27 Aralık 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman - 142. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye All Star - 192. Bölüm | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,048
Puanı
1,061
Şahane Hayatım'ın son bölümü ve yeni bölüm fragmanı sosyal medyada bayağı ilgi çekince yükseleceğini düşünmüştüm ama bu kadarını tahmin etmiyordum. En azından final dedikodularının önünü tıkayıp yeni yıla kafası rahat girecek. 2-3 haftadır reytinglerini düşüren Sandık Kokusu'ndan da intikamını böylece almış oldu. :A

Sandık Kokusu AB'de zirveye tutunsa da 1 küsür düşüş görmek şaşırttı. Dünkü bölüm durgundu ama genel olarak Karsu ve Filiz dışındaki karakterlerin büyük kısmı ilgi çekici değil, mizahla karışık light hava izlemeyi kolaylaştırsa da Kızılcık Şerbeti gibi aşırı potansiyelli ve uzayabilecek bir konusu yok, Atilla'nın nerd halleri iyi olsa da mafyatik sahneleri diziyle çok alakasız kalıyor (yönetmen ve senaristler de çata pat aksiyon sahneleri yapmayı bilmiyor), dizinin en büyük silahı olan Irmak (Karsu'nun ablası) için de aşırı alakasız bir oyuncu seçimi yapılmış yani güçlü girişinin devamını getiremeyecekmiş gibi geliyor. Yine de söz konusu Melis Civelek ve Zeynep Gür olduğu için sürprizlere açık olmak lazım. :A

Dilek Taşı muhtemelen yeni diziler yayına girene kadar yer tutması için devam ettiriliyor ama yerine film yayınlansa daha ucuza aynı reyting alınabilir.
------

Hiç ilgimi çekmiyor valla sadece seçicilik yapıp seneler sonra oynadığı dizinin 3lere düşmesine karşılık yazdım, tutturur tutturmaz ilgi alanımda değil :A
Seçici davranan Özge Özpirinçci ve Demet Akbağ'ın dizisi de 7'lerden 4-5'lere düştü herkesin başına gelebilir. :A

• Beğendim
Reactions: Hobbit

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,203
Puanı
460
Yılbaşı diye Zuhal Topal geçen seneki gibi ödülü 100k yapıp eski yarışmacıları getirdi ama reytinglere pek etkisi yok ama tekrar AB'ye dönmüş, Total'i daha yüksek geliyordu son zamanlarda :A

Yemekteyiz 1.74 / 1.86 / 1.93

Aşk ve Umut'ta tempo yüksekti, Total'de 1+ alaydı bari :rolleyes:

Aşk ve Umut 0.97 / 0.71 / 0.69

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Sandık Kokusu'nun tutmasına çok sevindim ama bu hafta düşmüş, umarım yeni bölümüyle eski oranlarına döner.