26 Eylül 2012 Çarşamba Reyting Sonuçları

26 Eylül Çarşamba Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Alemin Kıralı - Tekrar (ATV)

Oy: 0 0.0%
  • Dedemin Dolabı (Fox)

• Canlı Para (Fox)

• TV İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
muhtesem yüzyıl reklam verme sövecem :d simdi düsük gelir sonra uçar huzur sokagi tekrari vermekle hata yapti atv

Vadinin efsane jeneriği 1 numaradır

- - - Ekleme - - -

Sf 1 dk reklamdı :d

Yine konu döndü dolaştı Vadi konusuna geldi. Pazar bile Vadi konuşuluyor
jenerığe gelecek olursak ben Vadide abartılacak jenerik görmüyorum. Eskiden resimlerle yapıyorlardı. Şimdi de pek farkı yok. Bizim Vadiciler Vadinin müzikleri efsanedir diyorlar da ne zaman baksam ve duysam her sanede jenerik kullanılıyor. Jenerik müziği ise berbat

20:45 - 21:00 ortalama <s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210); ">#</s>sbt<s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210); ">#</s>reyting 'leri; 1) STAR: 6.93 , 2) TRT1: 6.05 , 3) SHOW: 5.35 , 4) KANALD: 4.42 , 5) ATV: 2.33
TRT1 kendine kıyak geçiy :D

- - - Ekleme - - -

20:45 - 21:00 ortalama <s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210); ">#</s>sbt<s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210); ">#</s>reyting 'leri; 1) STAR: 6.93 , 2) TRT1: 6.05 , 3) SHOW: 5.35 , 4) KANALD: 4.42 , 5) ATV: 2.33
TRT1 kendine kıyak geçiy :D

Twitterdan Seçmeler (Klasikleştireceğim :D)
Muhteşem Yüzyıl
Melek Bektaş ‏<s>@</s>melek_bektas "Muhteşem Yüzyıl" reklam aralarında yayınlanan bir dizidir.

Ayşe Çebi ‏<s>@</s>ayse_cebi
Muhteşem Yüzyıl ibraam çok sıkıcı oldu artık ölsün ya bu ne :S

gürkan kaçmaz ‏<s>@</s>tiyatrolist
Muhteşem Yüzyıl bu bölüm harıka olucak ya heycanla izliyorum :)

Kuzey Güney
ece yörenç ‏<s>@</s>eceyorenc
Özür dileyerek söylüyorum, Kuzey Güney'i bugün sizden önce seyrettim. Çok güzel bölüm... Net..

the queen of echo. ‏<s>@</s>directionsapien
Kuzey Güney'de güldüğüm kadar Yalan Dünya'da gülmüyorum, alın size itiraf.

Pis Yedili

anikid ‏<s>@</s>anikid
Kitlesel işkence yöntemi: Bir kanal satın alıp 7/24 Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Pis Yedili ve Doktorlar yayınlamak?!

GüLnaR _AzEri ‏<s>@</s>AyslinaAynaz

<s>#</s>PisYedili Ben bu Orcoya bayiliyorum yaaaaa

Sakarya Fırat

Yüreğimdeki Şarkılar ‏<s>@</s>YrgmdkiSarkilar
sakarya fırat 13 bölüm çekilen azcık reyting yapınca senaryosu değişen şehitlerimizden reyting alan ilerleyen bölümlerde saçmalayan bir dizi

Zekyce ‏<s>@</s>zeckyce_K
<s>#</s>sakaryafırat çok iyi bence. Tavsiye ederim.

Sakarya Firat SBT'de yine yüksek çikar, Kuzey ve Pis Yedili'yi geçer

Revan saçmalık sınırlarını zorluyon vadinin müzikleri bambaşkadır herkes hastadır vadi müziklerine ben jeneriğin bi sahnede bile kullanıldığını görmedim karalamak için herşeyi yapıyon vadinin müziklerinin yanına yaklaşacak dizi yok