efsane olmuş. :A Neyse, zamanında 12 reytingle kapanışı yapan dizilerle kıyas yapmaya çalışanlara büyük kapak oldu bu. :Z @offensive

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Mucize Doktor harika bir kapanış yapmış gerçekten. Zamanında balon haliyle @Aserat öve öve bitiremiyordu. Neyse ki yine yanılmadım, uyarlama olduğu için zaten hazin bir sonla tarihin tozlu sayfalarına karışacağı belliydi. Finale özel 4 reytinge düşmeleri de efsane olmuş. :A Neyse, zamanında 12 reytingle kapanışı yapan dizilerle kıyas yapmaya çalışanlara büyük kapak oldu bu. :Z @offensive
O nasıl bir mantık ya o zaman aynı sonu kitap uyarlaması olarak Masumlar da bekliyor. :A K*dın gibi boş günde yayınlanmadığı ve kışın ortasında bitmediği için daha az izlenmesi normal ki bu şartlarda 5 küsür gayet iyi. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
O nasıl bir mantık ya o zaman aynı sonu kitap uyarlaması olarak Masumlar da bekliyor. :A K*dın gibi boş günde yayınlanmadığı ve kışın ortasında bitmediği için daha az izlenmesi normal ki bu şartlarda 5 küsür gayet iyi. :A
Mucize Doktor'un Çukurova dışında rakibi var mıydı ki? :A 2 sezondur bomboş Perşembe akşamında fink atıyordu, ona rağmen AB'de bile Total Çukurova'yı geçemiyordu ve sona yaklaşmışken buldozerin altında ezme olarak dizi tarihinin tozlu sayfalarına karıştı. Sende bu ezmeyi zamanında Kadın ile kıyasladığın için kendinden utanmalısın. :A

• Güldürdün