26 Mart 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Yabani - 28. Bölüm | NOW

Oy: 0 0.0%
  • Mehmed: Fetihler Sultanı - 5. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bahar 14'ten 13'e düşmüş aman ne büyük bir kayıp. :A Maç vardı ayrıca bir dizinin her hafta peş peşe yükselmesi yeterince zorken 5 hafta seriye bağladı böyle iniş çıkışlar elbet olur.

Yabani de iki hafta önceki hezimetini unutturmaya çalışarak yoluna devam ediyor ama o AB reytingiyle ne kadar direnir bilemem.

TRT'nin yandaş yapımcıya yaptırdığı dizi yükselmek şöyle dursun her hafta iyice çöküyor. :Z Genel müdür değiştikten sonra TRT 2020-21 sezonundaki parlak görüntüsünü (Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı ve Teşkilat'ın başladığı sezon) bırakıp yine flop işler yaptığı döneme döndü.

Ben Bu Cihana Sığmazam ne uzuyor ne kısalıyor.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Haklı olabilirsin, 14 reyting almış diziden %18'lik erkek kitleyi çıkarsan 2.5 reyting kaybetmesi lazımdı ama yine de sadece 1 reytinglik düşüşü var. Çok güzel sempatik dizi, zaten maçı izleyenler pişman oldu :(
Hazırlık maçlarının pek tesir ettiğini sanmıyorum reytinge. Olsa olsa 0.3/0.5 oynar.
Yunanistan/Gürcistan Play-off maçı daha çok etkilemiştir diziyi. Türkiye'nin grubundaki son rakibi belli oldu bu maç ile birlikte.
Türkiye hazırlık maçı 22.45 de başladı.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
375
Puanı
104
Yabani dizisinin hala inatla reyting yükseltmesi ve oranlarını koruması da yüzümü güldürdü. Senaryo daha iyi yazılsa 5 reytingi geçecek demek ki.

goreceli elbette.

sahsi gorusum :

mukemmel bir bolum izledim, *ozellikle > ilk 1 saat duygusal anlamda hem yabani dizisi ozelinde, hem genel yayinda olan *izledigim diziler arasinda kanimca *duygusal nuansi en dokunakli islenen zengin *1 saatlik sekansla solen sunuldu -senaristi yurekten tebrik ederim.

bunun ozellikle *total kategorisine yansimasini bekliyordum, artisi bir iki puan daha bekliyordum. yine de olsun.

bolumu izleyenler ne demek istedigimi daha net anlayacaklardir.
ilk 1 saatlik periyod da randiman hic dusmemesi konusu> yaman ali nin durumunu nu -ozellikle degerli oyuncularimiz dolunay ve tayanc - anne ve baba olarak oldukca dokunakli sergileyip adeta yasattilar yasanan duygu patlamasi yolculugunu.... < dizinin kendi basliginda bu dedigim kesitten bir iki sahne ekliyecegim, cok iyi ve kaliteli derinlikli yazilmis sekanslardi soylemeden gecmek istemedim. -okudugunuz icin tesekkurler.

yabani *gecen hafta 27.bolum reytingleri :

total - 4.05 ,,,,,
ab - 2,52,,,,,
abc1 - 3,48,,,,,,

Yabani 28. Bölüm bu hafta :
TOTAL (5) : 4,84 *
AB (16) : 2,00
ABC1 (6) : 3,71 *

* artis.

@Angelica , @SafNac🕊 , @AhmetBayram ve izleyen diger dizidaslar.

kanimca bolum geneli , kaliteli derinlikli yazilimi beraberinde beklenmedik *ters koseleri ile sezonun en iyi bolumuydu. . . daha yuksegi hak ediyordu puanlama,,, yine de izleyenlere tesekkurler. saglik olsun.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Satın alıp okumuştum gazetede araştırma yazısını. Senin için sitesine bakacağım şimdi. Paylaştılarsa atarım buraya
Çok teşekkür ederim. Oksijen haftalık yayın yaptığı için geçen haftaki sayısındadir zaten. Haberin başlığını yazsan bile yeterli.
Ben kendim bulayım.
Senin zamanın gitmesin :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,890
Puanı
360
Çok teşekkür ederim. Oksijen haftalık yayın yaptığı için geçen haftaki sayısındadir zaten. Haberin başlığını yazsan bile yeterli.
Ben kendim bulayım.
Senin zamanın gitmesin :)
Son 3 sezonun en büyük çıkışı manşetiyle paylaşmışlar ama şablon olarak sitelerine eklememişler

• İlginç
Reactions: AhmetBayram