25 Ocak 2022 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Git geçen sezonun 37-38 bölümün ortalamasını bi al allah aşkına, kendi dizininkilerini de al ama :A:A
Savunacak bir şey bulamayınca benim izlediğim dizileri işin içine karıştırman çok tatlı. :A Varsın o kadar yüksek olmasın neyse ki Bosch süpürge reklamı izlemeyecek kadar kendime saygım var. :F

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Yüksek reyting (ne kadar yüksek denebilirse) alan her iş kaliteli mi oluyor hayır o nedenle ıkına sıkına alınabilen 6-7 reyting (ki geçen haftalarda 5 küsürdü) üzerinden bana muhasebe yapma. :F :F
Hadi anam hadi yeterince rezil oldun :F:F:F:F:F

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Haklısın çünkü ortada rezil olan bir şey gerçekten var o da her salı TRT'de. :F Artık kimse ciddiye bile almıyor bir dizinin düşebileceği en kötü durumlardan biri. :A
Sen hayal dünyasında yaşıyorsun artık denecek bir şey kalmamış :F:F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dolu bir gündü ve güzel reytingler alınmış.
Survivor'da üstelik eleme gecesi değilmiş, buna rağmen uçmuş. Bunun sebebi de fragmana Nisa-Barış olayını koymaları. Bu sene onlardan bol bol prim yapılacaktır. Belli oldu. @The_Erinch @MasacRE

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Evlilik Hakkında Herşey 4.61 almış, fena gitmiyor ama beklentinin biraz altında.

Masumlar Apartmanı bu hafta ufak bir yükselişle 6 reyting alabilmiş.

Destan 5 bandında gitmeye devam ediyor.

Survivor ise 9 bandına yükselmiş. :A

:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Didem Arslan bu sezon ilk kez 4-lü reyting alabilmiş. Konu iyice karmaşıklaşdı ve deliller ortaya çıkmaya başladı. Daha yükselir reytingleri. Tebrik ederim.
Diğer gündüz kuşağı programları da güzel yükselmiş. Havalar soğuyunca evde tv izleme alışkanlıkları artdı.

Dün Masumlar Apartmanını takip edecekdim, amma ilk 20dk sonrası kapadım. Bu haftadan itibaren MA-yı da, Sadakatsiz ve Camdaki Kız gibi tozlu raflara kaldırdım. Sadece çok önemli birşey olursa o sahnelerin kısa videolarına Youtube-dan bakarım, artık tv-de hiçbir türk dizisini kaldıramıycam.

• Üzücü
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Didem Arslan bu sezon ilk kez 4-lü reyting alabilmiş. Konu iyice karmaşıklaşdı ve deliller ortaya çıkmaya başladı. Daha yükselir reytingleri. Tebrik ederim.
Diğer gündüz kuşağı programları da güzel yükselmiş. Havalar soğuyunca evde tv izleme alışkanlıkları artdı.

Dün Masumlar Apartmanını takip edecekdim, amma ilk 20dk sonrası kapadım. Bu haftadan itibaren MA-yı da, Sadakatsiz ve Camdaki Kız gibi tozlu raflara kaldırdım. Sadece çok önemli birşey olursa o sahnelerin kısa videolarına Youtube-dan bakarım, artık tv-de hiçbir türk dizisini kaldıramıycam.

Neden güzel bölümdü dün 20 dakika da ne anladın da kapattın ki?

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Survivor pazartesi aldığı düşük reytinglerinden sonra iyi toparladı gecenin PT'da bütn gruplarda en çok izlenen programı olmak kolay değil.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Bugün günlerden K A D I N :Z @kerem

FJ2NN9uXwAQNb48
Masumlar kudurtma makinesi misali maşallah. :Z @offensive @Yiğitt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Evlilik Hakkında Her Şey niye bu kadar düştü anlamış değilim umarım sezon sonunu görür :(

Masumlar Apartmanı iyi yükselmiş bakalım diğer bölümlerde böyle yükseliş yaşayacak mı? bence son yükselişi :D

Destan AB'de yükselmiş hayret :A

Survivor pazartesine göre çok iyi toparlamış tebrikler :D