Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tüm diziler düşüş yaşamış. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Masumlar Apartmanı Total grubunda çok ufak bir yükseliş yaşamış ama onun haricinde diğer gruplardan düşmüş. Diğer diziler ise 3 grupta da düşüş yaşamış.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
26 OCAK 2021 SALI REYTİNG SONUÇLARI
YAPIMTOTAL ABABC1
MASUMLAR APARTMANI11.4714.1414.57
EDHO11.078.419.71
BARAJ6.863.905.02
SURVIVOR5.373.085.71
HEKİMOĞLU3.464.104.26
ESRA EROLDA7.484.085.61
MÜGE ANLI6.684.286.34
ZUHAL TOPALLA2.802.023 16
DİDEM ARSLAN'LA VAZGEÇME4.162.062.98
GERÇEĞİN PEŞİNDE1.800.85-----
Kanal 7 - EMANET 2.881.221.57

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Masumlar Apartmanı'na AB'de ne olmuş öyle? Çok fazla bir düşüş olmuş.

EDHO dün belki de sezonun en iyi bölümü ile geldi ama beklediğim sonuçlar gelmedi. Yakında Total'de liderlik bekliyorum.

Hekimoğlu bunu hak etti. Hiç kimse şaşırmasın. Düzgün giden senarist ekibini bozmanın bir cezası elbet olacaktı. Dizi polis hikayesini bitirince bir an önce 4. sezon hikayesine girmeli.

Baraj'da düşüş yaşamış ama klasik oranları ile yoluna devam ediyor.

Survivor normal oranları ile alternatif olmaya devam ediyor.

Bu hafta tüm yapımlarda neden düşüş oldu merak ediyorum. Yani diğer dizilere kaçtılar diyeceğim ama hepsi düşüş yaşamış. Nereye gitti bu seyirci? :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı'na AB'de ne olmuş öyle? Çok fazla bir düşüş olmuş.

EDHO dün belki de sezonun en iyi bölümü ile geldi ama beklediğim sonuçlar gelmedi. Yakında Total'de liderlik bekliyorum.

Hekimoğlu bunu hak etti. Hiç kimse şaşırmasın. Düzgün giden senarist ekibini bozmanın bir cezası elbet olacaktı. Dizi polis hikayesini bitirince bir an önce 4. sezon hikayesine girmeli.

Baraj'da düşüş yaşamış ama klasik oranları ile yoluna devam ediyor.

Survivor normal oranları ile alternatif olmaya devam ediyor.

Bu hafta tüm yapımlarda neden düşüş oldu merak ediyorum. Yani diğer dizilere kaçtılar diyeceğim ama hepsi düşüş yaşamış. Nereye gitti bu seyirci? :D
Dün reytinglerinde tüm diziler yükselmişti, bugüne düşmüş. :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Genel olarak tüm dizilerin düşüş yaşadığı bir gün olmuş. Sadece EDHO ve Masumlar Apartmanı Total'de yükselmiş. AB'de Hekimoğlu ve Masumlar Apartmanı çok sert bir düşüş yaşamış. Baraj ise aynı oranda kalmış. ABC'de ise yükselen dizi olmamış.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hekimoğlu tam 5 küsüre çıktı derken bu kadar düşmesi üzücü. :( Yeni senaristin etkisi mi yoksa başka bir durumdan (tüm diziler düşmüş çünkü) mı bilinmez ama keşke bölümleri birleştirip hızlandıran ve reytingleri de ciddi derecede yükselten eski ekip gitmeseydi. Bu kadar senarist değişikliğine hiçbir iş dayanamazken bu dizi kemik kitlesiyle ayakta kalmaya devam ediyor ama kurulu düzeni bu kadar bozmak bir yerden sonra patlak vermez umarım.

Cuma günü Kırmızı Oda 0 küsür düştüğünde adeta çakılmış gibi davranan bazı arkadaşlardan AB'de tamı tamına 2 reyting kaybeden Masumlar Apartmanı için de aynı yorumları bekliyoruz. :)

Survivor Total ve AB'de ilk 10'da yok. :kiki: Acun yatsın kalksın OGM'ye dua etsin onun dizileri de olmasa TV8'in esamesi okunmayacak. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Survivor az daha 2 reytinglere düşüyormuş, daha ne kadar düşecek merak konusu. Var Mısın Yok Musun ve Yetenek Sizsiniz gibi tarihin tozlu sayfalarına karışması yakındır. :A

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Didem'ciğim ile Esra arasında pek bir şey kalmamış. 🧿 Bakalım geçtiği günleri de görürüz inşallah :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu tam 5 küsüre çıktı derken bu kadar düşmesi üzücü. :( Yeni senaristin etkisi mi yoksa başka bir durumdan (tüm diziler düşmüş çünkü) mı bilinmez ama keşke bölümleri birleştirip hızlandıran ve reytingleri de ciddi derecede yükselten eski ekip gitmeseydi. Bu kadar senarist değişikliğine hiçbir iş dayanamazken bu dizi kemik kitlesiyle ayakta kalmaya devam ediyor ama kurulu düzeni bu kadar bozmak bir yerden sonra patlak vermez umarım.

Cuma günü Kırmızı Oda 0 küsür düştüğünde adeta çakılmış gibi davranan bazı arkadaşlardan AB'de tamı tamına 2 reyting kaybeden Masumlar Apartmanı için de aynı yorumları bekliyoruz. :)

Survivor Total ve AB'de ilk 10'da yok. :kiki: Acun yatsın kalksın OGM'ye dua etsin onun dizileri de olmasa TV8'in esamesi okunmayacak. :A
Dünkü bölümle düşmezse şaşırırdım. Bütün diziler düşmesine bir etmen olmasa bile gerilerdi.