26 Eylül 2013 Yabancı Dizi Reytingleri

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok almadı. 5-6-7 hepsini almıştı toplu olarak. Bu yıl da 8-9-10 onayını alır belki toplu halde. :D

Araya staj falan girdi kaldı. İkinci bölümü de tamamlayıp atarım herhalde bir ara. Daha iyi bir dizi çeviririm belki onun yerine. :D

Glee'yi çeviren bulunur illa. :D
Atarsında hangisi oldugunu söylemedin hala :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Atarsında hangisi oldugunu söylemedin hala :X
Yayınlamadan söylemek istemiyordum ama söyleyim hadi. :D

Ben and Kate :)

yabanci dizi reytinglerinde en cok breaking bad in final reyting ini merak ediyorum :)
Breaking Bad paralı kanalda yayınlanıyor o yüzden reytingi çok önemli değil ama çok izlenip kendi rekorunu kıracağı kesin. :):)

dizi sitelerinden :D altyzılı çıkmıyor illa indiricen ya da yabancı sitelerden ingilizce izlicen bnm gibi
Fox ile değil Digitürk ile ilgili o. Homeland, Modern Family falan da yok dizi sitelerinde. İndirip izle işte daha iyi. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Yayınlamadan söylemek istemiyordum ama söyleyim hadi. :D

Ben and Kate :)

Breaking Bad paralı kanalda yayınlanıyor o yüzden reytingi çok önemli değil ama çok izlenip kendi rekorunu kıracağı kesin. :):)

Fox ile değil Digitürk ile ilgili o. Homeland, Modern Family falan da yok dizi sitelerinde. İndirip izle işte daha iyi. :D
indirip napıcam :F geçen sene tüm sezonu indirdim yurtta çok yavaş ilerliyor o iş :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
indirip napıcam :F geçen sene tüm sezonu indirdim yurtta çok yavaş ilerliyor o iş :F
Mantıken zaten izlerken de indirmiş oluyorsun aynı şey. :D

Hiç izlemedim:X Yuklediysen çevirdiğin bölümü izlerim :X Çevirin iyiyse eğer kavalli bi dizi bulup onu cevir :X

Alt yazılari zaten geç çıkıyor :X İndir silersin sonra:X
Kimsenin izlemediğini biliyorum zaten o yüzden o diziyi seçtim. :D Ama hiç fena değil şirin bir dizi. :D Bakacağım çevirisi olmayan çok sitcom var daha potansiyelli en azından ödüllere falan aday olabilecek bir şeyler seçebilirim. Veep'in bile Türkçe altyazısı yok mesela. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mantıken zaten izlerken de indirmiş oluyorsun aynı şey. :D

Kimsenin izlemediğini biliyorum zaten o yüzden o diziyi seçtim. :D Ama hiç fena değil şirin bir dizi. :D Bakacağım çevirisi olmayan çok sitcom var daha potansiyelli en azından ödüllere falan aday olabilecek bir şeyler seçebilirim. Veep'in bile Türkçe altyazısı yok mesela. :(
Hemide:eek: Veep gibi birikmişleri değilde yeni başlayacak olanlardan çevir derim:X bölüm sayısı az olanlardan (kablolu komedisi):X

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Big bang theory reyting rekorlarının da rekorlarını kırıyor!

Sheldon reyiz!
Leonard reyiz!
Howard reyiz!
Raj reyiz!
Penny reyiz!
Bernadette reyiz!
Amy reyiz!

:F