26 Eylül 2012 Çarşamba Reyting Sonuçları

26 Eylül Çarşamba Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Alemin Kıralı - Tekrar (ATV)

Oy: 0 0.0%
  • Dedemin Dolabı (Fox)

• Canlı Para (Fox)

• TV İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Çd bence bu hatayı tarihi olarak nitelendirmemek lazım mynin kendisi hatalı zaten

Herkes kabul etti sen mixle muxla uğraşıyorsun. Zaten az önce söyledim fragmanın versiyonunu da bazen değişiyorlar. Sıkışınca köşeye kaçmak buna denir herhalde
Sen Git Vadinin Efsane Müziklerini öğren gel sonra burada jenerikle istanbul mixi karıştırıp 80 Milyona Rezil Olma😉

- - - Ekleme - - -

Bu kadar da kaçmak olmaz yahu. Resmen jenerik müziği hala inkar ediyorsunuz. Takas sen mobille değilmiydin nasıl anladın hemen o olmadığını
Ya Gene Paso Sallıyor
Aga Defalarca Dinledim Aynı Değil
Paso Sallama Revan

Revan neyin kafasındasın merak ediyorum bir fragman jenerik müziği falan olsa nolur anlamadım boşuna beynini yoruyon boş işlerle

Flash!!Flash!!Flash!!
Muhteşem Yüzyılda Tarihi Hata...

Muhteşem Yüzyıl da tarihi hata dolu. Sütyen 1914 de bulundu firuze sütyen takıyor.

Not: Twitterdan Öğrendim

Öğrendiğin bilgileri bizra olsun sorgula lütfen

Kadınlar eski zamanlardan beri göğüsleri örtmek, desteklemek ve kaldırmak için çeşitli giyecekler kullanmışlardır. M.Ö. 7. yüzyıla ait bazı Minos resimlerinde bazı kadın atletlerin modern sutyen benzeri kıyafetler giydiği görülmektedir.
16. yüzyıl sonrasında varlıklı kadınların iç giyiminde yaygın kıyafet göğüsleri yukarı kaldıran korse olmuştur. 19. yüzyıl sonlarında desinatörler korseyi parçalara ayırarak daha kullanışlı bir hale getirmaeye çalışmışlardır: alt vücut için daraltıcı kuşak tarzı korseler ve üst vücut için göğüsleri omuza asan cihazlar.

Biri dinlesin lütfen ve yorum bildirsin. Kurtlar Vadisi 10.bölüm fragmanındaki müzik jenerik mi değil mi?

- - - Ekleme - - -

Revan neyin kafasındasın merak ediyorum bir fragman jenerik müziği falan olsa nolur anlamadım boşuna beynini yoruyon boş işlerle

Benim için hiçbir problem yok. Hatta çok normal. Ama takas kabul etmiyor. Vadinin fragmanında hiçbir zaman jenerik kullanılmadı diyor

Revan çd istanbul mix diyo jenerik en fazla arka fonda kullanılmıştır sorun yok
my kendisi hata zaten

Allah aşkına bu kadar küçük şeylere takılmayın takas sizede diyom aga gerek varmı anlamadım

Atv iyi oranla listede alemin kıralı başlıyo

Muhteşem düşük grliyor aslında. Dün ÖBGZK bile daha yüksek geliyordu anlıklarda. Reklamla alakası var mı yok mu bilmiyorum ama

Kuzey 2.sıraya geldi iyi iyi

- - - Ekleme - - -

Kuzey 2.sıraya geldi iyi iyi

Revan vadi efsane olmuşsa gökhan kırdarın çok büyük payı vardır

Revan çd istanbul mix diyo jenerik en fazla arka fonda kullanılmıştır sorun yok
my kendisi hata zaten
O zaman bana sallıyo demeyeceksin. Sonuçta ispat ettim. Artık desen de zaten izleyen izliyor. Mobillesin. İzlemeden önce bu kadar kesin konuşma

Çarşambaya bide alemin kıralı pt 1 olsa tam olacak

Vadi haftalıkta 1.olur maç varken aynıydı nerdeyse

Atv çarşambayı doldurmalı