27 Eylül 2013 Cuma Reyting Sonuçları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bazıları fesatlık yapacağım diye kendi dizilerini izleyemediklerini itiraf ediyorlar. :X Hey Allahım. :D

Bu arada çoğu kişi fesatlık yapacağım diyor ama dün Tuncel Kurtizi düşünen bir Yalan Dünya vardı ki, sonda andılar Tuncel Kurtizi. İlla fesatlık yapacağım diye böyle şeyleri gözden gelemezsiniz. Diğer kanalların aklına bile gelmedi. Hele Star kendi dizisinin oyuncusunu kaybetti, Medcezir sonunda 2 kelam bir şey yazmadı oraya...

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bazı arkadaşların yalancı olduklarını ispatlamak için kendi dizimi izlemedim evet 19:45'ten gece 12'ye kadar kanal d izledim
sonuçtada bu arkadaşların yalancı olduklarını ispatladım
kanal d aslında herkezden az reklam veriyormuş.en azından dün gece böyle oldu.kesin net bilgi

YALAN DÜNYA:130 DAKİKA DİZİ 28 DAKİKA REKLAM-KAYIP 90 DAKİKA DİZİ 28DAKİKA REKLAM
MEDCEZİR :100 DAKİKA DİZİ 42 DAKİKA REKLAM

hadi yalanlayın bakalım?

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Dila Hanım Tuncel Kurtiz'i andı. :) Eminim medcezir de anmıştır. Artık "doğru" bir nedene dayanmayan yorumlardan vazgeçseniz de..... :))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En büyük tebriği öncelikle Müge Anlı hak ediyor. AB'de ilk 5'de ve kanalın prime time yayınlarini bile sollamiş:X Bravo bi kere daha:)

Medcezir düşmüş düşme sebebi özetin çok kısa olup erkenden yayına girmesi ve 22:30'da bitmesi:( Dila tez elden başka güne gitmeli (bitssede olur) Kayıp'ın AB'de zirve olma sebebini herkes biliyor.AB işi denen bişey yoktu tv'de.Medcezir bitti ortalık Kayp'a kaldı:) atv Totoş ramazan Star Diloş Fox BlackRose:p AB'lik bişey yoktu olanda 22:15'te bittiydi:F Kayp'a o kadar sevinmeyin derim. Neyse yinede dün gece boşluk moşluk olsada izledim. Aile sıcakliği samimiyeti yok dizide en olumsuz tarafı bu:confused.
---ekleme---
Saol @takas :F:F

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Kayıp'ın yükselmesini herkes işine geldiğine bağlıyor. Cidden şaşırtıcı. Dizinin kendi emeğidir, başka yerlerden etken aramak komik cidden.:)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Karagül 7,48 reyting alarak çok iyi gitmeyi yine başarmış. :Z

Kayıp dizisini de her Cumartesi gece yarısı internetten takip ediyorum. Bu yüzden diziyi tebrik ediyorum sonuçta AB grubunda 1.sırada yer aldı. :)