25 Mart 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

ben survivor cmts 10 pzr 12+ pzrtsde 10+ diyodum ve haftasonları gayet iyi gidiyo ama ben sana abartma dedim çünki sen geçmiş diyodun tamam abde geçmiş ama sonuçta ben buraya bi dizi veya program nekadar izlendi diye giriyorum ve ab çok küçük bi kesim beni tüm türkiyede nekadar izlendiği ilgilendir yd 5 survivor 9 reyting ile izlenmiş yani ydı yaklaşık 4 milyon kişi survivoru yaklaşık 7 milyon kişi izlemiş yani arada büyük fark var o yüzden abrtma diyorum

Total de önemlidir ama benim için A/B daha önde.

Kaliteli yapımlar bana göre A/B`de yüksek çıkıyor. Kimin ne kadar ne izlediği umurumda değil. Tv açık da kalabilir, çoluk çocuk da izleyebilir.

Ama Survivor A/B yapımı olduğu halde, Pazartesi Karadayı ve Yalan Dünya el ele verip Survivor`u Total yapımı yapıyor.

Neyse, kısacası benim için A/B dana önde. Geçti derken de hangi grupu kast ettiğimi anladın. Çünkü, Survivor A/B yapımı.

Senin için total önemliyse önemli. Ben Yalan Dünyayı A/B`de abartmak istiyorum. Çünkü yaklaşık 1 saat erken bitmesine rağmen önde. :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
reyting nedir=hangisi daha fazla izlenmiş yani total

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060

aynen

- - - Ekleme - - -

Total de önemlidir ama benim için A/B daha önde.

Kaliteli yapımlar bana göre A/B`de yüksek çıkıyor. Kimin ne kadar ne izlediği umurumda değil. Tv açık da kalabilir, çoluk çocuk da izleyebilir.

Ama Survivor A/B yapımı olduğu halde, Pazartesi Karadayı ve Yalan Dünya el ele verip Survivor`u Total yapımı yapıyor.

Neyse, kısacası benim için A/B dana önde. Geçti derken de hangi grupu kast ettiğimi anladın. Çünkü, Survivor A/B yapımı.

Senin için total önemliyse önemli. Ben Yalan Dünyayı A/B`de abartmak istiyorum. Çünkü yaklaşık 1 saat erken bitmesine rağmen önde. :):)
tamam sen istediğin kadar abart abde sonuçta kimin nekadar izlendiği ortada

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Benim A/B`yi kast ettiğimi bilecek kadar işin içindesiniz.

Takas dürüst cevap ver. A/B yapımı olan Survivor`u geçmesini bekliyormuydun Yalan Dünyanın? Geçti. Bu yüzden tebriği hakediyor. Zaten A/B`de yüksek çıktığını hepimiz biliyoruz. Mümkünü yok Totalinin A/B`sini geçmesini.

Ben yorumlayınca iki grupu da yorumlarım. Total böyle, A/B böyle derim. Ama şu an A/B`de kim önde ? Yalan Dünya. O yüzden yorumlarken tabii ki öyle yorumlayacağım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

Benim A/B`yi kast ettiğimi bilecek kadar işin içindesiniz.

Takas dürüst cevap ver. A/B yapımı olan Survivor`u geçmesini bekliyormuydun Yalan Dünyanın? Geçti. Bu yüzden tebriği hakediyor. Zaten A/B`de yüksek çıktığını hepimiz biliyoruz. Mümkünü yok Totalinin A/B`sini geçmesini.

Ben yorumlayınca iki grupu da yorumlarım. Total böyle, A/B böyle derim. Ama şu an A/B`de kim önde ? Yalan Dünya. O yüzden yorumlarken tabii ki öyle yorumlayacağım.

beni ilgilendiren tek şey hangi yapım daha çok izlenmiş beni bu ilgilendirir sadece gerisi faso fiso