Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Akıncı | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Total'de 'Arka Sokaklar', AB ve ABC1'de 'Kırmızı Oda' zirvede!

TOTAL

total-9opO.png

AB
ab-fnfU.png

ABC1
abc-IOm1.png

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and Turkuazz

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Arka Sokaklar'ın bölümü çok iyiymiş ki reytinglerine yansımış. Tüm gruplarda gözle görülür bir yükseliş var ve Total'i mükemmel.

Kırmızı Oda düşüş yaşamış hele ki AB'de sert düşmüş ama oranları hala çok iyi.

Star'ın rezaleti hak ettiğinin de üstünde reytingler almış ama en azından her grupta 2'li oranlara düşebilmiş. Daha da beter olur inşallah. :Z

Akıncı'da düşe düşe AB'de 2,07'ye kadar düşmüş. Haftaya 1+'ya düşer diye düşünüyorum.

Ramo hemen hemen geçen haftaki gibi gitmiş.

Son Yaz AB ve ABC'de iyi gidiyor da Total'i diğer gruplara göre düşük kalıyor. Oranları gayet iyi.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Seni Çok Bekledim gerçekten yeni yılın ilk fiyaskosu oldu, Star Cuma diye tutturmasaydı şuan başka olabilirdi her şey. Oh olsun.

Akıncı da ikinci fiyaskosu, ilk bölümüyle meraktan izlenip jet hızıyla düştü, kanalı başka olsaydı çoktan yollanırdı.

Son Yaz AB gruplarında iyi gidiyor, şu Total'in zevksizliğinden ikrah geldi, umarım 4 altına düşmez de ikinci sezonu görürüz. Zira kadroya yazık olmasını istemem. Ali Atay'ı ilk kez izliyorum gerçekten müthiş bir oyunculuk sergiliyor. Akgün Yağmur çiftinden daha çok seviyorum Canan Selim çiftini. :bhr:

Kırmızı Oda da çok iyi gitmeye devam ediyor, yan rol hikayelerine gereken önemi vermediği için tepkiliyim ama başarısı ortada.

Ramo sezona başladığı oranlarından uzaklaştı, sezon sonunda alnının akıyla final yapması en hayırlısı olur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Son Yaz sezonu garantiledi demek istiyorum ama Fox gerçekten beni korkutuyor. Bunların sağı solu belli olmaz.

Dün akşam neredeyse her dizi en az bir yerde düşüş yaşamış. Ramazan gelince bu düşüşler devam eder bence. Yapımlar yavaştan hikayelerini toplamaya başlamışlardır diye düşünüyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kırmızı Oda için yorum yapmaya gerek yok izleyicisi oturdu ve ufak iniş çıkışlarla devam ediyor. Sezon sonuna doğru 1-2 hikaye daha gelir ama şimdilik Zafer-Nihal, Recai ve Sadi üçlüsü bir süre daha çok rahat götürecek anlaşılan. :Z

Kağıt Ev'in hafta içi diğer günlerde izlenmesi mümkün değil ama cuma olursa ilgi çekebilir. En azından batarsa da Seni Çok Bekledim gibi devasa bir hüsran olmaz o kadar paraya yazık.

Akıncı'nın kadrosunu da değiştirseler senaristini de değiştirseler hiçbir halt olmaz. Aslında KMOİ yazın değil de Ramazan'da falan başlasa dizilerin arasında var olabilir. En azından sıfır maliyetle 2-3 reyting almış olur ama ATV bu gereksiz ısrara devam edecek anlaşılan.

Son Yaz büyük ihtimalle gelecek sezona çıkar ama özellikle eylülden sonra TRT'nin boş durmayacağını (Barbaros cuma olacak herhalde) düşünürsek bu stabil reytingini uzun süre koruyabilir mi emin değilim. Devam edip etmeyeceği birkaç haftaya anlaşılır.