26 Ekim 2014 Pazar ABD Reytingleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ayrıca siz söyleyin, ben sağlıklı izlemiyorsam, ne var 3 ve 4 . sezonda da bilelim))) 2. Sezonu beğenirken sağlıklı oluyor da bebenmeyince mi sağlıksız oluyor))) tüm sezonları aynı mantıkla izledim. 4 sezon en dandigi ilk sezonda en azından birinci bölümü Sevmiştim)))
@destere @harunn60 @Forumdash

@beyazsoy uçurum dizisi 2011 yılında basladi o zman walking dead 1 yada 2.sezondaydi yani uçurum senaristi walkkng dead konusunu alması imkansız
walking dead cizgiroman uyarlaması
bu tesadüf baska açıklaması yok :D

Son düzenleme:
4.sezon iyi bir yerde bitti. 4. Sezonun en iyi bolumuydu. Diğerleri de gelince rick komteynirdan çıkmak için bir yol bulacak ya da onlar çıkarırken kacak. Gömdükleri silahları alıp onları haklayacak ve büyük ihtimal 5 bölümun sonu bulundukları yeri ele geçirecek.
@Forumdash @Harunnn60 @destere

@beyazsoy tahmin etmek zor degil :D ama senin tahmin yanlış :D
Neresi yanlis. Onlar çıkarırken kaçmış işte sonra orayı dağıtmışlar. Orayi ele geçirilecek bir durum kalmamış. )) Dizi o yerin başındaki ile çatışmayla sürecek işte .orayı ele geçirecek derken onunla mücadele olacak demek istedim. Bire bir tutturacak halim yok müneccim değiliz ya)))

Klasik bir dizi halinde her sezon bir kötü yarat gidince kötüler daha kötü olsun rickin başına bela olsun birbirlerini öldürüp dursun iste)))))

Son düzenleme:
@beyazsoy tahmin etmek zor degil :D ama senin tahmin yanlış :D
susssssshhhh :X
Neresi yanlis. Onlar çıkarırken kaçmış işte sonra orayı dağıtmışlar. Orayi ele geçirilecek bir durum kalmamış. )) Dizi o yerin başındaki ile çatışmayla sürecek işte .orayı ele geçirecek derken onunla mücadele olacak demek istedim. Bire bir tutturacak halim yok müneccim değiliz ya)))

Klasik bir dizi halinde her sezon bir kötü yarat gidince kötüler daha kötü olsun rickin başına bela olsun birbirlerini öldürüp dursun iste)))))
sen izle izle:X bize yetiştin 2 gunde helal :X

susssssshhhh :X

sen izle izle:X bize yetiştin 2 gunde helal :X
Şuan dizinin 3 bölümünü indiriyorum ama diziden hic umudum kalmadı. Dizinin konusu belli oldu bu sezon. İnsan yiyen adamlarla rick mücadele edecek kötü öldü (vali) yaşasın yeni kötü))) ucuz amerikan işine dondu ben takip etmem artik

Şuan dizinin 3 bölümünü indiriyorum ama diziden hic umudum kalmadı. Dizinin konusu belli oldu bu sezon. İnsan yiyen adamlarla rick mücadele edecek kötü öldü (vali) yaşasın yeni kötü))) ucuz amerikan işine dondu ben takip etmem artik
Valla etme 2 günde 5 sezon bitiriyorsun :F 10.sezona gelince bi çırpıda bitirirsin yine :F:F
tamam onu da izle de sezon konusuna yaz artık :X

@beyazsoy bu dizinin felsefesi ne sence ? :)
İkinci sezonda her bölümün felsefesi vardı ondan çok iyi bölümler dedim. Ama ondan sonra pek felsefe(tema ) kullanılmadı

Mesela ikinci sezondan aklımda kalanlar.

Sırlar istemeden sen ortaya çıkar (lorinin hamile kalması, ahırda zombilerin olması, lori ile sahnenin birlikteliğinin ortaya çıkmas

Yassmak icin oldurmelisin Glenenin babasını gerçeği kabullenmeyip içki içmeye gitmesi ricikin yasamak için kendine saldıranları öldürmesi sahne un zombilerden kurtulmak için şişko adamı harcaması vss.

Mutlu olmak için geçmişe sünger cekmelesin..

Bunu gibi çok tema vardı ikinci sezon

Valla etme 2 günde 5 sezon bitiriyorsun :F 10.sezona gelince bi çırpıda bitirirsin yine :F:F
tamam onu da izle de sezon konusuna yaz artık :X
Bundan sonra sürekli kötüler çıkaracaklar başka konu yok .. yeni yeni kötüler.... Bir lider zeki kötü bir de rada ufak çete varı kötüler))) konuyu ikinci sezon harcadılar. Konu yok iste. Ufak çeteler çıkacak guruba oradan yeni insanlar alınacak onlar diğer çetelerle savaşırken ölecek yerine yenileri katılacak))) 3 ve 4 de hep bunu izledik))))) bu katilanlarin bir kaçı arkadan vuracak ama rick onları haklayacak)))) bundan sonrası bu size ağıt olsun

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94