26 Nisan - 2 Mayıs 2021 | Fav10 Haftanın Üyeleri

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İkiniz de benim peşimdesiniz, sırf aranız bozulmasın diye birbirinize karşı dürüst olamıyorsunuz. :A
EUyTj-dXsAAEEzI.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yani şimdi hainlik bizim kanımızda olduğundan o konuda @MEnes yoldaşımı suçlayamam ama elbet bizim de ona gerekli hainlikleri yapacağımız fırsatlar gelecektir önümüze :A
110 mesaj mı yazmışım... Yok yok yanlış ölçülmüştür bu, o kadar yoktur... :A
------

Bıraaak ne alakası var kardeşim, iki film yorumu yaptık diye forumda yatıp kalkıyor galiba denilecek duruma gelmedik... :A İftiranın da bu kadarı... :A

Aşağıdaki mesajda da görüldüğü üzere hainlik bizim kanımızda olduğu için Utku yoldaşım gerekeni söylemiş... :A Yani beni suçlayabilecek konumda değilsiniz, siz de yapın ben de sizi gömeyim ve bu döngü devam etsin işte... :A
Rakamlar ortada işte, forumda yatıp kalkmadan bu mesaj sayısına ulaşamazsın. İki film yorumuyla olacak iş değil bu :A Devamlı forumdasın işte be adam inkar etme bunu :A @Sherlock
Hainlik müessesesi ile alakalı söylemlerinize katılıyorum yoldaşlarım, hepimiz birer hainiz, hepimizin içerisinde bir parça hainlik mevcut ve hangimizin ne zaman hainlik yapacağı hiç belli olmuyor. :A

Fakat gel gelelim Utku beyciğimin rakamlar üzerinden kurmuş olduğu cümleler ve söyledikleri de son derece gerçeği yansıtıyor. :A Bu, yalnızca film yorumlayarak ortaya çıkabilecek bir tablo değil adaşım. Bunu kabul etmek gerekir. :A
Sen de benimle yatıp kalktığını inkar ediyorsun. :A @Maskeli Fedai @Dosi @12.Adam @Sherlock
Utku beyciğim bu asılsız iddian ile alakalı da gerekenleri söylemiş sana, yeter artık sayın Gs'li dostuma, yoldaşımıza iftira atma... :A @Maskeli Fedai

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Hainlik müessesesi ile alakalı söylemlerinize katılıyorum yoldaşlarım, hepimiz birer hainiz, hepimizin içerisinde bir parça hainlik mevcut ve hangimizin ne zaman hainlik yapacağı hiç belli olmuyor. :A

Fakat gel gelelim Utku beyciğimin rakamlar üzerinden kurmuş olduğu cümleler ve söyledikleri de son derece gerçeği yansıtıyor. :A Bu, yalnızca film yorumlayarak ortaya çıkabilecek bir tablo değil adaşım. Bunu kabul etmek gerekir. :A

Utku beyciğim bu asılsız iddian ile alakalı da gerekenleri söylemiş sana, yeter artık sayın Gs'li dostuma, yoldaşımıza iftira atma... :A @Maskeli Fedai
Ben iftira atmam yalnızca hakikatleri konuşurum. :A Siz üçünüz bir olmuşsunuz birbirinizin leşlerini örtüyorsunuz. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben iftira atmam yalnızca hakikatleri konuşurum. :A Siz üçünüz bir olmuşsunuz birbirinizin leşlerini örtüyorsunuz. :A @MasacRE @Maskeli Fedai
Biz yoldaşlarımla her zaman hakikatin, doğrunun ve gerçeğin peşindeyiz. Her zaman bunları dile getiririz, lütfen örgütümüz hakkında asılsız söylemler üretmeyi artık bırak. Aksi takdirde sayın Gs'li dostum maskesini yeniden takmak durumunda olacak ve seni ortadan kaldırmak zorunda kalacağız... :A @MasacRE @Maskeli Fedai

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Biz yoldaşlarımla her zaman hakikatin, doğrunun ve gerçeğin peşindeyiz. Her zaman bunları dile getiririz, lütfen örgütümüz hakkında asılsız söylemler üretmeyi artık bırak. Aksi takdirde sayın Gs'li dostum maskesini yeniden takmak durumunda olacak ve seni ortadan kaldırmak zorunda kalacağız... :A @MasacRE @Maskeli Fedai
Siz mi hakikatin peşindesiniz? :eek: Ayol 2 mesaj yukarıda birbirinize hainlik üzerine mesajlar yazıp hepinizin hain olduğunu dile getiriyorsunuz. :A Beni kimse ortadan öyle kolay kaldıramaz. :A Parlakçılığın son temsilcisi olarak ayakta kalıp kökünüzü kurutmaya devam edeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Rakamlar ortada işte, forumda yatıp kalkmadan bu mesaj sayısına ulaşamazsın. İki film yorumuyla olacak iş değil bu :A Devamlı forumdasın işte be adam inkar etme bunu :A @Sherlock

