27 Aralık 2020 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Maria ile Mustafa (Final) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
-Arıza güzel gidiyor ara sıra bazı sahneleri izliyorum ve bence Pazarın en iyi dizisi

-Kefaret yüksek reytingle başladı kadrosu yüzünden ama sonra düşüşe geçti bu hafta yükselmiş bakalım Hercai gelince nasıl etkiler,açıkçası bu kadro ile 5 altında düşerse final garanti,Savaşçı arkada bekliyor .

-Menajerimi Ara değişik bir projeydi ama izlemiyorum bu reytinglerle haziranı görür ama bu dizi için de Hercainin gelişi önemli.

-Maria ile Mustafa bu proje nasıl atv de yayınladı anlam veremiyordum,sonunda bitmiş zaten böyle bir şey bekleniyordu.

-ÇGHB 2 olmayışı herkese yaramış.

-Hercainin reytingi merak konusu olacak bence kitlesini korur 4-5 ile hazirana kadar devam eder.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,094
Puanı
1,060
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Menajerimi Ara dünkü bölüm son zamanlardaki en iyi bölümlerdendi. Ancak senaristimiz geçen haftaları iyi yazamadığı için kaçan seyirciyi bir anda toplayamamış. Umarım bu hafta tekrarlarını bol bol verip tanıtımlarını güzel yaparlar da pazar günü artar reytingleri. Bu sezon Survivor'un dizileri yemesini istemiyorum artık. Umarım hepsi ayakta kalır. MasterChef izleyicisi izler inşallah sadece Survivor'u :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem and STAR