Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Akıncı | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,016
Puanı
610
Seni Çok Bekledim de artmayı beklerken düşüş garip olmuş.. Bari 4 reytinge kendini sabitlerse rahat eder.Malum kanalın durumu belli...

Ramoya kocaman tebrikler.Bu zorlu günde 7 yi geçmiş.

Kırmızı oda her zaman ki gibi bir düşüyor sonra 2 reyting artıyor.Kitlesi belli..

Son yaz kendine idare edecek reytingler almış.

(Martın ortasında Sen çal Kapımı sezon finali yapıp yerine Savaşçı gelecekmiş... Bakalım Cumartesi günleri nasıl hareketlenecek..)

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Sçb nin yükseleceğini beklemek bana tuhaf geliyor eğri oturalım doğru konuşalım... Hak ettiğini almış.
Star çok büyük hatalar yaptı bu sezon;
1) sol yanım gibi bir işi almak
2) akrep’in sçb için gününü değiştirmek
3) sçb yi hem almak hem de uğruna başka dizisini yerinden etmek

Aserat’tan kusura bakmamasını umarak yazıyorum; Yılların koca Star’ının (ki biz bu kanalda neler neler izledik) en iyi dizisi pazar boşluğunda bile zar zor 4,5 - 5 rt alan MA olması bile durumun vahametini gösteriyor.

Nermin yurteri bu işi beceremedi, ntv’ye de yakışmıyor buraya da.

Show tv’nin kefeni yırtan iki işi oldu; Ramo ve Didem A. valla şans showdan yana bu sezon.

KO düşse bile düşmüş hali ab 11 abc 10 rt, totali de yine de iyi diğer cuma dizilerine göre tebrikler.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Son Yaz ufak bir yükseliş yaşamış. Daha iyisini yapacak potansiyeli var. Bölümün sonu güzel bitti. Haftaya yükseliş devam edecektir.

Ramo dün akşamın net kazananı olmuş. Bu sezon en çok saygı duyduğum yapımlardan.

Dün akşam genel olarak diziler bir düşüş yaşamış.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Kırmızı Oda yine düşmüş. Fragman o kadar çok izlenmişti ve konuşulmuştu oysa ki. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kırmızı Oda düşse de güzel sonuçlar almaya devam ediyor. :Z Gelecek hafta Nazlı hikayesi bitecek gibi görünüyor Kumru ve Sadi'nin yanına yine güzel bir hikaye eklenirse tekrar yükselir.

Ramo ve Arka Sokaklar gelecek sezon da devam eder. Son Yaz da kötü gitmiyor ama olası bir düşüşte onun da ipi çekilir o yüzden 5 bandında kalması lazım.

Sçb nin yükseleceğini beklemek bana tuhaf geliyor eğri oturalım doğru konuşalım... Hak ettiğini almış.
Star çok büyük hatalar yaptı bu sezon;
1) sol yanım gibi bir işi almak
2) akrep’in sçb için gününü değiştirmek
3) sçb yi hem almak hem de uğruna başka dizisini yerinden etmek

Aserat’tan kusura bakmamasını umarak yazıyorum; Yılların koca Star’ının (ki biz bu kanalda neler neler izledik) en iyi dizisi pazar boşluğunda bile zar zor 4,5 - 5 rt alan MA olması bile durumun vahametini gösteriyor.

Nermin yurteri bu işi beceremedi, ntv’ye de yakışmıyor buraya da.

Show tv’nin kefeni yırtan iki işi oldu; Ramo ve Didem A. valla şans showdan yana bu sezon.

KO düşse bile düşmüş hali ab 11 abc 10 rt, totali de yine de iyi diğer cuma dizilerine göre tebrikler.
Yok yok bakmadım. Menajerimi Ara 2-3 sene önce neredeyse her dizinin izlendiği Star'da yayınlansa muhtemelen bu reytinglerle devam edemezdi ve biraz onun şansını yaşıyor farkındayım yani. :A

Aslında Seni Çok Bekledim gibi bir işi almaya hata demek pek doğru değil çünkü Özcan Deniz'in Star'daki son iki dizisi tutmuştu ve bu da kağıt üstünde onlar kadar iddialı görünüyordu. Sadece cuma ısrarı yüzünden Akrep'in başını yakması hata oldu.

• Beğendim
Reactions: STAR

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Kırmızı Oda biraz düşüşte ,Arka Sokaklar hayatta bitmez.Arka Sokaklar Kırmızı Oda'yı geçer yakında.Kırmızı Oda dünyaya açıldı.
------

Son Yaz'ın AB'de bu kadar iyi olup Total'de ilk 10 da yer almaması...

Arka Sokaklar'da kaçıncı sezon olmasına rağmen hala daha zirvede.

Ramo'da en yüksek Total reytingine ulaşmış dün akşam.
15.Sezonda Arka Sokaklar büyük başarı

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Teşkilat pazar yerine cuma gününde yayınlansaydı keşke. Bomboş gün, 5 sezondur yayınlanan Payitaht ile yeni dizilerin arasında fark bile yok. Aralarında 2-3 tanesi yeni sezonu görebilir, diğerleri Haziran ayını görürse büyük başarıdır. :A