Ben bu yoğun tempoda işim gücüm yok forumda mı yatıp kalkacağım bırakın artık bu iftiraları... :A Asla ve asla kabul etmeyeceğim bunu biliyorsunuz... Rakamlar 1 haftalık rakamlar yani günde ortalama 20 mesaja denk geliyor. bu hafta hariç ben de haftada 20 mesaj falan yazıyordum komple salmıştım ama sinemanın etkisiyle bir miktar fazla aktif olup çene çalmışım demek ki... :A

Lakin belki de sizden habersiz hainlik yaptım kim bilir... :A @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu yoğun tempoda işim gücüm yok forumda mı yatıp kalkacağım bırakın artık bu iftiraları... :A Asla ve asla kabul etmeyeceğim bunu biliyorsunuz... Rakamlar 1 haftalık rakamlar yani günde ortalama 20 mesaja denk geliyor. bu hafta hariç ben de haftada 20 mesaj falan yazıyordum komple salmıştım ama sinemanın etkisiyle bir miktar fazla aktif olup çene çalmışım demek ki... :A

O kadar şey yazmışsın, içlerinden sadece şu son kısım doğru. Gerisi yalan dolan :A @Sherlock @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

O kadar şey yazmışsın, içlerinden sadece şu son kısım doğru. Gerisi yalan dolan :A @Sherlock @Maskeli Fedai
Hepimiz hainiz işte kabul edelim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Onu zaten kabul ediyoruz ancak burada kıyas yapılması gereken şey hangimiz daha çok 'Hain', hangimiz daha çok 'Tost makinesi'... :A @Sherlock @MasacRE
Bu çok aşırı zor bir kıyaslama. Kim daha çok hain diye kafa patlatıp dururken aniden bir müzik çalar arka fonda ve bu sefer kendimizi çok daha kötü bir durumda buluruz yoldaşlarım. O yüzden hiç bu konulara girmeyelim derim... @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu çok aşırı zor bir kıyaslama. Kim daha çok hain diye kafa patlatıp dururken aniden bir müzik çalar arka fonda ve bu sefer kendimizi çok daha kötü bir durumda buluruz yoldaşlarım. O yüzden hiç bu konulara girmeyelim derim... @Sherlock
Sen de haklısın yoldaşım öyle bir kıyasa girip onun sonucunu alabilmek pek mümkün gözükmüyor şu aşamada... Hele hele müzik girerse eyvah eyvah...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Siz mi hakikatin peşindesiniz? :eek: Ayol 2 mesaj yukarıda birbirinize hainlik üzerine mesajlar yazıp hepinizin hain olduğunu dile getiriyorsunuz. :A Beni kimse ortadan öyle kolay kaldıramaz. :A Parlakçılığın son temsilcisi olarak ayakta kalıp kökünüzü kurutmaya devam edeceğim. :A
Biz birbirimize hainiz, dışarıya karşı ise birlik, dirlik ve düzen içerisindeyiz. :A Sayın Gs'li dostum çok güçlü, bu kadar emin konuşma... :A @Maskeli Fedai

Tespit...
Bir tespit daha...
Tost makinesi mi.. Ne günlerdi be 🚬🚬 @Sherlock @MasacRE
İnanılmaz güzel günlerdi... Heey gidi hey...
Bu kısım için ise yaktım... Acilen yeni ve hainlik damarımızı kabartacak bir dizi bulmalıyız yoldaşlarım, örgütümüzün dizilerden sorumlu kişisi Utku beyciğim gereken önerileri yapacaktır bu konuda. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biz birbirimize hainiz, dışarıya karşı ise birlik, dirlik ve düzen içerisindeyiz. :A Sayın Gs'li dostum çok güçlü, bu kadar emin konuşma... :A @Maskeli Fedai

Tespit...

Bir tespit daha...

Bu kısım için ise yaktım... Acilen yeni ve hainlik damarımızı kabartacak bir dizi bulmalıyız yoldaşlarım, örgütümüzün dizilerden sorumlu kişisi Utku beyciğim gereken önerileri yapacaktır bu konuda. :A
Şimdilik eski ve 13786528 bölümlük dizilere bulaşmasak daha iyi Şerlok beyciğim. Güncellerden ortak dizilerimiz olursa o yönde hainlik yapmaya devam edebiliriz :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock