26 Eylül 2012 Çarşamba Reyting Sonuçları

26 Eylül Çarşamba Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Alemin Kıralı - Tekrar (ATV)

Oy: 0 0.0%
  • Dedemin Dolabı (Fox)

• Canlı Para (Fox)

• TV İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
işler güçlerde sadinin yolu başladı
))

işler güçleri izleyeip sıkılmayan varmı tek espiri (lostun dışında buna espiri denemz) adını feride koydum ahmetin yolu oldu. o kadar hızlı akıyor ki gecenin bu vakti takip imkansız gibi.. resmen senarist aklına ne gelmişse yazmış

bazı yerleri geçekten çok komik bende tümünü izleyemiyorum ama bazı sahnelerde süper değdirme yapılıyor
))

boomcu onur un alt yazılı açıklamasını görünce bizim forumdaki onur aklıma geldi
))

büşra pekin girdi diziye dizi adam akıllı bişeye döndü neydi bu erkek tiplerden çektiğimiz yahuu

İşler Güçler biterken Üsküdar'a Gdierken'in jenerik müziği çaldi ya la

iddialara gore hazal sette surekli isyan cikariyormus ben ayrilmak istiyorum bu kalitesiz diziden diye..

iddialara gore hazal sette surekli isyan cikariyormus ben ayrilmak istiyorum bu kalitesiz diziden diye..

yani kız haklı aşkı memnudan sonra ferıha kızı dumura uratmıstır. aşkı memnuda bir tane bile psikopat yokken bu dizide tımarhaneye karakter yetiştiriyordu
))) senaryo okadar saçmalıyordu ki kız dayanamamış
)))

muhteşem yüzyıl her iki gruptada rakiplerine fark atmış

kuzey güney ab grubunda her zamanki gibi ikinci

işler güçler ab grubunda süper gitmiş nerdeyse 5 reyting almış .

çok farklı bişey yok beklendiği gibi sonuçlar...

kuzey güneyin düşeceği asikardi. sakarya fırat başladı. ama kuzey güney ab de 3. sırada yine de

kuzey güney totalde 0.5 düşmüş. sebebi sakarya fırat tabiki. muhteşem totalde hafif düşmüş gözüküyor . muhteşemi düşürebilecek bir yapım zor çıkar gibi türkiyede almadıkları ünlü kalmadı
))) tabi cansu dereye oryantel yaptirmak kolay değil. yalnız senaryo körgözüne gidiyor. hürrem sürekli kötülük yapıyor. bu muhteşem için iyi bişey değil çok karikatür oluyor.

- - - Ekleme - - -

))) yokta millet trtyi ızlemedımı yani. tns trtyi doğal olarak oluşuyor ama listeye yazmıyor. others diye bir gurup var orda trt topluca var.

büyük ihtimal ikinci sakarya fırattır